اعتراض در نوار برنامه ریزی شده پس از غیر مسلح سیاه مرگ انسان در مینه سوتا

Black Lives Matter برنامه ریزی شده اعتراض در Miracle Mile مغازه ها در ساعت 2 بعد از ظهر جمعه.

تظاهر کنندگان خواهد بود راهپیمایی برای عدالت برای جورج فلوید و Regis Korchinski یک مرد سیاه و زن که فوت بلافاصله پس از تعامل خود را با پلیس, با توجه به زندگی ماده بروشور.

فلوید, 46, درگذشت در مینیاپولیس در دوشنبه شب پس از یک کارمند در یک فروشگاه مواد غذایی محلی به نام مینیاپولیس پلیس و مرد گفت: سعی کرده بود به تصویب تقلبی $20 bill.

یک تلفن همراه تصویری از خود را پس از آن بازداشت را نشان می دهد فلوید بر روی زمین با دست خود بسر برده است پشت سر خود را در حالی که افسر پلیس درک چوین پرس او را به پیاده رو با زانو خود را در Floyd گردن با سه نفر دیگر از ماموران در صحنه است. این مرد غیر مسلح شکایت کرده است که او نمی تواند نفس بکشد و دقیقه بعد امدادگران خود را برداشته لنگی بدن بر روی یک برانکارد به آمبولانس.

تمام چهار افسران شده اند اخراج از گروه. اف بی آی و Hennepin County دادستان گفت: آنها با بررسی شواهد و برگزار شد یک کنفرانس خبری درخواست برای کسی که بیشتر با شواهد و یا تصویری به جلو آمده و به این تحقیقات کمک کند.

فلوید مرگ است موجب ناآرامی در مینیاپولیس که در آن درگیری بین معترضان و افسران پلیس فوران کرده است سه روز در یک ردیف. در روز سه شنبه ماموران ضد شورش شلیک گاز اشک آور در تظاهرات برخی از آسیب رساندن به اموال آنها به عنوان راهپیمایی بیش از 2 مایل. در طول چهار شنبه تظاهرات برخی از معترضان پرتاب سنگ و بطری در پلیس. یک پلیس حوزه بود را به آتش کشیدند و نابود اوایل جمعه.

Korchinski, 29, سقوط به مرگ او از او تورنتو آپارتمان بالکن پس از او به نام پلیس برای کمک به با توجه به Canadian Broadcasting Corporation.

پلیس گفت که آنها در پاسخ به این آپارتمان چهار دقیقه پس از دریافت “frantic” تماس های گزارش حمله به, CBC گزارش شده است. افسران یافت Korchinski او برادر و مادر او در راهرو خارج آپارتمان “کلمات رد و بدل شد” قبل از Korchinski رفت به آپارتمان به استفاده از دستشویی خانواده وکیل گفت: CBC.

Korchinski برادر گفت: او را دیدم متعدد افسران دنبال خواهر خود را به آپارتمان و خواهر خود را فریاد, “مادر,” چندین بار قبل از او درگذشت CBC گزارش شده است.

تماس با الکسیس Egeland در [email protected] یا 702-383-0335. Follow @alexis_egeland در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im