Q&A: چگونه هوش مصنوعی است که انتظار می رود به یک $19 تریلیون اقتصادی تاثیر 2035

بینش کلیدی:

هوش مصنوعی است که انتظار می رود به ایجاد ارزش بیشتر برای کسب و کار جهانی از زمان ارزش کل ایالات متحده اقتصاد بیش از 15 سال آینده.

که شکل$19.2 تریلیون—می آید از یک مدل اقتصادی راه اندازی برای یک کتاب جدید به نام AI عصر توسط Adam Riccoboni مدیر عامل در انگلستان مبتنی بر تکنولوژی مشاوره بحرانی آینده. این کتاب را می دهد یک مرور کلی از راه های مختلف که در آن یادگیری ماشین و اتوماسیون پژوهشی است که انتظار می رود برای تبدیل جامعه در سال های آینده اعم از بازار کار شار به عملیات اساسی صنایع مختلف است.

این کتاب همچنین ادعا می کند برای اولین بار به ویژگی های هنر پوشش تولید شده توسط هوش مصنوعی. بیشتر به طور خاص, آن را برش لبه نوع دستگاه سیستم یادگیری به نام یک مولد خصمانه شبکه (گان) که آموزش دیده در یک پایگاه داده از 200,000 واقعی کتاب را پوشش می دهد.

Riccoboni صحبت Adweek در مورد اینکه چرا او همچنان خوش بینانه در مورد آینده هوش مصنوعی به طور کلی آنچه کارگران باید به آماده شدن برای یک AI اقتصاد و چه آن هیجان انگیز ترین استفاده هستند.

این مصاحبه شده و تغلیظ شده و ویرایش شده برای وضوح.

Adweek: آنچه که اهمیت این $19 تریلیون رقم شما محاسبه می شود ؟

آدم Riccoboni: این یک مقدار زیادی است. که در مورد همان اندازه از اقتصاد ایالات متحده اساسا. و که در حال حاضر به عنوان توزیع به کسب و کار است که سرمایه گذاری در هوش مصنوعی و مردم است که تمرکز بر حرفه خود را در راه حق. بنابراین وجود این مزیت بزرگ برای برخی از افراد, اما از طرف دیگر وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از اختلال برای افراد دیگر. میلیون ها شغل در حال رفتن به مختل میلیون ها نفر دیگر شغل ایجاد خواهد شد.

اما مردم نیاز به فکر می کنم در مورد چگونه می توانید در سمت راست از این انقلاب تکنولوژیک. تصور کنید اگر قبل از اینترنت اتفاق افتاده است, شما می توانید ببینید اینترنت که قرار بود به شما می دانستند چاپ و نشر خواهد بود پاره پاره از هم جدا است که شما ممکن است برای تبدیل شدن به یک بازاریاب دیجیتال به جای فقط یک فروشنده و یا یک برنامه نویس و یا رسانه های اجتماعی مدیر—تمام این تغییرات که اینترنت در آورده. چیزی شبیه رفتن به اتفاق می افتد بیش از 10 تا 15 سال از هوش مصنوعی است. و مردم نیاز به آماده می شود.

وجود دارد طیف وسیعی از دیدگاه ها در میان کارشناسان از خوش بینانه به dystopian, در, آیا, اقتصادی, اختلال ناشی از هوش مصنوعی در نهایت خالص به علاوه برای بشریت است. جایی که شما ایستاده است که طیف?

من خوش. من قطعا فکر می کنم وجود خواهد داشت میلیون ها شغل آواره. برای مثال در اصل این دو آکسفورد دانشگاهیان ناشی از یک بیت از یک نزاع زمانی که آنها پیدا 47 درصد از مشاغل در ایالات متحده خواهد بود آواره. که پایین آمده و به حدود 9 درصد در حال حاضر در [سازمان همکاری اقتصادی و توسعه (OECD) کشورهای عضو] اما هنوز هم وجود دارد میلیون ها شغل در اینجا. نکته این است که میلیون ها نفر از دیگر شغل ایجاد خواهد شد. نکته مهم این است که این تغییرات تعادل شغل.

شما باید به فکر می کنم “که در آن یک انسان مزیت نسبی بیش از ماشین ؟ چه هستند که ما بهتر از ماشین؟” ماشین آلات در حال بهتر است در انجام محاسبات تکراری انجام همه این نوع از ماشین شغل خواهد شد که می توان با ماشین آلات. و پس از آن ما خواهد آزاد شود تا به انجام کارهایی مانند ایجاد روابط بیشتر کارهای خلاق تر و به طور کلی مهارت های حل مسئله. که ما استفاده بیش از ماشین آلات است که ما باید به طور کلی مهارت های حل مسئله; آنها فقط می تواند انجام دهد تا کنون بسیار باریک ویژگی های همه چیز.

ما با استفاده از ماشین آلات است که ما باید به طور کلی مهارت های حل مسئله; آنها فقط می تواند انجام دهد تا کنون بسیار باریک ویژگی های همه چیز.
—آدم Riccoboni نویسنده AI سن

شما فقط باید بسیار سازگار است. بنابراین از آنجا که شما باید یک آموزش گرد شما باید یک میان رشته ای آموزش و پرورش است. شما باید به عنوان خوانده شده تاریخ, سیاست, فلسفه نه فقط ویژگی های همه چیز—همه آن چیزهایی که برای شما گرد و مجموعه ای از کلی مهارت های حل مسئله برای شما, سازگار, شما را استراتژیک شما را خلاق و سپس شما در حال رفتن به انجام به خوبی در انتقال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im