Q&A: گورو بازاریابی ست گودین در چگونه بهتر بازاریاب

کلید بینش:

  • برندها باید باور—و تو شایسته.

Seth Godin است پرفروشترین نویسنده و کارآفرین است. او نیز اجرا می شود یک دوره آنلاین است که کمک می کند تا بازاریابان با انجام یادگیری است که طنین انداز با بسیاری از متخصصان صنعت در طول سال.

اخبار بایگانی پیوست ما در یک پاداش قسمت از Adweek را آره که احتمالا یک آگهی پادکست به بحث در مورد چگونه بازاریابان می توانید شغل خود را بهتر است.

این پرسش و ویرایش شده برای ظهر. گوش دادن به مصاحبه کامل در پادکست های جاسازی شده در زیر.

من کنجکاو در مورد روند خود را و آنچه در بالا از ذهن در حال حاضر ؟
گودین:
من روند همواره یکسان بوده است. من باور نمی کنم همه چیز اتفاق می افتد به یک دلیل. من فکر می کنم که همه چیز اتفاق می افتد و پس از آن ما را تشکیل می دهند دلیلی; اما در بازار در فرهنگ ما وجود دارد گرایش به اعتماد دلایل و علل و اثرات است که ما می توانیم پیش بینی بر اساس چه چیزی کار می کند و یا کار نمی کند.

بنابراین اگر من چیزی در جهان است و من نمی فهمم که چرا این کار من نیاز به آمده تا با یک راه دیگر برای توضیح فرهنگ است. مانند همین دلیل است که مردم در انتظار در خط به خرید عالی hoodie برای 250$? اگر من می توانم آن را توضیح دهد و سپس من راه رفتن در اطراف تفکر که همه چیز فقط جادویی. و آن را نه. آنچه ما از مجموع چگونه انسان رفتار کنند. و کار ما به عنوان بازاریابان است که به کمک شکل که.

چگونه می توان در یادگیری دوچرخه سواری در بازاریابی ،
بنابراین altMBA گل سرسبد ما است; هیچ ویدئوها در آن است. آن همه است: گروه کوچکی از مردم پنج در یک زمان در یک گروه 120 با فارغ التحصیلان و مربیان آنها را از طریق 14 دهید. و در این دوره از یک ماه آنها را به من بدهید و صدها قطعه از بازخورد بازخورد بیشتر از آنها بدست در کل خود را حرفه ای.

و چه چیزی شما را بکنید هنگامی که شما کار را از طریق یک موقع است که شما تمرین اظهارات ساخت. شما یاد بگیرند که به تصمیم گیری شما در یادگیری برای رفتن سریع تر شما یاد بگیرند که برای دیدن و دیده می شود. و این که عمیق عاطفی تغییر برای اکثر افرادی که یک کار به دلیل آن است که در مورد انطباق. آن را در مورد رهبری. و رهبری نیست همان مدیریت است. رهبری داوطلبانه است. رهبری شامل راه گشا بدانند که در آن به آینده.

اما دلیل این کار این است که چون ما می گویند ” خوب این ایده و درخواست آن را به کار خود را چه اتفاقی می افتد این است که مردم شروع به workshopping بازاریابی خود را در مقابل همسالان خود. و بیش از حد اغلب ما دریغ برای انجام این کار از آنجا که ما در حال ترس. و بنابراین شما به همه مردم در خیابان مدیسون که بسیاری از هیاهو چرا که آنها می ترسند به صحبت در مورد اینکه چرا یک کمپین ممکن است یا ممکن است کار نمی کند. به طوری که آنها به سادگی تظاهر سحر و جادو آن است.

اما سحر و جادو نیست. آن را یک عمل عمدی طراحی شده به زیر پوست چند نفر و باعث تغییر اتفاق می افتد. و اگر شما نمی تواند آن را بیان و سپس شما یک کمی از یک شارلاتان بود و ما هرگز به یک دکتر اگر او نمی تواند بیان چرا یک استنت در حال رفتن به قلب ما بهتر کار می کنند. من فکر نمی کنم شما باید استخدام یک آژانس تبلیغاتی است که نمی تواند بیان چرا یک تبلیغ انتخاباتی است که رفتن به محل کار.

این واقعا در مورد ارتباطات و تمرین زمانی که فرصت می آید تا در کار خود را.
که نمی شود در این مورد. آنچه که شما قرار است به انجام کار خود را در روز بود که رئیس خود را می خواستم. و این سلسله مراتبی صنعتی رویکرد می رود تمام راه برگشت به سحر و جادو از Mad Men و افسون و تمام چیزهایی که ما فکر می کنیم قرار است ما به عنوان بازاریابان و یا افراد در سازمان ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de