پلیس شناسایی 5 افسران درگیر در بولدر بزرگراه تیراندازی

پلیس لاس وگاس منتشر کرده اند نام پنج افسران درگیر در یک تیراندازی که زخمی یک مظنون یکشنبه در جنوب شرقی لاس وگاس.

افسران هستند Sgt. جاستین Diebold 36; Sgt. Stephen Trzpis, 40; افسر Brendan Hansen, 33; افسر دانیل Lapolla, 24; و افسر Austin لی 26.

پلیس گفت: تیراندازی رخ داده در 6500 جلوگیری از تخته سنگ بزرگراه در نزدیکی راسل جاده ها است. در 7:18 بعد از ظهر پلیس به نام به آدرس برای یک گزارش از یک “مست نر” باعث اختلال در یک مجتمع آپارتمانی. یک گارد امنیتی پلیس گفت که او یک تفنگ.

یک پلیس لاس وگاس هلیکوپتر واحد پرواز به منطقه و یک افسر مشاهده “مرد در طبقه سوم بالکن و تایید مشکوک بود مسلح” کشته شده است.

“ورود گشت افسران راه اندازی یک طرح مهار در تلاش برای د-تشدید وضعیت” پلیس گفت:. “گشت افسران دیدم گمان خروج از آپارتمان نگه داشتن اسلحه گرم که او اشاره کرد و نسبت به آنها. افسران اخراج قابل توجه مظنون است.”

مرد گرفته شده بود به طلوع بیمارستان و مرکز پزشکی که در آن او ذکر شده بود در شرایط بحرانی از یکشنبه. هیچ به روز رسانی ارائه شده توسط پلیس در مورد این بیماری است.

پلیس لاس وگاس گفت: Diebold و Trzpis شده اند با این گروه از سال 2005. هانسن Lapolla و لی شده اند با این گروه پس از 2017. آنها تمام اختصاص داده شده به جامعه پلیس بخش در پلیس جنوب شرقی منطقه فرمان. تیراندازی هشتمین افسر-درگیر تیراندازی در مترو صلاحیت این سال است.

تماس با گلن Puit از طریق ایمیل در [email protected] Follow @GlennatRJ در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de