دشمن آتش سوزی طعم Flav بیش از برنی ساندرز اختلاف

نیویورک — عمومی دشمن به طور ناگهانی اخراج عضو موسس و طعم Flav پس از شکاف بیش از رپ گروه برنامه ریزی برای انجام در یک برنی ساندرز کمپین رویداد.

دشمن عمومی “خواهد شد در حال حرکت رو به جلو بدون طعم Flav” گروه گفت: در یک بیانیه کوتاه در روز یکشنبه ، “ما از او تشکر می کنم برای سال های خود را از خدمات و آرزو او را به خوبی.”

اختلاف لگد کردن زمانی که عطر و طعم Flav و وکیل او فرستاده شده بس-و-دست برداشتن نامه به ساندرز’ کمپین در روز جمعه با این استدلال که یکشنبه کنسرت و تجمع مبارزات انتخاباتی در لس آنجلس توسط دشمن عمومی رادیو استفاده کرده و طعم Flav را “غیر مجاز مثل تصویر و مارک ساعت.”

“در حالی که چاک است که قطعا به بیان سیاسی خود را مشاهده به عنوان او می بیند مناسب — صدای او به تنهایی صحبت می کند برای دشمن” در این نامه آمده. “وجود دارد هیچ دشمن و بدون طعم Flav.”

در این گروه در بیانیه این گروه گفت: دشمن عمومی رادیو — چاک D-led شاخه پوریا خداوند Jahi و S1Ws — ادامه خواهد داد به انجام و انتشار یک آلبوم در ماه آوریل است.

Chuck D بیش از آخر هفته در توییتر نوشت که اختلاف خود را با عطر و طعم Flav کشیده عمیق به گذشته و “من آخرین کاه بود طولانی در پیش است.”

عطر و طعم Flav به تازگی شکایت کرد Chuck D ادعا او دریافت نکرده حق امتیاز برای چک کردن موسیقی خود را زنده نشان می دهد و یا کالا در چندین سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de