رئیس جمهور تهمت به برگزاری تظاهرات در لاس وگاس هفته آینده

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را در برگزاری یک کمپین تجمع در مرکز کنوانسیون لاس وگاس در ظهر جمعه — یک روز قبل از نوادا دموکرات قفقاز.

این نشانه آن است که تهمت تصمیم گرفته است تا همه در نوادا است.

روز چهارشنبه کاخ سفید اعلام کرد که برنده خواهد صحبت می کنند در یک مراسم فارغ التحصیلی در پلیس شهری بخش مرکزی پنجشنبه برای امید برای زندانی لاس وگاس برنامه ای است که کمک می کند تا ex-زندانیان دوباره وارد جامعه است.

و سپس نقد و بررسی-مجله آموخته است که تهمت می رسند در لاس وگاس سه شنبه شب — نشانه ای که مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین کار خواهد کرد برای تلنگر نوادا قرمز در ماه نوامبر. تصمیم به برگزاری یک جمعه تجمع و اعدام به راه اندازی رویداد اتفاق افتاده در یک دوره از حدود 24 ساعت نوادا, اوباما رئیس, مایکل مک دونالد گفت: Review-Journal.

“این رئیس جمهور را دوست دارد مردم از لاس وگاس نوادا گفت:” مک دونالد. “اگر از فرصت های ارائه شده خود را رئیس جمهور می خواستم این تجمع است.”

آخرین دقیقه مبارزه انتخاباتی را بسته تهمت برنامه هفته آینده.

در حالی که کاخ سفید و تهمت کمپین را فاش نمی کند که در آن تهمت باقی می ماند زمانی که او در سفر رئیس جمهور معمولا باقی می ماند در Trump International Hotel زمانی که او در شهر است.

چهار شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن را ترک لاس وگاس برای گلف جمع آوری کمک در رانچو میراژ کالیفرنیا قبل از اینکه او سر به ققنوس برای 7 p. m., کمپین تجمع است. لاس وگاس دموکراتیک بحث شروع می شود در 9 p. m. روز شنبه, احتمالا در اطراف این زمان نیروی هوایی یکی را برمی گرداند به لاس وگاس.

پنج شنبه, تهمت صحبت خواهد شد در امید برای زندانیان فارغ التحصیلی حدود 11:30 a. m. سپس سر به کلرادو اسپرینگز برای 5 p. m. رالی.

پس از بازگشت به لاس وگاس پنج شنبه شب مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت خواهد شد در مرکز کنوانسیون لاس وگاس.

تماس با دبرا جی ساندرز در [email protected] یا 202-662-7390. Follow @DebraJSaunders در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>