#PlayApartTogether مسابقات لگد کردن در Facebook بازی جمعه شب

Facebook بازی و Greenlit محتوای تیمی در multiweek افراد مشهور, بازی مسابقات #PlayApartTogether مسابقات که لگد کردن در Facebook بازی جمعه (17 آوریل) در 8 p. m. ET.

این مسابقات که توسط Alienware و دولت و در علاوه بر این به مشاهیر ورزشکاران از لیگ اصلی بیس بال انجمن ملی بسکتبال ملی, فوتبال, لیگ, PGA و تنیس به رقابت در بازی ها از جمله FIFA, Fortnite, Forza Horizon 4 و Valorant.

برنامه ریزی شرکت کنندگان عبارتند از: الکس Bregman (Houston Astros) مسیحی McCaffrey (Carolina Panthers) و تناسب اندام تاثیر گذار Jen Selter.

Facebook بازی خیریه livestreaming ابزار فعال خواهد شد در هر جریان به طوری که بیننده می تواند کمک به Covid-19 همبستگی پاسخ صندوق ایجاد شد توسط بنیاد سازمان ملل متحد و سازمان بهداشت جهانی است.

و مسابقات از ویژگی های پرده برداری توسط Facebook بازی در اوایل این ماه استفاده خواهد شد در هر livestream را قادر می سازد طرفداران به پیگیری شرکت کنندگان براکت و جدول رده بندی.

پس جمعه شب اولین مسابقات رخ خواهد داد هر پنج شنبه شب.

لیست کامل شرکت کنندگان در جمعه شب واقعه شرح زیر است:

  • اثرگذارندهها: مرگ و میر Avori Henderson Selter
  • MLB: Bregman نیزه McCullers
  • NBA: Andre Drummond, JaVale McGee
  • NFL: جو نقب زدن جاستین هربرت جارویس Landry McCaffrey
  • PGA: Bryson DeChambeau
  • کشتی سرگرمی جهانی: Ron قتل (حقیقت)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>