پلیس و زبان انگلیسی

فقط قبل از طلوع آفتاب در هوای سرد آوریل شنبه, افسران توماس شیا و والتر اسکات گشت زنی بودند این محله از جنوب Jamaica, Queens, که در آن یک راش اتومبیل های پارک شده به تازگی شکسته و محروم برای قطعات. اما پس از یک قبرستان شیفت کروز به 103 حوزه در لباس شخصی “ضد جرم” گشت شیا و اسکات کمی برای نشان دادن تلاش های خود را فراتر از خود را کشف و در عین حال یکی دیگر از سرقت خودرو. سرخوردگی خود را علامت تا زمانی که آنها به میدان فرستاد گزارش از یک تاکسی carjacking در منطقه انجام شده با توجه به رادیو توزیع کننده توسط “دو مرد سیاهان” “بیست و سه, بیست و چهار سال سن” با “احتمالا یک تفنگ.” که ماشین بیش از حد داشت رها شده است. Jolted از ملالت مرگ کاذب از محله گشت وظیفه دو پلیس سفید بودند در مسیر بازگشت به ایستگاه هنگامی که در نزدیکی تقاطع 112th جاده و نیویورک بلوار اسکات, گیر افتاد, دید از دو عبور و مرور و کشیده این خودرو در کنار آنها.

“من از ماشین شناسایی خودم را به عنوان یک پلیس و دیدم من سپر” شیا بعد توضیح داد که برای اولین بار به دیگر پلیس در صحنه و پس از آن در بیشتر یا کمتر همان زبان در دادگاه. به گفته وی یکی از پیاده جواب, “Fuck you, شما در حال گرفتن نیست من” و فرار کرد با همدم خود را به نزدیکی زیادی خالی. شیا تعقیب آنها را تا زمانی که در حساب بود که نفرین او را به خود جلب کرد یک هفت تیر که در آن نقطه شیا موظف شد به آتش “در دفاع از خود.” به عنوان مرد زخمی سقوط او به نحوی موفق به دست تفنگ به دوم عابر پیاده. یا شاید او “پرتاب” آن را به او. یا شاید او آن کاهش یافته است و از سوی دیگر عابر پیاده “خم شد تا آن را”—شیا و اسکات توصیف آنچه اتفاق افتاده است در زمانهای گوناگون و contradictorily. اسکات برای خود تایید کرد که شیا دفاع به عنوان اولین عابر پیاده چرخید به سمت او اسلحه در دست است. اسکات همچنین اصرار داشت که دومین عابر پیاده با استفاده از تفنگ را به یک شات در اوباعث اسکات به بازگشت به آتش خود را. با وجود اسکات تلاش به دنبال دومین مرد هر دو با ماشین و پای خود را از معدن به نحوی موفق به فرار خود را رها کردن افتاده همدم و فرار از تفنگ در طول راه.

از شروع شیا و اسکات حساب مشکوک به نظر می رسید. اول, مسدود کردن و جدول زمانی حس را ندارد. چگونه می تواند اسکات به دنبال آن بوده اند دوم عابر پیاده با ماشین یک لحظه اما تا به حال یک دید واضح و روشنی از همه شیا اقدامات در آینده ؟ علاوه بر این حتی اگر درخت روغن قلم و اسکات هم اصرار مردان تا به حال حداقل یک هفت تیر بین آنها جامع جستجوهای منطقه هیچ چیز به همراه داشت. اسکات شهادت دادند که او می خواهم تنها متوجه عبور و مرور از آنجا که لباس های خود بودند ظاهرا همان رنگ به عنوان لباس های پوشیده شده توسط ادعایی carjackers’—اما همچنین که تنها واقعی “رنگ” او می خواهم دیده می شود که از پوست خود را. در واقع رنگ پوست بود و تنها چیزی که او می خواهم سنجش زمان—و نه سن و قد خود را و یا خود را ساخت. “من متوجه نشدم به اندازه” او گفت:, “اما رنگ درست بود.”

