برنامه ریزی تبلیغ صرف پایین 9 درصد از آغاز سال 2020 رانده سفر و خودرو

برنامه ریزی تبلیغ صرف است که هنوز هم در افتادن با توجه به تاثیر اقتصادی coronavirus به عنوان یک نتیجه از عمده pullbacks از سفر و خودرو بخش است.

به طور کلی برنامهای صرف در مارس پایین بود 9 درصد نسبت به آغاز سال است. سفر تجاری صرف 79 درصد کمتر در برنامه ریزی تبلیغات در ماه آوریل نسبت به ماه مارس و خودکار مارک های کشیده صرف حدود 40 درصد بیش از زمان مشابه دوره با توجه به داده ها از MediaRadar.

“ما شاهد یک چرخش در عین حال گفت:” تاد Krizelman مدیر عامل شرکت MediaRadar. “هنگامی که آنها پا را که ایجاد یک سوراخ است که آسان نیست برای پر کردن است.”

Krizelman اضافه شده است که قبل از همه گیر سفر اختصاص نزدیک به 10 درصد از برنامه ریزی صرف سراسر دیجیتال. این شدید واژگونی در صرف است مجبور به سفر اختصاص داده شده ad-tech مغازه ها مانند Adara و Sojern به اخراج کارکنان و توقف بخش هایی از کسب و کار خود را.

سوم-بزرگترین افت در برنامهای صرف در آوریل بود از رویداد بازاریابان. به طور کلی تعدادی از شرکت های خرید تبلیغات برنامه نویسی 8 درصد کاهش یافت.

اقامت در خانه سفارشات و لغو ورزشی دو دلیل کلیدی برای کاهش صرف از خودرو تبلیغ. اما MediaRadar پیش بینی که خودکار برندها خواهد بود که برای اولین بار عمده عمودی به سطح شیب دار تا هزینه های, از خودروسازان در حال حاضر در حال تغییر خود را خلاق, کمپین برای تاکید بر ویژگی های ایمنی این لذت رانندگی و تهاجمی را ارائه می دهد قیمت گذاری شده است.

صنعت مسافرت چهره یک چالش سخت تر و به خصوص کسب و کارهای کوچک Krizelman گفت.

“وجود دارد بسیاری از شرکت های که در حال رفتن به صورت نقدینگی بحران است و اگر اقتصاد باز نمی تا به زودی,” او گفت:.

Ad tech نیز در مواجهه با بحران نقدینگی با توجه به همه گیر. شرکت ها همچنان به کاهش کارکنان و واسطه ها هستند و به دنبال کاری به نفع با ناشران است که ترس از دیگری بالقوه ورشکستگی و خروج آنها دست خالی.

وجود دارد برخی از مناطق که صرف بیشتر در طول ماه آوریل است. آموزش و پرورش و آموزش عمودی بود تا 70%; تکنولوژی بود تا 63% و زیبایی بود تا 35 درصد رانده عمدتا توسط تبلیغ محصولات مراقبت از پوست. علامت های تجاری است که بزرگترین چشم انداز مثبت در برنامهای صرف شد شل, Electronic Arts, GrubHub, بانک مرکزی آمریکا و Facebook با توجه به MediaRadar.

“علامت های تجاری در حال مشاهده پیش همه گیر به عنوان یک فرصت. آنها غیر منتظره ذینفع. آنها با تکیه به در” گفت: Krizelman.

زمان صرف پخش تلویزیونی دو برابر شده است در طول بیماری همه گیر از سال گذشته است. به طور طبیعی جریان خدمات با استفاده از این زمان به عنوان یک فرصت بازاریابی. Krizelman گفت: برنامهای صرف از streamers ها افزایش یافته است و 18 درصد بیشتر از Hulu دیزنی+ و Apple TV+. او افزود که Netflix است که هنوز هم, بازاریابی, اما نه بیش از حد معمول است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>