پلیس نظارت تصویری سوابق کاری این حمله در پیشرفت

لاس وگاس افسر با استفاده از نظارت تصویری دوربین شاهد اقدام به تجاوز به یک زن در مرکز شهر و خیابان آن را به عنوان اتفاق می افتد دوشنبه, باعث دستگیری یک مظنون در پرونده است.

پلیس لاس وگاس گفت: آنها دستگیر گرگوری Sewane Walker, 29, به اتهام اقدام به تجاوز به درجه ربایی اجبار با استفاده از زور و باتری به ارتکاب تجاوز به.

یک پلیس گزارش واکر گفت: “در 6:16 a. m. افسران اختصاص داده شده به پلیس “fusion center” شد “مشاهده دوربین های مدار بسته” آنها به عنوان ثبت منطقه تحت پوشش از لاس وگاس بلوار و شرق St. Louis خیابان در زمان واقعی است.

“افسران مشاهده از طریق نظارت تصویری در زمان واقعی تلاش جنسیت حمله در حال پیشرفت” پلیس در گزارش خود نوشت:.

افسران مشاهده از طریق لنز دوربین یک زن در لباس بنفش بر روی زمین است. سپس یک مرد نزدیک شد و خودش را بر روی او تحت فشار قرار دادند و او را به گوشه ای کنار خیابان.

“ماموران با مشاهده زن شروع به مبارزه خزیدن از طریق مرد پا به فرار” به پلیس گفت:.

افسران گشت بلافاصله پاسخ داد و دستگیر واکر در این نزدیکی هست. پلیس مورد بررسی قرار گرفت و در نتیجه تصویری از آنچه هستند به عنوان Fusion سازمان دیده بان دوربین های مدار بسته و کنار هم قرار دادن یک فریم به فریم خلاصه داستان از اقدام به حمله. پلیس در گزارش خود نوشت: که آنها نیز در مصاحبه واکر و او را رد دخالت. پلیس سپس به او نشان داد ،

“واکر ارائه هیچ توضیحی” پلیس گفت:. او گفت: “به عقب در صندلی و شانه ای بالا انداخت شانه های او را.”

لاس وگاس پلیس گفت: پلیس Fusion سازمان دیده بان مرکز 24/7 مرکز عملیات که “فراهم می کند زمان واقعی جرم و جنایت نظارت” از طریق نصب و راه اندازی دوربین های مدار بسته راه اندازی در سراسر دره لاس وگاس.

پلیس گفت: ادغام سازمان دیده بان مرکز استفاده می شود برای به اشتراک گذاری اطلاعات در زمان واقعی جرم و جنایت نظارت تهدید هشدار و انتشار. و آن ثابت شده است به یک ابزار ارزشمند برای پلیس در موارد متعدد.

در دسامبر دوربین های مدار بسته مورد استفاده قرار گرفت به دستگیری رانندگان مشکوک در حال اجرا بیش از یک زن را در حالی که رانندگی تحت تاثیر, پلیس گفت:.

تماس با گلن Puit از طریق ایمیل در [email protected] Follow @GlennatRJ در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>