Kelly Preston شروع بنفش سلطنت به عنوان AOR برای شاهزاده پیزلی پارک

کلید بینش:

  • آژانس تغییر رویکرد بازاریابی برای موزه و فضای موسیقی و تاکید بر تجربه است.

با وجود واقعی خود را بیرون گرمی و دوستی Minnesotans هستند به شدت وفادار به بومیان که کمک به دولت در فرهنگ و به خصوص پس از مرگ آنها. در ورزش, برای مثال, هاکی روی آیکون گیاه بروکس و مینه سوتا دوقلوها ستاره کربی Puckett مهم باقی می ماند وسایل.

اما از هر Minnesotan و آنها به احتمال زیاد خواهید پرتو با غرور و افتخار در هر اشاره ای از شاهزاده. آن را نیز کاملا ممکن است که مردم از دولت در برخی از نقطه رفته اند یاد تو پارک. در ابتدا در سال 1986 ساخته شده آن شاهزاده 65 ، 000 فوت مربع خانه و موسیقی سرزمین عجایب در مینیاپولیس حومه Chanhassen.

پس از این آیکون موسیقی, درگذشت ناگهانی در مارس سال 2016 املاک خود را نقل مکان کرد و به سرعت تبدیل اموال به یک موزه شده است. پس از خفیف نوار قرمز بته جقه, پارک باز به طور دائم در اواخر اکتبر 2016. آلاینده فضا شامل مصنوعات از پرنس مجموعه شخصی مانند جوایز, کنسرت, کمد, آلات موسیقی, هنری و حتی موتور سیکلت. این هم یک کار تولید مجتمع با عملکرد فضا.

ماه گذشته مینیاپولیس مستقل Kelly Preston نامگذاری شد AOR برای پیزلی پارک. این آلو انتساب قرار داده آژانس در تقاطع فرهنگ جهانی و مطرح چالش مرور عدم گردشگری در طول بیماری همه گیر. در عین حال حتی با پیزلی پارک درهای بسته آژانس همچنان به حرکت به جلو با نام تجاری جدید کار میله میله برای راه اندازی بعد از این سال.

در حالی که طرفداران قادر به دیدن مجموعه ای از آثار و پیکرنگاری در مینه سوتا, بته جقه, پارک, مدیر اجرایی, Alan Seiffert اشاره کرد که این موزه همچنان به توسعه محتوای آنلاین و فعالیت های که “اصیل شاهزاده … اما نه به معنای واقعی کلمه شاهزاده.”

“ما متوجه شد که در آن [گیر] می تواند به,” او گفت:. “و این ما را مجبور به نگه داشتن روح و جوهر پیزلی پارک از طریق اجتماعی بهتر و حاضر تجربه است.”

در پایان ماه مارس این موزه آغاز پیزلی پارک چالش تشویق مردم به انجام مورد علاقه خود را شاهزاده آهنگ. در اوایل این ماه از مردم خواسته شد به پست خود را با پوشیدن شاهزاده الهام گرفته از مد.

کاربر تولید محتوا مکمل های موزه خود فعالیتهای تعجب, pop-up concerts (اول ویژه مینیاپولیس رپ Nur-D به نفع مینه سوتا هنرمندان متاثر Covid-19) و دیگر حوادث زندگی می کنند, از جمله یکی در حال پخش در Facebook Live امروز در ساعت 2 بعد از ظهر CT است که ویژگی های یک unboxing از مصنوعات جدید.

با توجه به Kelly Preston مدیر عامل جنیفر Spire آژانس کلیدی در کمک به پیزلی پارک است که به دنبال در چگونه آن درگیر طرفداران در حالی که مقصد صرفا دیجیتال و فراتر از آن.

“ما در حال تغییر رویکرد بازاریابی برای موزه است. این واقعا در مورد تجربه,” او گفت:. “ما در حال تمرکز بر حفظ پایه فن مشغول در آوردن آنها در از سراسر جهان است. که تمرکز ما در حالی که ما همچنان به ساخت یک بازاریابی قوی زیرساخت برای تو پارک پشت صحنه.”

با نگاه به آینده Seiffert و بته جقه, طرح پارک در جعل جلوتر با برخی از حوادث از جمله قبلا برنامه ریزی شده در کنسرت, فیلم و موسیقی, سریال و سالانه چهار روز جشن تجلیل از میراث شاهزاده در ابتدا برنامه ریزی شده برای آغاز ماه ژوئن است که جذب بسیاری از خارج از کشور و بین المللی طرفداران.

“ما تا به حال به فشار آن [حوادث]” او اشاره کرد. “اما ما مقیاس بر اساس تاریخ جدید و چه از همسالان ما در دیگر موزه ها و جاذبه های فرهنگی انجام دهد. ما می خواهیم به این رویکرد در راه حق است.”

چه مفید در مورد مشارکت است که به عنوان سفر رزومه هر دو پیزلی پارک و پرستون کلی هستند در همان بازار است.

“ما به کار با مشتریان در سراسر کشور” گفت: Spire که پدر بزرگ مشغول به کار در تبلیغات در خیابان مدیسون را در اوج بود و یک شریک در میامی از McCann Erickson. “اما به عنوان محلی کمک می کند تا با همکاری و چیزی می شود گفت: برای اینکه در همان اتاق با هم در هر روز است.”

هر چند Seiffert و پرنس و مستغلات در نظر گرفته فهرستی از سازمان ها برای واگذاری, داشتن یک شریک محلی است که درک هسته رانندگان ترافیک (Spire تخمین می زند که یک سوم از پیزلی پارک بازدید کنندگان از مینه سوتا), همراه با فرصت های جهانی تبدیل به یک مزیت بزرگ است.

“من استفاده می شود به کار با مارک های اصلی و سازمان” اضافه شده Seiffert که دارای تجربه گسترده در سرگرمی در شرکت های بزرگ مانند روباه ویاکام های NBA و NBC. “هدف ما این بود که تعیین چگونه به بته جقه, پارک, به زندگی, به جشن و افتخار موسیقی درخشندگی و میراث شاهزاده. این مهم است که انتخاب ما جهانی جهانی آژانس درک و بخشی از جامعه محلی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>