Q&A: McCann Worldgroup مدیر عامل شرکت هریس الماس در مرور یک سازمان جهانی در زمان بحران

بینش کلیدی:

در سال گذشته منتهی به سال 2020 McCann Worldgroup تا به حال همه نوع از حرکت. مهمترین این شبکه به نام Adweek را 2019 جهانی آژانس از سال خاموش پشت ستاره نمایش در خلاق مانند جایزه جشنواره کن شیرها و دوره نقاهت و پس از بالا دست دادن مشخصات از ارتش ایالات متحده کسب و کار پس از 15 سال اجرا شود.

مانند تمام سازمان های McCann مواجه شد خارجی headwinds اما هیچ کس نمی تواند پیش بینی کرده اند که تحول coronavirus بحران باعث شده است تا کنون. در داخلی ضبط خبرنگاری دیده Adweek, McCann Worldgroup مدیر عامل شرکت هریس الماس به دنبال تسکین نگرانی ها گفتن کارکنان به “کار از خانه در هر کجا که ممکن است و به عنوان لازم است.”

هنوز الماس مانند سازمان های دیگر به خصوص در شرکت های هلدینگ اشاره کرد که آن را انتقادی به “حفظ McCann Worldgroup و در حال اجرا برای کمک به مشتریان ما اجرای کسب و کار خود استراتژی و برنامه ریزی برای آینده است.”

با آن به عنوان یک پس زمینه Adweek صحبت با الماس برای به دست آوردن یک حس از اثرات این بیماری همه گیر داخلی و آنچه در آن می تواند سیگنال برای این صنعت در حال حاضر و در آینده است.

این مصاحبه ویرایش شده برای طول و وضوح.

Adweek: وجود داشته است دیگر بحران جهانی در گذشته است. چگونه شما در حال نزدیک شدن به این بیماری همه گیر کوروناویروس در این مرحله درک است که وضعیت سیال و تغییرات روز به روز?
هریس الماس: ما قصد داریم از طریق بی سابقه ای از زمان. و ما از طریق بحران های قبل از… وجود دارد بحران مالی [2009] ما رفت و از طریق بحران تروریسم در سال 2001 و ما رو از طریق یک بحران کسب و کار مانند سال 2007. این است که به وضوح متفاوت است.

اولین و مهمترین نگرانی ما است مردم و تلاش برای مطمئن شوید که مردم ما امن هستند, پاسخ به تمام سوالات خود را و مطمئن شوید که ما در حال ارائه تمام اطلاعات ما می توانیم. در همان زمان به عنوان شما می توانید تصور کنید که ما نیز در آینده با ایده ها و صحبت با مشتریان در مورد چیزهایی که آنها باید انجام دهند. ما شروع به سر در این آسیا به دلیل [که در آن ویروس] آغاز شده و ما خیلی عمیق در چین است که آن را به ما برخی از درک درستی از آنچه تاثیر خواهد بود که این امر سفر در سراسر جهان در مورد چگونه ما کار خود را.

اما ما در حال صرف زمان زیادی رک و پوست کنده در آینده با ایده ها و صحبت با مشتریان در مورد آنها چگونه باید تحمل خود را در طول این زمان و بدیهی است که چه زمانی که بحران آغاز می شود به افول است.

“ما تا به حال برای تنظیم و تشخیص سریع-تغییر جریان اطلاعات است که با داشتن یک تاثیر بر مشتریان خودمان و رک و پوست کنده مصرف کنندگان خود را.”
هریس و الماس و مدیر عامل شرکت McCann Worldgroup

آنچه را به شما آموخته است که اطلاع رسانی راه شما در حال نزدیک شدن به این, به خصوص pivoting با خروجی ؟
تفاوت اصلی بین [coronavirus] و دیگران در گذشته است که اطلاعات تغییرات در هر روز است. این فقط یک رویداد و من به حداقل رساندن آنچه رخ داده پس از بحران های دیگر اما این یکی یک تکاملی رویداد. وجود دارد اطلاعات بیشتر هر روز بیشتر مسائل ناشی می شد.

بنابراین ما تا به حال برای تنظیم و تشخیص سریع-تغییر جریان اطلاعات است که با داشتن یک تاثیر بر مشتریان خودمان و رک و پوست کنده مصرف کنندگان خود را به افرادی که آنها را به عهده دارند. اما این آژانس مدل کسب و کار خود را هنوز هم دست نخورده آن را هنوز هم همان است و آن را چگونه به خوبی ما را می توانید در ادامه به ایجاد محتوا و گرفتن آن در دست مصرف کنندگان است.

در حال حاضر حتی با مردمی ما در خانه و ما باید کاملا چند کشور در اروپا ایتالیا, بهترین مثال, اما بدیهی است که وجود دارد و همچنین مسائل در اسپانیا و برخی از دیگران—ما در حال ایجاد بسیار زیادی از محتوا است. و ما بدانند چگونه می توانید ایجاد و انجام شود. و این است که در زمانی که همه تولید خانه های باز هستند. ما هنوز 10 تولیدات رفتن در ایالات متحده و چهار در خارج از کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de