پیتزا و سیتی را ‘قهرمان آشپزخانه’ ارائه خواهد شد رایگان پیتزا برای COVID-19 مقدم کارگران

سریع-بازی گاه به گاه رستوران های زنجیره ای پیتزا و چهار بانک سیتی باید تیمی را برای راه اندازی آشپزخانه های 100% اختصاص داده شده به تولید کیک برای قهرمانان در خطوط مقدم از COVID-19 بیماری همه گیر.

&پیتزا Astor Place محل در نیویورک, اولین رستوران برای تبدیل شدن به یک قهرمان در آشپزخانه, لگد کردن تولید انبوه خیریه پای در مارس 13 برای پزشکان و پرستاران و مدیران و کارکنان تمیز کردن و همه از دیگر کارگران ضروری نگه داشتن ما امن در طول این بحران بهداشت عمومی. پیتزا قهرمان آشپزخانه طراحی شده توسط سیتی را 100,000 رایگان پای.

“At &پیتزا ما انتخاب ما” گفت: Michael Lastoria, موسس, پیتزا, در بیانیه ای. “ما دو برابر را در آنچه که ما همیشه می گفت ما برای ایستادن ایستاده با جوامع ما انجام بخشی از ما را برای بلند کردن کسانی که همیشه برداشته ما. هنگامی که ما تا به حال مراقبت از ما کارگران گام بعدی روشن بود—مراقبت از کسانی که با این فوری ترین نیاز در حال حاضر خط مقدم کارگران است.”

قهرمان آشپزخانه بخشی از پیتزا های قهرمان پای برنامه افتتاح در مارس 13 به عنوان یکی از “اولین پاسخ دهندگان به اولین پاسخ دهندگان” ارائه هزاران نفر از رایگان و یا با تخفیف پای هر روز به بیمارستان کارکنان در بسیاری از پیتزا های جغرافیایی رد پا در ساحل شرقی است. در حال حاضر با پشتیبانی از سیتی, &پیتزا می تواند به گسترش رسیدن به قهرمان پای برنامه به آن فیلادلفیا و بالتیمور بازار.

“پیتزا شدت اولیه و بدون تردید به خوراک کارگران بیمارستان و ما افتخار داریم که برای پیوستن به نیروهای خود را برای اطمینان از آنها تغذیه می کند. این فقط یکی از راه های سیتی است بیان چگونه سپاسگزار ما برای همه آنها انجام دهید. حتی اگر ما از هم دوریم ما از این طریق هم گفت:” کارلا حسن مدیر ارشد تجاری افسر سیتی, در بیانیه ای.

پیتزا اضافه شده این امید دیگر رستوران ها و سازمان های غیر انتفاعی به آنها ملحق خواهد شد در حمایت از جامعه آشپزخانه در سراسر ایالات متحده است.

به عنوان یک سرویس به جامعه ما خیلی از ما coronavirus مربوط به پوشش برای همه در دسترس است با رایگان Adweek عضویت. هرگز از دست یک کلید داستان با ثبت نام به صورت روزانه ما اولین چیزهایی که اول عضویت در خبرنامه و نظر به دست آوردن دسترسی کامل و حمایت از ما روزنامه نگاری با Adweek نرم افزار اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>