اسکات و شیا به عبارت دیگر ارائه شده حساب که vacillated بین یقین مطلق و فوق العاده سروپا. آنها برخی پیاده تفنگ داشتند و برخی از آنها می شده است مجبور به شلیک در دفاع از خود. در تمام دیگر تعداد آنها terrifically inexact. تا مطمئن شوید که به عنوان پلیس تاکتیکی مربیان سریع به اصرار خشونت می تواند آشکار با سردرگم سرعت. پزشکی قانونی روانشناسان مستند چگونه خاطرات تروما می تواند تکه تکه و جزئی در یک بار hyperrealistic در برخی از جزئیات و سفید در دیگران است. اما در مورد اسکات و شیا که حساب انعطاف پذیری موید یکدیگر ترکیبی از اعتماد به نفس و جهل بود به طرز مشکوکی چرا که انسان آنها را کشته بود و نه بی حرمتی مبارز twentysomething carjacker. او 10 ساله پسر به نام کلیفورد Glover, پنج فوت قد و کمتر از یک صد پوند است.

کلیفورد ناپدری اضافه کردن آرمستد بود کار می کرد صبح زود تغییر در نزدیکی بنجل و در زمان کلیفورد مشتاق junior مکانیک با او به کار در روزهای شنبه. با توجه به آرمستد بود که ماموران لباس شخصی تا به حال نورد بدون شناخت خود و گم بود فریاد زد: “شما سیاه, son of a bitch!” عنوان او خارج شد خودرو تفنگ در دست است. آرمستد بود تا به حال فقط پرداخت شده روز قبل و تا به حال برخی از پول نقد در او شهادت داد که او معتقد است که مردان سفید در خیابان لباس شد و پس از او پول نه کودک. جفت فرار کرد. زمانی که شیا شات کلیفورد آرمستد بود, پریشان, فرار از طریق خیابان تا زمانی که پرچم یک تیم ماشین رانده شده توسط یک جفت از لباس افسران جستجو او را و او را سوار بازگشت به صحنه است. وجود دارد به عنوان خورشید گل رز, Clifford lay dying. کالبد شکافی نشان داد که یک گلوله به حال او را زده از پشت تقریبا دقیقا در وسط پشت خود را مشت زدن از طریق یکی از ریه های خود بسیار مخربی دنده و خرد عمده عروق در راه است. مثل حلزون حرکت زاویه ورود ساخته شده آن را غیر ممکن است به طور موثر که کلیفورد ضرب گلوله کشته شده بود در حالی که چرخش به اطراف و نقاشی یک اسلحه و یا در غیر این صورت.

نزدیک به نیم قرن گذشت از صبح که در سال 1973. بسیاری از مردم به طور مستقیم درگیر هستند و مرده است. خالی بسیاری شده است و تمیز. آنچه باقی مانده است یک بایگانی: پلیس, گزارش, دادگاه, شهادت, رسانه های حساب. که پاسخها همچنین شامل یک ویرانگر شعر Audre Lorde قدرت”.” “من به دام افتاده در یک بیابان خام زخم گلوله / و یک کودک کشته کشیدن در هم شکسته خود را سیاه و سفید / چهره کردن لبه خواب من,” او نوشت. برای Lorde که زندگی در جزیره استاتن در آن زمان و به دنبال حوادث اطراف کلیفورد Glover کشتن از نزدیک بایگانی تهدید یک نوع جنون است. نه فقط به خاطر آنچه گفته شد در آن از آنچه گفته شد آن چه شد ضمنی به موجب آن بسیار وجود آن تظاهرات که هیچ مقدار از شواهد کافی بود که مستند حقایق بی معنی شد وقتی که رد شده توسط سازمان. “وجود دارد و روح به آن را اثبات کند” لرد نوشت: از آنچه اتفاق افتاده و آنچه که در دادگاه به اثبات رساند. “وجود دارد نوار ثابت کند که بیش از حد.” بایگانی شد و یک بنای تاریخی به رابطه صمیمی بین قدرت و زبان فاصله بین حقیقت و پاسخگویی و در نهایت “تفاوت بین شعر و فصاحت و بلاغت.” این افزایش به معنای واقعی کلمه زندگی یا مرگ سوال: آیا استفاده از زبان که اغلب آن را به عنوان به سادگی یک استادی از حیوان قدرت ؟ فراتر از تلخ یادآوری است که کمی در عرصه پلیس برای بهتر تغییر کرده است بیش از این دخالت دهه کشتار کلیفورد Glover ارائه می دهد یک مطالعه موردی در رفتارهاي همه بیش از حد آشنا اصطلاح از coptalk.

