پروتکل جدید تکنولوژی سایت از سیاسی را به ناشر است و در حال اجرا

بینش کلیدی:

پس از رابرت Allbritton ناشر از سیاست محور اخبار سازمان سیاسی دیدم نیاز به پوشش به شدت در حال تغییر تکنولوژی صنعت او فرود در یک مفهوم است که قرض گرفته شده از سایت سیاسی مدل: تو رفتگی در دیوار گزارش که رسم خوانندگان وفادار از مناطق را پوشش می دهد. ویراستاران می خواهید این فناوری جدید سایت که رفت زندگی امروز به اولویت بندی عمیق تر گزارش های تحقیقی. خوش آمدید به پروتکل.

در حالی که سیاسی و پروتکل “به اشتراک گذاری همان DNA” گفت: Tammy Wincup جمهور از پروتکل او را سریع به یاد داشته باشید آنها دو موجودیت جداگانه با مخاطبان مختلف.

“کلید در مورد آنچه [سیاسی کرده] است قادر به انجام آنها است پوشش عادلانه و بی طرفانه,” Wincup گفت. “تکنولوژی نیاز دارد که در حال حاضر است.”

حامیان در سایت راه اندازی شامل Facebook, Postmates و شل. و در حالی که پروتکل عرضه بدون paywall, Wincup گفت: او را پیش بینی می تواند یک مدل مشابه که در آن سیاسی عمل با پرداخت ردیف مدل است که به همه برخی از مطالب به صورت رایگان و مقالات اضافی و یا محتوا برای یک قیمت.

سایت کارکنان با پنج تکرار فروش و ناشر کاهش یافته است به افشای خاص CPM ارقام فراتر از آن گفت: از طریق یک سخنگو است که آنها “نشان می دهد ما تاثیر گذار مخاطبان است.”

“واقعیت این است که هیچ بزرگ یک توقف فروشگاه که در آن شما به عنوان یک تصمیم گیرنده در C-مجموعه ای از فن آوری کسب و کار خودتان را ببینید که در گزارش” Wincup گفت.

Wincup گفت: سایت خواهد تمرکز خود را در پوشش داستان در نظر گرفته شده باید خواند برای کسانی که تصمیم گیرندگان. در روز چهارشنبه, سایت رهبری با عناوین از جمله “Ethicists استخدام شدند برای نجات tech روح ، خواهد هر کسی اجازه دهید آنها را آن را انجام دهید ؟ ” و “او در مورد شکایت دموکرات’ فناوری ‘باتلاق’—پس از آن ساخته شده آیووا برنامه است.”

رسانه خریداران به نظر می رسید شیفته پروتکل می پیوندد که یک صنعت با دیگر تو رفتگی در دیوار سایت های فن آوری مانند اطلاعات شرف و ورودی.

“[این] بسیار وابسته به محتوا اما باید جذب بسیار هوشمند مخاطبان نفوذ خواهد بود که ارزش پرداخت حق بیمه به صورت” گفت: تیم اسمیت مدیر ارتباطات و برنامه ریزی رسانه ها در آژانس IPNY. “این امر می تواند یک محیط عالی برای مبارزات انتخاباتی شرکت خدمات بازرگانی فن آوری های نوین و دیگران—به عنوان طولانی به عنوان آن می آید بی طرفانه سیاسی است.”

این سایت نیز ارائه می دهد یک شل کردن برنامه ها و خبرنامه ها از جمله اخبار روزانه خلاصه سورس کد از ادیتور در بزرگ دیوید پیرس و گسترده به نظر می رسد در صنعت خاص موضوعات مانند محاسبات کوانتومی به نام پروتکل دفترچه راهنما. حوادث زندگی می کنند نیز در آثار.

بیش از 25 خبرنگاران آمده اند در هیئت مدیره از اتاق های خبر مانند وال استریت ژورنال, Vox Media, The New York Times و فوربس.

“وجود چنین شکاف بین چگونه ما به دنبال در تکنولوژی اما این یک فرصت جدید برای ایجاد یک نهاد جدید که واقعا درمان فناوری نه به عنوان صنعت اما به عنوان یک مرکز که مؤثر در زندگی شخصی و کسب و کار و واقعا بگویم که داستان” Wincup گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>