Pop-Tarts در واقع با استفاده از رسانه های اجتماعی خود را پیشنهاد طعم های جدید

Pop-Tarts, دیدار شور.

توستر شیرینی با نام تجاری متعلق به کلاگ است نورد از آن جدیدترین محصول یک Pop-Tarts و شور ترکیبی است که می آید با هر دو شکلات یا دارچین قند پر کردن است. Pop-Tarts شور است این شرکت اولین تلاش در مخلوط شیرین و شور, طعم, و فیلیپ Schaffer, مدیر ارشد بازاریابی در Pop-Tarts شده تلقی می شود آن را “یکی از بزرگترین نوآوری محصول نام تجاری ما در تاریخ است.”

آنقدر بزرگ که Pop-Tarts سرمایه گذاری در آن اولین سوپر باول تجاری برای ترویج آن است. Infomercial با مضمون 30-نقطه دوم که ستاره های عجیب و غریب چشم جاناتان ون نس, برنامه ریزی شده است به هوا در نزدیکی پایان سه ماهه دوم.

جاناتان ون نس, ستاره های Pop-Tarts’ اولین Super Bowl ad.

این یک عمده لحظه برای یک طبقه آمریکا مواد غذایی نام تجاری: Pop-Tarts بوده است از اوایل 60s و اصلی متریک است که به شمارش شده به خوبی انجام می شود. در سال 2014 وال استریت ژورنال گزارش داد که فروش افزایش یافته بود برای 32 سال ، داده ها از millward brown بین المللی نشان می دهد که از نظر ارزش خرده فروشی Pop-Tarts, برده, هاردکور شیرینی دسته برای پنج سال گذشته. در سال گذشته Pop-Tarts’ فروش سالانه افزایش 11 درصد به آمار $845 میلیون, با توجه به تعداد از شرکت تحقیقات بازار جمهوري اسلامي ايران.

در گفتگو با Adweek, Schaffer توضیح داد که روند چگونه Pop-Tarts در نهایت تصمیم می گیرد برای اولین یک طعم جدید— که اغلب آغاز می شود با یک صدای جیر جیر از یک شخص ناشناس در اینترنت.

“وجود دارد هیچ نقطه ای در ایجاد چیزی در برج عاج که هیچ کس علاقه مند است,” او گفت:. “ما می خواهم به گوش دادن به مصرف کنندگان ما است.”

“بخشی از شغل من است مزه بسیاری از چیزهای بد بو.”
فیلیپ Schaffer, مدیر ارشد بازاریابی Pop-Tarts

با توجه به Schaffer, هر بار که کسی را نشان می دهد یک طعم جدید ترکیبی در Facebook یا Twitter—آیا صادقانه و یا در شوخی—شرکت طول می کشد توجه داشته باشید. و آن را دریافت سهم عادلانه خود را از ایده ها بدون نیاز به درخواست.

“آیا یک با کره بادام زمینی” کسی که در توییتی @PopTartsUS نام تجاری توییتر حساب. “قرار دادن پنیر در داخل و بدون شوخی من می خواهم خرید که!” توییتی شخص دیگری. “من می خواهم به خرید مقدار زیادی از آن!”

دیگر مفاهیم شناور در اطراف در Pop-Tarts مختلف اجتماعی سیستم عامل: مات جوانه, نور, مات لوبیا پخته مات سس رنچ مات Popeyes ساندویچ مرغ مات آب پرتقال & خمیر دندان و….

“به من اعتماد کن هیچ یک از این باقی می ماند خوانده نشده” Schaffer گفت. “ما هر ضربه ای ما از مصرف کنندگان ما بسیار جدی است.”

pop-tarts pretzel

Pop-Tarts شور آغاز شد نورد از به فروشگاه در ماه ژانویه است.

هنگامی که این شرکت در بخش R&D بداند یک طعم جدید ایده شایسته به اندازه کافی به دنبال تست آغاز می شود. Pop-Tarts باعث می شود نمونه در مقیاس کوچک اما “بیش از یک سینی پخت” Schaffer گفت. در میان 34,000 kellogg’s کارکنان وجود داشته باشد پانل های داخلی از مردم مایل به سعی کنید از مواد غذایی و ارائه بازخورد. نمونه اندازه قابل توجهی با توجه به Schaffer و شامل هر دو سبک و سنگین مصرف کنندگان از Pop-Tarts.

“بخشی از شغل من است مزه بسیاری از چیزهای بد بو,” او گفت:.

در حالی که Schaffer فاش نمی, تعدادی از ایده های است که آن را به این مرحله در این فرآیند او تاکید کرد که حتی کمتر آن را به دور بعدی. اگر یک مفهوم پیشرفت گذشته های داخلی پانل Pop-Tarts بررسی صنعت گسترده فروش داده و روند گزارش برای دیدن اگر آن را حس می کند به تمام در و قرار دادن محصول در قفسه های فروشگاه در سراسر کشور.

یکی از نمونه های اخیر یک طعم جدید است که نقل مکان کرد و از رسانه های اجتماعی پست به محصول نهایی: پاپ-تارت میوه حلقه که در اوایل این سال است. به عنوان Schaffer قرار داده و آن را مصرف کنندگان الهام بخش ایده و متقاعد کردن این تیم در Pop-Tarts که “یک به علاوه یک می تواند برابر سه است.”

با نام تجاری منتشر جایی بین هشت و 15 طعم های جدید در هر سال Schaffer گفت و برخی از آخرین طولانی تر از دیگران است.

“ما همیشه می خواهیم به معرفی تمام زمان های مورد علاقه, اما ما همچنین باید اذعان کرد که گاهی اوقات روند و یا تنظیمات سلیقه حرکت می کند و ما باید چالاک به اندازه کافی برای واکنش نشان می دهند بر این اساس,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>