افسر پلیس شهر نیویورک توماس شیا, مرکز, جشن با وکیل در لوئیجی رستوران پس از تبرئه از قتل یک 10 ساله سیاه کودک در حالی که در وظیفه. یازده نفر از اعضای هیأت منصفه پیوست جشن. همین هوگان چارلز/نیویورک تایمز/Redux

امروز زبان رسمی در ارتباط با خشونت های پلیس است که به شدت شکنجه شده است. عبارت “افسر-درگیر تیراندازی” ubiquitously deforms ساده, سخن, این برنامه شامل یک موضوع یک فعل متعدی و یک شی (یک پلیس به ضرب گلوله به کسی!) به یک agentless فعل به عنوان اگر یک crankish ویکتوریا مردم نگار است ترجمه شده خارجی بیان به عنوان اثبات برخی از عجیب و غریب, غریبه, سیستم فکری (یک-افسر-تقریبی-به-یک-سلاح-تخلیه-has-been!). در اخبار پوشش که اغلب بازتولید پلیس مطبوعات بدون تغییر نتایج می تواند اجرا از euphemistic به کاملا عجیب و غریب است. “سنت لوئیس افسر پلیس کشته شده توسط همکار که سنن و’ تفنگ مقامات می گویند” زد پوشش یک 2019 حادثه که در خارج از وظیفه پلیس زن مرده پس از یک “اتفاقی تخلیه از یک سلاح است.” پس از آن تحقیقات نشان داد که او تا به حال شده است به ضرب گلوله در قفسه سینه در یک مستی جلسه رولت روسی با دو در-وظیفه پلیس یکی از آنها گفته می شود سابقه استفاده داخلی که شامل وادار کردن دختر به بازی بازی های “بازی” با او. “خارج از وظیفه هوور افسر پلیس در دست بررسی است و پس از اختلاف با همسرش اوایل روز شنبه منجر به یک تفنگ دستی مرخص شدن و ضربه بودن” ادعا کرد یکی دیگر از منبع خبری در آلاباما دوباره با استناد به مقامات پلیس. افسر در سوال استعفا داد و دو ماه بعد, او ساخته شده تیتر یک بار دیگر: “سابق هوور افسر پلیس مورد بررسی قرار گرفته و پس از تفنگ خود را مرخص زده و همسر خود را در ماه فوریه دستگیر شد بیش از آخر هفته در خشونت خانگی اتهامات عنوان شده علیه.” اسلحه شلیک نمی مردم ناظر ممکن است توجه داشته باشید به جز زمانی که آنها اسلحه پلیس که با شلیک نمی مردم یا, اما مخلوط کنید تا افسر-درگیر تیراندازی به جای.

Coptalk تعریف شده است با آنچه در ابتدا به نظر می رسد پارادوکس. در آن اشباع شده است با anodyne فنی زبان—جامع دقت خواستار گزارش های رسمی داخلی و بررسی است. روی دیگر آن است که اساسا گریزان. این ممکن است به نظر می رسد متناقض است اما در واقع نشان می دهد یک نوع سیستماتیک حیله گری: هر که من باید نقطه چین و هر t عبور صراحتا اجازه می دهد تا ماموران برای لذت بردن از حداکثر طول و عرض جغرافیایی به انجام آنها خواهد شد. در سال 2017, گزارش وزارت دادگستری با مقامات اظهار نظر در مورد چگونه “پاسخ تاکتیکی گزارش” (TRRs) از پلیس شیکاگو شاغل دقیق ویژگی های زبان در حالی که باقی مانده مبهم در مورد جزئیات اساسی. بررسی یک قسمت خاص که در آن چهار پلیس دستگیر شد مردی که “سعی کردم به لحاظ جسمی دخالت” با دستگیری یکی دیگر از, و پس از آن اقدام به کشیدن دور DOJ اشاره کرد:

در توصیف اقدامات خود را یک افسر بررسی جعبه برای “حذف/اورژانس جوراب توری, جوراب” و “دست بسته اعتصاب/پانچ;” دوم بررسی می شود “باز دست به اعتصاب” “حذف/اورژانس جوراب توری, جوراب,” “دست بسته اعتصاب/پانچ” و “لگد;” سومین مامور بررسی “wristlock,” “بازوی نوار” “حذف/اورژانس جوراب توری, جوراب,” “دست بسته اعتصاب/پانچ” و “زانو اعتصاب;” و چهارم افسر بررسی “زانو اعتصاب است.”

