استخر بیرون ؟ لاس وگاس استخر آب پارک ها در انتظار OK را باز

استخرهای شنا و بخشی از جنوب نوادا در تابستان معمول برای کیمبرلی مک گی و خانواده اش.

مک گی و 10 ساله دوقلو به طور معمول با دوستان در منطقه YMCA استخرهای هر هفته یا بیشتر. در این سال آنها آماده به شیرجه رفتن و خرید های نجومی عبور محلی در پارک آب است.

مشکل این است که هیچ کس مطمئن است که, و یا حتی اگر آب پارک ها و استخرها ممکن است باز پس از آبزیان امکانات تعطیل شد, چند هفته پیش به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر. و اگر آنها باز نمی شود — به عنوان آنها نمی خواهد در حداقل چند شهرستانها در سراسر کشور — تابستان در اینجا همان نخواهد بود.

McGee, مدیر عامل شرکت وگاس کودکان و نوجوانان منطقه یک مجله آنلاین به صورت پدر و مادر گفت: فرزند خود را “در حال حاضر در مورد استخر و بسیار استعفا داد و خود را به, ما در حال رفتن به قادر به رفتن.”

اگر آنها نمی تواند به مک گی گفت: “ما تمام تابستان منقبض شده است.”

عمومی آبزی امکانات از جمله شهر و شهرستان استخرها و آب تجاری پارک — به طور معمول باز هستند, تمام وقت با آخر هفته روز یادبود. که بعید است در این سال به عنوان اپراتور و آب و طرفداران به طور یکسان در انتظار کلمه از رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak.

نمایندگان Clark County, لاس وگاس و هندرسون گفت: هیچ شرکت باز تاریخ برای فعالیت های آبزی. “ما به دنبال چه فرماندار توصیه ها گفت:” کتی Blaha ارشد بازاریابی اطلاعات افسر شهرستان Henderson. “بنابراین ما باید صبر کنید و ببینید چه چیزی آنها را باز در مرحله بعدی است.”

استخرهای توسط صاحب خانه انجمن ها نیز بسته شده است.

پارک آب صبر کنید

پارک آب باید حداقل با تاخیر خود را به باز کردن خرما. Cowabunga خلیج پارک آبی نیز در انتظار کلمه از Sisolak گفت: مالک شین Huish اما “ما می خواهم به پارک باز جایی بین آخر هفته روز یادبود یا ژوئن 1.”

جاستین LuCore مدیر کل از Wet ‘n’ Wild لاس وگاس گفت که او امیدوار است که پارک می تواند باز در اطراف ژوئن 15, اما تعیین یک تاریخ افتتاح به عنوان “شده است یک بیت از یک هدف متحرک است.”

یکی دیگر از هدف در حال حرکت بوده و تعیین روش ها و دستورالعمل های استخر و پارک ها را دنبال خواهد کرد که آنها را باز کنید.

“آن بوده است به سرعت در حال تکامل در طول چند هفته گذشته گفت:” LuCore که گفت: سازمان بهداشت جهانی, آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و جنوب نوادا سلامت منطقه همه “در حال آمدن است تا با دستورالعمل و صدور این دستورالعمل حتی در حال حاضر.”

غوطه ور شدن در یک کلر استخر است که حداقل در تئوری و نه یک چیز بد را به انجام در طول coronavirus بیماری همه گیر. با توجه به CDC وجود دارد این است که “هیچ مدرکی وجود ندارد که این ویروس است که باعث COVID-19 را می توان به مردم از طریق آب در استخر, وان داغ, چشمه های معدنی و یا آب مناطق بازی.”

راهنمایی در دسترس

سلامت منطقه یادداشت در وب سایت خود را که اگر یک آبزی محل ضد عفونی به درستی COVID-19 ویروس “نمی تواند زنده ماندن در آب.”

سلامت منطقه که بازرسی و تنظیم استخر های عمومی و آبزیان امکانات, پارک آب و هتل آپارتمان و جامعه استخرهای ارسال شده توسط ارشاد برای بازگشایی استخر را پوشش می دهد که این مناطق به عنوان اجتماعی فاصله تمیز کردن و ضد عفونی کردن سطوح.

همچنین خواستار اپراتورها و شناگران به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل بهداشت محيط سرپرست Jacquelyn Raiche-حلقه گفت. اپراتور نیاز به “مانور مردم از طریق تسهیلات خود را” در راه است که نمی ایجاد گروه.

یک سوال مشترک Raiche حلقه می شنود که “آیا شما می خواهید مردم را به پوشیدن ماسک?” او گفت:. در حالی که ممکن است عملی برای مهمانان و برخی از کارکنان آن را نمی خواهد برای یک نجات غریق برای آنها یک ماسک می تواند تبدیل به یک خطر او گفت:.

جمعیت کوچکتر به احتمال زیاد

قابل رویت ترین تغییر شناگران به احتمال زیاد برای دیدن کوچکتر جمعیت. هندرسون را Blaha گفت: کاهش ظرفیت است که به احتمال زیاد در شهر استخر. Huish مظنون حداکثر ظرفیت در Cowabunga نیز افت خواهد کرد اگر چه آن را خیلی زود به می گویند ،

“این همه بستگی دارد چه اتفاقی می افتد هنگامی که ما باز اگر مردم تصمیم می گیرید که آنها می خواهند برای آمدن به پارک و یا اگر آنها تصمیم به ماندن صفحه اصلی” Huish گفت. “این ممکن است در نهایت خود تصمیم گیری.”

Cowabunga و Wet ‘n’ Wild روی صفحه نمایش خواهد شد مهمانان درجه حرارت هنگامی که آنها را وارد کنید. هر دو برنامه را به صورت تمام وقت خدمه مطابق با سطوح مشترک و لمس نقاط از میان وعده شمارنده به نرده بر روی اسلاید. Alex شرکت Barilla Cowabunga خلیج مدیر انتظار دارد که به دو جاذبه کارکنان مربوط به فراشی “بنابراین ما می تواند به اندازه کافی ضد عفونی کردن در یک برنامه منظم.”

LuCore گفت: حتی ضسبنسرس برای کرم های ضد آفتاب, دست, صابون و ضد عفونی کننده به صورت خودکار خواهد بود “بنابراین ما می تواند به کاهش نیاز برای مهمانان به لمس همه چیز.”

بیشتر تغییر ظریف در Wet ‘n’ Wild خواهد بود غیاب شرکت پیکنیک و جوانان ورزش گردش و گروه احزاب است.

“صد در صد از گروه ما کسب و کار که قبلا برنامه ریزی شده لغو شده است به درخواست افرادی که برنامه ریزی آن” LuCore گفت. “از فراوانی احتیاط ما گروه هدف کسب و کار در این زمان است.”

تماس جان Przybys در [email protected] Follow @JJPrzybys در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de