Popeyes استخدام خارج از کار نوازندگان برای ضبط آن یاد صدای جرنگ جرنگ

New Orleans نیست کاملا مشابه بدون تلفن های موبایل پر جنب و جوش موسیقی جاز ناشی از محله فرانسوی را جذاب بالکن یا فراوانی آن از میله های زندان است. با مستندات در محل نلا را برای تلفن های موبایل پر جنب و جوش شده اند مبهم و نوازندگان آن در حال پیدا کردن خود را بدون مخاطب—و یا درآمد.

تقریبا یک هفته پس از Popeyes لوئیزیانا مرغ راه اندازی نلا قوی وعده غذایی ارتقاء در سراسر کشور—که در خدمت سرخ شده با مرغ و بیسکویت و مارک کوله پشتی به طور مستقیم پشتیبانی نیواورلئان خانواده هایی که آسیب دیده اند و Covid-19—ساندویچ مرغ خبره پرده برداری از یکی دیگر از کمپین خیریه اصلی خود را از دست می دهند.

Popeyes مجموعه ای را به استخدام خارج از کار نیواورلئان نوازندگان برای ضبط آن یاد “عشق است که مرغ” صدای جرنگ جرنگ از ایمنی از خانه های خود. این شرکت در ابتدا با قرار دادن کلمه به صورت استعداد در میان نلا بومی از طریق رسانه های اجتماعی و یک صفحه کامل آگهی در بار جزئي شامل یاد صدای جرنگ جرنگ را موسیقی ورق.

پس از شدت مثبت واکنش های زنجیره ای مواد غذایی سریع تصمیم به گسترش رسیدن به آن فراتر از هلال احمر شهرستان برای حمایت از نوازندگان و Popeyes طرفداران در سراسر کشور است.

در سراسر کشور استخدام ولگردی و قانونی شکنی رسما آغاز امروز. نوازندگان که می خواهند به رقابت برای آرزو موقعیت می توانید ضبط خود را از “عشق است که مرغ” در رسانه های اجتماعی با استفاده از هشتگ #LoveThatJingle. Popeyes را جبران کند این انتخاب برای ضبط خود را به عنوان آنها در آن تبلیغات در تلویزیون و رادیو و همچنین پس از آن برای ضبط ساخته شده و لوازم مورد استفاده برای ارتباطات منتشر شد.

در طول Covid-19 بحران Popeyes پدید آمده با طرح های خلاق برای کمک به جوامع آن را در خدمت و کارکنان که خدمت به آنها را از طریق این زمان دشوار است. ماه گذشته این شرکت به یک Netflix نام کاربری و رمز عبور به 1000 مشتریان خوش شانس برای رفتن با خود را تحویل سفارشات همکاری با هیچ بچه ای گرسنه غیر انتفاعی برای کمک به تغذیه کودکان در سراسر کشور و به عهد را به کارکنان خود را دو هفته پس از پرداخت مرخصی استعلاجی اگر آنها تشخیص داده شده با Covid-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de