Pro Football Hall of Fame قرار دادن سالن از شهرت اجتماعی شماره

مردم شده اند قادر به مشاهده Pro Football Hall of Fame در کانتون اوهایو پس از شروع coronavirus اما متوقف نشده pigskin هنردوستان از بازدید از آن کانال های اجتماعی.

در این دوره از 12 مارس تا مه 17, سالن از شهرت تولید 58 ساعت فیلم 156 گرافیک را برای سیستم عامل رسانه های اجتماعی و 19 ماموریت پادکست با اعضای آن است.

در مقایسه با ماه آوریل به ماه مشابه سال گذشته این سالن از شهرت کل برداشت در سراسر Facebook, Instagram, LinkedIn و توییتر رز 77.3% در حالی که کل نامزدی افزایش یافت 144.6% و پیروان در سراسر همه از این سیستم عامل بودند تا 12 درصد است.

از 1 مارس تا مه 15 به بالا انجام مطالب در Facebook, با, برداشت, بود, بیوگرافی, فیلم تروی Polamalu و 1990s Hall of Famer از دهه فیلم های برت Favre.

اطلاعیه در مورد 2020 سالن از شهرت بازی و یک اگهی از بابی Mitchell ء توییتر در برداشت که در طول زمان در حالی که Instagram منجر شد توسط Tom Brady دو بار هنگامی که او را ترک جدید انگلستان میهن پرستان و امضای خود را با Tampa Bay Buccaneers.

محتوا بالا در شرایط نامزدی (لایک نظرات و سهام) در طول همان دوره زمانی بود Polamalu بیوگرافی و سالن از شهرت بازی اعلام Facebook; حدس بزنید این پیش نویس NFL کارت—جولیان ادلمن (تاپ به طور کلی) و حدس می زنم پیش نویس NFL کارت—Troy Polamalu در توییتر; و دو بردی اخبار قطعه یک بار دیگر در Instagram.

این Polamalu بیوگرافی و Favre Hall of Famer از دهه ویدئوها صدر Facebook نظر نمایش از مارس 1, گرچه, مارس 16 در حالی که Mitchell obit و اسحاق بروس مجری اعلام ء توییتر و کلاس 2016 دست کشیدن تصویری و یک سالن از شهرت بازدید روکش های استیو هاچینسون و Edgerrin جیمز بود که در Instagram.

Pro Football Hall of Fame

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im