پیش نمایش UFC 248 کارت اصلی دعوا در لاس وگاس

تفکیک دعوا در کارت اصلی UFC 248 روز شنبه در T-موبایل آرنا با تراکم از نقد و بررسی-مجله آدم تپه و هایدی نیش:

اسرائیل Adesanya (18-0) در مقابل Yoel رومرو (13-3)

کلاس: برای Adesanya را میان عنوان

خط: Adesanya -275

داستان: سوال در مورد Adesanya همیشه شده است که آیا او می تواند مسئولیت رسیدگی به نخبگان کشتی گیران. زرق و برق دار kickboxer پاسخ داده است تمام چالش های, اما رومرو باید ارائه خود را stiffest چالش است. او در المپیک مدال نقره در کشتی و قهرمان سابق جهان. در حالی که او ‘ 42 و تکامل یافته و به بیشتر از یک قدرت مهاجم او هنوز هم کشتی, مهارت. او امر می تواند عاقلانه برای ترکیب آنها به ابتدایی خود را برنامه بازی. وجود دارد چند جنگندهها قادر به تطبیق Adesanya بر پا و رومرو نیست یکی از آنها را در پنج جلسه دور. او دارای قدرت خام برای تغییر رنگ این بخش را با یک شات اما بهترین راه به پیروزی. Adesanya احتمالا سعی خواهد کرد برای ایجاد واکسن و اقامت در خارج تا رومرو می پوشد و سپس باز کردن خود قابل توجه toolbox.

تپه را انتخاب کنید: Adesanya با تصمیم

نیش را انتخاب کنید: Adesanya با تصمیم

ژانگ Weili (19-1) در مقابل جوانا Jedrzejczyk (15-3)

کلاس: برای ژانگ زنان strawweight عنوان

خط: ژانگ -210

داستان: Jedrzejczyk یک بار مورد تحسین قرار گرفته بود به عنوان یک نیروی غیر قابل توقف در این بخش است. این عنوان در حال حاضر شده است عطا بر ژانگ که تمرینات و پد جلسات افسانه ای هستند. ویدئوها از شیوه های بالا شماره آنلاین و او ثابت کرد که اعتیاد به مواد مخدره واقعی بود با 42-دومین حذفی از جسیکا Andrade به برنده کمربند در ماه اوت است. Jedrzejczyk معتقد است تجربه خود را در مرحله بزرگ خواهد بود یک عامل تعیین کننده در گرفتن کمربند از ژانگ که یادگیری در مورد زندگی در کانون توجه است. Jedrzejczyk تیم فکر می کند او طول و رسیدن به مزیت خود را به لبه. این می تواند رویداد اصلی با میزان بهره به خصوص با برخی از سولفات بین مبارزان. یک Westgate تبلیغات رسمی گفت: مبارزه طراحی است که علاقه زیادی در شرط بندی پنجره به عنوان اصلی رویداد نادر در UFC pay-per-view. بسیاری از پول است که در ژانگ که باز در -135.

تپه را انتخاب کنید: ژانگ با تصمیم

نیش را انتخاب کنید: ژانگ توسط سوم-دور حذفی

Beneil داریوش (16-4-1) در مقابل Drakkar Klose (10-1-1)

کلاس: سبک وزن

خط: داریوش -160

داستان: این پتانسیل به عنوان یک مبارزه هیجان انگیز با توجه به این دو بازی است. داریوش است که از لحاظ فنی صدا اما تمایل به از بند باز کردن یک تورنت از جرم در اوایل کنید و سعی کنید به پایمال کردن مخالفان. Klose استقبال خواهد شد که. او دشوار است و نشان داده است توانایی به ماندن تنگ در حالی که جذب یورش به پوشیدن مخالفان و آتش با خود جرم. که ممکن است استفاده از داریوش جودو خود را در اوایل.

تپه را انتخاب کنید: Klose با تصمیم

نیش را انتخاب کنید: Klose با تصمیم

نیل Magny (21-8) در مقابل Li Jingliang (16-5)

کلاس: سبک وزن

خط: Li -175

داستان: Magny را هنگامی که مشغول مبارزه با برنامه قطع شده است و با طولانی saga با آمریکا و آژانس ضد دوپینگ بیش از یک مکمل آلوده. او خواهد شد مبارزه برای اولین بار پس از نوامبر سال 2018 است. او بلند است برای بدست آورد اما برتری در فضاهای و به خصوص در پرچ. او نگاه خواهد کرد به این مبارزه زشت زیرا Li مشخص شده است قدرت لبه اگر آنها شروع به تبادل عکس در باز است. Li موفق به کسب سه مستقیم و هفت هشت.

تپه را انتخاب کنید: Magny با تصمیم

نیش را انتخاب کنید: Li توسط ارسال دور دوم

الکس اولیویرا (19-7-1, 2 هیچ مسابقات) در مقابل حداکثر گریفین (15-6)

کلاس: سبک وزن

خط: اولیویرا -145

داستان: این یک مبارزه بین دو جانبازان به دنبال باقی می ماند مربوطه. اولیویرا در اجرا قبل از از دست دادن آخرین سه دعوا. گریفین دهکدهای از دست داد سه نفر از چهار پس از ترکیدن بر روی صحنه های دیدنی و عملکرد در یک پیروزی مایک پری. ممکن است این به سرعت رو به وخامت به یک نزاع و جدال. اولیویرا دارای قدرت بیشتری است و اغلب پس از غیر مومن است که او را دشوار است به کشف کردن. گریفین خواهد سعی کنید به ماندن منظم. اگر او می کند و نمی گرفتن یک شات او باید یک فرصت خوب برای شکست الیویرا.

تپه را انتخاب کنید: گریفین با تصمیم

نیش را انتخاب کنید: گریفین دوم-دور حذفی

تماس با آدم تپه در [email protected] Follow @AdamHillLVRJ در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im