و هنوز, DOJ, مشاهده, هیچ جا در خود TRRs را به ماموران نشان می دهد “چگونه بسیاری از حملات آنها تحویل داده که در آن آنها فرود آمد و یا چرا هر لازم بود.” افسران اعتراف مرد زخمی شده است اما آنها ارائه هیچ حساب دقیقا چگونه و یا چرا. “در انسان رزرو عکس او را خراش بر روی صورت خود را ،” DOJ laconically به این نتیجه رسیدند. در این حوادث روشن است این گزارش به عنوان یک تابع از نوع بهداشتی برگ انجیر بیش خام خشونت است. آنها عاقلانه شاغل بیت کلامی کاه—در ثبت نام به عنوان آشنا فریاد زد پلیس دستور به توقف “مقاومت” است که معمولا می آید در همان لحظه ای که پلیس در سوال قابل توجه است یک مظنون است که در گذشته در این نقطه از قادر بودن به انجام خیلی اما خم شدن به زمین و حلقه در یک موقعیت جنین.

هنوز هم وجود دارد دیگر پارادوکس. ادارات پلیس به طور منظم غرور خود را در حرفه ای “جامعه” روابط عمومی و خویشتن داری. اما ادعای خود از احتیاط نشسته uneasily در کنار طاس تجاوز از علامت های اختصاری برای نیروهای وظیفه مانند سطل زباله (مجموع منابع در برابر جنوب اداره اوباش) بدنام ساز و برگ که پلیس لس آنجلس در سال 1973 تاسیس و تغییر نام به کمی خوش طعم تر سقوط (جایگزین “جامعه” به “کل” و “خیابان” برای “جنوب دفتر”) که در عمل تا 2000; یا رئیس (دفتر خدمات ویژه) که NYPD مستقر برابر رادیکال در میان گروه های دیگر از 1950s به 1970s. در L. A., SWAT, شاید مشهورترین پلیس مخفف از همه شروع کردن به عنوان “سلاح های ویژه و تاکتیک” بلکه به عنوان “سلاح های ویژه حمله تیم” یک عبارت خواب توسط پلیس لس آنجلس را Daryl F. گیتس که در خاطرات خود می گوید که مجبور به تغییر نام توسط روابط عمومی آگاه مافوق او احساس “crestfallen.” اما این اواخر 1960s—امروز با پلیس نظامی هرگز مانند قبل و Punisher جمجمه گچ بری بر روی بیش از یک چند گشت اتومبیل در سراسر کشور, نام اصلی ممکن است استقبال می شود.

