پادکست Listenership می افتد به عنوان Coronavirus توقف رفت و آمد

بینش کلیدی:

  • Listenership است که هنوز هم تا به طور کلی از آغاز سال است.
  • اخبار پادکست شاهد یک افزایش شدید در شروع ماه مارس, اما petered ،

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس کوتاه رفت و آمد بسیاری از کارمندان را به یک ماده از مراحل پادکست که در غیر این صورت پر کنید امتداد مترو یا ماشین محدود خستگی رنج می برند.

از داده های اندازه گیری شرکت Podtrac نشان می دهد مخاطبان رشد برای عناوین در سراسر هیئت مدیره کاهش حدود 15% از طریق بسیاری از مارس تا 2% در اولین هفته از ماه 8 درصد دوم و 5 درصد برای هفته منتهی به مارس 27—در حالی که محبوبیت یافت و حدود 10 درصد در طول همان دوره زمانی.

این ارقام هنوز هم تا به طور کلی از جایی که آنها در ابتدای سال به لطف متوسط به طور کلی مسیر رو به بالا. اما تلفظ رها در ماه گذشته پاک شده بخش قابل توجهی از این رشد به خصوص در منحصر به فرد مخاطبان listenership که کاهش یافته است به فقط 8 ٪ در سال به تاریخ از یک قله در حدود 24 درصد.

Podtrac موسس و مدیر عامل شرکت علامت McCrery گفت که او انتظار دارد که تعداد کسانی که به نوسان زیادی هفته به هفته به عنوان کارگران حل و فصل به روال از راه دور و به طور بالقوه بی حوصله از انواع شراب خواری-قادر جریان رسانه ای است که ممکن است به نظر می رسد مانند یک تازگی در حال حاضر. اقدامات مانند پناهگاه در محل سفارشات و خاموش شدن غیر ضروری از کسب و کار به منظور جلوگیری از گسترش COVID-19 در حال حاضر انتظار می رود حداقل از طریق آغاز ممکن است.

“خواهیم دید چه اتفاقی می افتد در هفته پیش رو” McCrery گفت. “[من از تماشای یک بحث نشان می دهد] که در آن کسی گفت: “خوب هفته گذشته ما شراب خواری تماشای Netflix بکشد. و در حال حاضر ما بیمار است و ما در هیئت مدیره بازی.’ من فکر می کنم که جالب توجه است ، چه جدید روز-به-روز عادات و مینی عادات است که همراه با آن و چگونگی انجام آنها در طول زمان تغییر دهید?”

تغییرات در دانلود اعداد بین دسته های فردی ممکن است منعکس کننده برخی از کسانی که به سرعت در حال تغییر سلیقه. در حالی که مخاطبان رشد, اخبار, پادکست شدت افزایش یافته است در هفته اول ماه مارس پس از آن دیدم کوچکترین کاهش در هر رده هفته بعد از آن کاهش یافت در هفته گذشته شاید به عنوان شنوندگان شروع به احساس ضعف مبرم سرفصل.

در ضمن کسب و کار پادکست باقی مانده است بیشتر یا کمتر سطح از طریق نیمه اول مارس اما دیدم یک چشم انداز مثبت در هفته گذشته. دیگر دسته بندی ها—, کمدی, ورزشی و, جامعه و فرهنگ—دیدم مداوم کاهش می یابد در طول ماه.

اخبار, پادکست هنوز هم سوخت زیادی از مخاطبان از رشد متوسط به عنوان یک کل در سال 67% بالاتر listenership از سال گذشته است. “آنها شده ایم تا بطور قابل توجهی به طور کلی رانده شده توسط ناشران در اخبار دسته مانند NPR [و] نیویورک تایمز’ روزانه” McCrery گفت.

دانلود رشد در سراسر باریک تر دسته بندی ها نیز به نظر می رسد به رنگ یک عکس از یک شنونده پایه گیر کرده در داخل با خانواده یا دوستان در تلاش برای درک و/یا به دنبال فرار از واقعیات و یا آرامش را از نامرئی کنید. دسته های کوچکتر که دیدم اخیر رشد شامل علم کودکان و نوجوانان و خانواده, داستان, درست, جرم دین و معنویت و تلویزیون و فیلم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>