بحث ریاست جمهوری اغلب موفق ناشنوا رای دهندگان. SignVote امید به تغییر است که

تصور کنید اگر شما سعی کردم به تماشای امشب مناظره ریاست جمهوری, اما نمی تواند درک آنچه که گفته شد. حالا تصور کنید اگر پس از چند جمله بحث شما رفت و به پای صندوق های رای و متوجه شد که سوالات خود را نمی تواند پاسخ داده شود چرا که هیچ کس صحبت کرد و زبان مادری خود را.

برای برخی از ناشنوایان آمریکایی ها این است که آنچه در انتخابات هستند. اما SignVoteجدید دیجیتال کمپین از خدمات ارتباطی برای ناشنوایان با هدف تغییر است و روند رای گیری واقعا در دسترس برای کسانی که برای آنها زبان اشاره آمریکایی یا ASL است و مهمترین ابزار ارتباطی است.

“ما شاهد پیشرفت با دسترسی در رویدادهای زندگی می کنند مانند دموکراتیک بحث در این سال اما هنوز کار قابل توجهی انجام دهیم” گفت: Kriston لی Pumphrey جامعه تعامل مدیر خدمات ارتباطی برای ناشنوایان.

یک چهارم آمریکایی ها زندگی با معلولیت با توجه به مراکز کنترل بیماری. با شماره هایی که ناتوانی سیاست باید یک جزء اصلی از هر نامزد پلت فرم—و بسیاری از 2020 دموکرات ها منتشر کرده اند ایشان در حال حاضر. در پیت Buttigieg وب سایت نامزد وعده به “end شرم آور subminimum دستمزد” است که اجازه می دهد تا شرکت ها برای پرداخت کارگران معلول سکه و برنی ساندرز به وعده داده شده برای ایجاد یک دفتر ملی از ناتوانی در هماهنگی.

اما در حالی که بسیاری از ناتوانی پلت فرم وعده بهره مند ناشنوا و کم شنوا DeafBlind دیر deafened و ناشنوا-تلفن همراه شهروندان جامعه نیازهای منحصر به فرد است که نمی توانید صبر کنید تا زمانی که پس از انتخابات به آنها رسیدگی شود. شروع می شود که برابر با دسترسی به ارتباطات و اطلاعات در مورد روند سیاسی است.

در SignVote سایت ناشنوا رای دهندگان می تواند دسترسی به ویدئوها در ASL تماس ASL رای دهندگان خط اجرا شده توسط انجمن ملی ناشنوا خواندن توصیه های سیاست ،

“برای بسیاری از ناشنوایان رای اکثریت روزمره رسمی گفتمان سیاسی است که آنها را در ASL,” Pumphrey گفت. “وجود دارد یک قطع ارتباط بین این اطلاعات به اشتراک گذاشته شده در میز شام و در واقعی پای صندوقهای رای است.”

زمانی که بحث ترجمه نشده از طریق روی صحنه ASL تفسیر ناشنوا و سخت از مردم شنیدن گاهی اوقات تکیه بر دسترسی به ارتباطات زمان واقعی ترجمه و یا سبد خرید captioning. اما Pumphrey گفت Adweek که در اخیر بحث سبد بود “بی فایده” از آنجا که از یک سیگنال ضعیف در محل.

Adweek رسیده به NBC News, میزبان چهارشنبه نوادا بحث بپرسم که آیا روی صحنه ASL تفسیر ارائه خواهد شد اما آنها نتوانستند پاسخ به یک درخواست برای نظر.

به عنوان Pumphrey امتیاز در یک SignVote تصویری ناشنوا دسترسی در رای گیری نیست فقط در مورد داشتن ASL مترجمین روی صحنه در بحث و در دسترس برای پاسخ به سوالات در پای صندوقهای رای است. آن را نیز در مورد از دست رفته در بخش های بزرگی از کلی سیاسی مکالمه به علت عدم captioning فقیر captioning یا در مجموع عدم ASL ترجمه در پخش و کابل برنامه های خبری.

رسانه ها برای افراد ناشنوا و کم شنوا در جامعه اغلب انتخاب کنید تا شل. در هفته گذشته سی ان ان شریک Sign1News را پوشش داده حزبی نتایج بلومبرگ را متوقف کند-و-Frisk سیاست و استعفای آیووا حزب دموکرات رئیس—همه در ASL.

ناتوانی جامعه به طور کلی است که به طور فزاینده ای آوازی در رسانه های اجتماعی از طریق 2020 روند انتخابات. به عنوان دموکراتیک نامزدهای مرحله را در نوادا امشب فعالان خواهد livetweet بحث با استفاده از #CripTheVote برچسب برای بحث در مورد ناتوانی مسائل حزبی راه و افزایش مشارکت سیاسی در سراسر جامعه.

#CripTheVote برگزار شد آنلاین سالن های شهر با نامزدها—به عنوان آن را با الیزابت وارن در ماه ژانویه شده است و فشار برای دید بیشتر برای ناتوانی در بحث های خود را.

“بسیاری از این نامزدها باید ناتوانی برنامه در وب سایت خود و صحبت در انجمن اما تماشای بحث شما نمی دانید که وجود دارد این است که ناتوانی جامعه” #CripTheVote بنیانگذاران josh bornstein گفت: ABC News در ماه دسامبر.

نوادا بحث می گیرد امشب در 9 p. m. ET و میزبانی توسط NBC News, MSNBC, Noticias Telemundo و نوادا مستقل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>