Coptalk در هر صورت تعریف شده است توسط یک پارادوکس بالاتر از همه: در مجموع انحصار در تصمیم گیری چه چیزی را به عنوان عقلانیت در کنار پلیس به مکالمه پایان احترام به خود را در پرتوی که بیشتر غیر منطقی از تاثیر می گذارد و ترس. محقق و نظریه پرداز اری Terada نوشتن از ناراحت کننده نظم است که با پلیس بیمار روانی (و یا به عنوان شناخته شده در coptalk, “احساسی آشفته افراد” و یا EDPs), یادداشت ها “از دیدگاه پلیس مقاومت در برابر دستگیری لزوما غیر منطقی: آنها درک غیر منطقی مردم به عنوان مقاومت کنندگان حتی اگر که نیست قصد خود و مقاومت کنندگان به عنوان definitionally دیوانه.” طراحی یک تفنگ درخشان چراغ قوه و فریاد کسی می خواهد طبعا مرعوب است که فرد برای یک کودک و یا برای کسی که مست و یا درد و رنج مسائل مربوط به سلامت روان این اثر است و حتی بیشتر احتمال دارد. در عین حال اگر شما دریغ بیش از حد طولانی و یا حرکت راه را اشتباه اگر شما یک ژست است که احتمالا می تواند تصور به عنوان تهدید در عرض چند ثانیه و پلیس می تواند پایان شما. در ترس برای زندگی خود را از پلیس ملاک برای استقرار نیروی مرگبار در حالی که خود را ترور می تواند دقیقا همان چیزی پولیس استناد به عنوان اثبات این که آنها تا به حال هیچ چاره ای اما برای شما بکشند. “این چیزی است که بالاتر یو پی اس بگویم افسران می گویند هنگامی که چیزی می رود به چپ چپ” مشاهده متی هوراس برجسته پلیس کهنه کار از هر دو اجرای قانون ایالتی و فدرال. “شما آن را یاد بگیریم در آکادمی پلیس و آن را تبدیل به شعار هر افسر که هر تیراندازی رخ می دهد. و چه کسی می تواند ثابت کند که شما نبودند در ترس برای زندگی خود را حتی اگر ترس باعث شد چیزی نادرست است که شما خودتان را انجام داد.”


تا زمانی که وجود داشته است و پلیس در امریکا شده است وجود دارد coptalk. اما تعبیری و officialese به نظر می رسد به بدتر شدن بیش از چند دهه. سرفصل است که به دنبال قتل کلیفورد Glover به نظر می رسد در نگاه به گذشته تقریبا bracingly ساده است. “دفتر کشته شدن یک مظنون 10; اتهام قتل ظ” اعلام کرد نیویورک تایمز روز بعد. به عنوان روزنامه نگار توماس هاوزر اسناد و مدارک خود را در عالی 1980 تاریخ, قسمت, محاکمه Patrolman توماس شیااین اعتراض عمومی و دادگاه صورت گرفت که مواد منفجره بودند. کلیفورد خودش مرده بود و بنابراین شیا مدافعان این Patrolmen را خیرخواه (PBA) با تمرکز بر توهین به تنها غیر نظامی در سمت چپ ایستاده است. به سهم خود به دادستانی تحویل یک بمب. پس از گرفتن اسکات به ناخن خود قرار حرکات و تایید اصرار خود را که او تا به حال تا به حال مختصر اما کاملا حرفه ای و تعامل با سختی زخمی کلیفورد دادستان نشان داد که آن لحظات بود در واقع ضبط شده توسط خود دستگاه مخابره فیلم ناطق. و سپس به یک وحشت دادگاه آنها همچنین یک نوار از patrolman اسکات ایستاده بالاتر از مرگ یک کودک که او اصرار داشت که او فکر نرمال بود-اندازه بزرگسالان به وضوح گفته می میرند شما کمی.

دو دهه بعد در سال 1994 تحقیقات شهرستان به NYPD فساد یافت که دروغ گفتن در ایستاده بود و بومی در میان پلیس نیویورک. هنگامی که شواهد بود اندک و یا زمانی که سوء نیاز به پوشش داده شده تا پلیس به طور معمول perjured خود را به مطمئن شوید که مورد نتایج معلوم شد به عنوان مورد نظر. عمل مشترک, یک افسر پلیس فاش پلیس NYPD حتی تا به حال یک کلمه برای آن: “در پشت درهای بسته ما آن را testilying.”

Testilying همچنان بیوقفه مشکل در NYPD و در ادارات پلیس در سراسر کشور به این روز است. در سال 1974 در ایستاده و تحت سوگند اسکات صراحت رد کرده است که ضبط صدای خود را و گفت مرگ شما کمی او بود. بی پروایی نشان دادن باطل شد تنها مرکب هنگامی که یک گروهبان یکی از اسکات مافوق ناشیانه سعی نیز تحت سوگند به آن ادعا شده بود او را در نوار. او gambit درون منفجر زیر تنها نور cross-examination: هیچ سوال که عبارت بودند اسکات و اسکات را به تنهایی.

اما به نوعی آن را به نظر نمی رسد به ماده است. با وجود تمام تناقضات در پلیس داستان و با وجود هولناک صوتی داوران در بر داشت شیا گناه نیست. نوشتن یک شعر بعد از شیا تبرئه, Lorde دیدم تصمیم گیری برای آنچه در آن بود:

امروز که 37 سال, پیر مرد
با 13 سال از پلیس مجبور
شد مجموعه رایگان
یازده مردان سفید گفت که آنها راضی بودند
عدالت انجام شده بود
و یک زن که گفت:
“آنها مرا متقاعد کرد” به معنی
آنها تا به حال کشیده 4’10” زن سیاه و سفید را قاب
بر روی زغال داغ
از چهار قرن از تصویب سفید نر
تا زمانی که او اجازه رفتن
برای اولین بار قدرت واقعی او تا به حال
و صف خود رحم با سیمان
به یک قبرستان برای فرزندان ما.

بایگانی رسمی رکورد وجود دارد — وجود دارد و روح به آن را اثبات کند. اما آنچه که شمارش در پایان روز بیش از و بالاتر از پلیس خود عبارت بود این واقعیت ساده از خود قدرت: قدرت به انصراف از حق به عنوان مورد نیاز است. کلمات مانند دستبند nightsticks و اسلحه بودند و فقط ابزار در پلیس کمربند استفاده می شود در اختیار خود را برای کنترل و،. تا آنجا که پلیس نگران بودند فاصله بین اطناب و حقیقت بین پاسخگویی و مصونیت از مجازات و بین چه چیزهایی بودند و چه آنها باید یک بار به shunted بر روی مرده است. و این خواهد بود که شانه هم توسط کسانی که جان سالم به آنها—مردم مانند Lorde که باقی مانده بودند به مقابله با “تفاوت بین شعر و فصاحت و بلاغت” به عنوان یک ماده اولیه بقا و سلامت عقل. آنها هم بودند موظف به مراجعه به کلمات به روند و خود را بیان تروما ترس خود را و خود را صالح میل به تغییر. اما در مقابل عظیم و بی تفاوت عمارت coptalk چقدر خواهد هر آنچه را که گفت مهم است ؟

معترضان در خارج از دادگاه در طول شیا محاکمه(همین هوگان چارلز/نیویورک تایمز/Redux)

پس از محاکمه و با وجود تبرئه از NYPD اخراج شیا و اسکات را به عنوان به خوبی. “شیا و اسکات بودند شات در آنها تعقیب افراد مسلح بودند آنها در هر شخصی در خطر است و آنها تا به حال هیچ علت ممکن است به استفاده از اسلحه های خود را” کمیساریای گزارش توضیح داده شده است. “Glover بود اشتباه شات و شیا و اسکات فکر فریب و ساخت می تواند رها کردن آنها را.” “شیا نیست گستاخ قاتل” آن را ادامه داد اما “او نمایش یک نگرش بی پروا و کمال بی دقتی. اسکات از شدت گمراه و غیر قابل توجیه وفاداری منتخب برای پوشش شریک زندگی خود را از استفاده غیر قانونی از نیروی مرگبار. درخت روغن قلم و اسکات را ندارد از بلوغ و قضاوت است که لازم است از همه افسران پلیس.”

برای شیا مصر باقی مانده. “من شات کلیفورد Glover چرا که او تا به حال یک تفنگ,” او گفت: هاوزر. “من نمی دانم او تنها ده اما ده سال می تواند شما را بکشند فقط به عنوان مرده به عنوان یک بزرگسال.” به عنوان شیا دیدم آن این بود: “یک مثال کلاسیک از معکوس تبعیض” یک “رسانه های پر زرق و برق” است که هرگز ساخته مقالات اگر او تا به حال شده است یا اگر رسانه ها واقعا به حال قدردانی از فداکاری و خطرات رو به پلیس. “من تعجب می کنم که چگونه بسیاری از افرادی که قرار دادن نام من در صفحه اول نیویورک تایمز نوشت و سرمقاله در مورد رفتن به زندان تا کنون راه می رفت از طریق جنوب جامائیکا یا هارلم” او پرسید indignantly. “من تعجب می کنم که چگونه بسیاری از آنها تا به حال رفته به پلیس در مراسم تشییع جنازه و دیده بیوه خم شدن برای بوسیدن شوهرش در صورت هنگامی که آن را احاطه شده توسط گل.”

امروز در عصر آبی زندگی می کند موضوع مشاجره است که شهروندان احتمالا نمی تواند درک آنچه پلیس تحت عمیقا آشنا. پلیس این هم تکرار شده و دوباره چهره شرایطی است که شهروندان می تواند هرگز واقعا درک و در هیچ موقعیتی را از نظر اخلاقی قاضی. در این دیدگاه پلیس را ممکن است امنیت شهروندان را برای اعطا. آنها در کلاسیک عبارت خط نازک آبی رنگی که جدا نظم از هرج و مرج است. “اولین چیزی که ما یاد گرفتیم” شیا مرتبط با هاوزر به عنوان او بازگو آموزش “است که به منظور باقی می ماند و عملی جامعه نیاز دارد ، کار ما بود برای حفظ تار و پود جامعه و به سمت این ما باید با توجه به قدرت که در آن ضروری به استفاده از زور است.” که قدرت منحصر به فرد—که منحصر به فرد تشخیص—قابل درک است که این همبستگی از کار در حرفه ای که در آن “چهره یک شخص ناشناخته خشونت در هر روز است.” در برابر این پس زمینه آن است که تنها اتصالات استدلال که پلیس باید لذت بردن از رعایت احترام و احترام.

که همه می گویند: ناب نقش پلیس آمریکایی است که به عنوان داوران از ضرورت است. بالاتر از همه آنها اعلام ضرورت وجود خود—بدون توجه به آنچه خشونت که ممکن است به دنبال دارد. آنها قدرت به تعیین زمانی که و چه نوع از خشونت لازم است و در نقش نمادین خود را به عنوان نیروهای حافظ صلح آنها همچنین عرضه یک درس لازم خشونت از جامعه خود را. هر زمان که توجه به بروز خشونت های پلیس تبدیل به یک مسئله سیاسی و یا برجسته آیتم خبری جریان اصلی گفتگو ناچار آشکار در شرایط داده نشده پیشنهاد: مطمئن شوید که تمام این بد است اما ما باید به باید پلیس—چگونه می تواند ما نمی?

آیا ما صدای این احساسات در حالت تکنوکرات اصلاحطلبی یا نازک-آبی-خط identitarianism همان نتیجه به شرح زیر است. بعد از هر قسمت جدید از, وحشت, یک شکوفایی از coptalk ما مانع از تصور هر راه جایگزین تعریف و اجرای مدنی صلح است. و starkness از این نام تجاری ملکی-درجه coptalk خواسته های ما فکر می کنیم در شرایط خاص خود را به تنهایی. آنچه ما نیاز داریم بهتر است آموزش های جدید برخی از شعارهایاین تجدید نظر را اجرا کنید. آنچه ما را وادار به جای آن بیشتر مومن وعده های بیشتر و ویژگی های زبان ویژه بیشتر گریزان bureaucratese—بیشتر coptalk به شان و توضیح همان بلانت برخوردهای بین قدرتمند و آسیب پذیر بین گلوله و گوشت. به عنوان پلیس شمع بلاعوض و زحمت کشیده جزئیات بر روی داستان های مهندسی برای توجیه وجود خود را و آنها را تبرئه تخلف هر کس دیگری نتواند به بپرسید که آیا آنها در واقع سنگ بنای جامعه است که در هر نوبت آنها ادعا می شود. چرا که صحبت کردن در مورد پلیس حتی انتقادی را افزایش می دهد همیشه حاضر خطر به سادگی تولید و در عین حال بیشتر coptalk—جدید غیرشخصی اصطلاحات مورد تهدید و ضرورت و عدم وجود جایگزین که در آن بقای این نهاد بستگی دارد.

چهار سال پس از کشته شدن کلیفورد گلوور در مقاله “تحول در سکوت به زبان و عمل” Audre Lorde پرسید: “چه کلمات شما هنوز دارید ؟ چه چیزی شما نیاز به می گویند ؟ چه استبداد فرو برد شما روز به روز و تلاش خود را تا زمانی که شما را سلامت و مرگ از آنها؟” چهار دهه بعد سوالات ایستاده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im