پینترست می بیند Q4 درآمد افزایش 46% در سال بیش از سال می رسد 335M کاربران فعال ماهانه

Pinterest ارسال شده قوی سه ماهه چهارم با درآمد تا 46% در سال بیش از سال به $399.898 میلیون و 335 میلیون کاربر فعال ماهانه تا پایان 2019 26 درصد از همان زمان یک سال پیش از آن.

این شرکت گفت که دیدم خاص قدرت از آن تبدیل بهینه سازی تبلیغ محصولات و مصرف کننده کالاهای بسته بندی شده تبلیغ.

پینترست را GAAP (اصول عمومی پذیرفته شده حسابداری) از دست دادن خالص برای دوره $35.718 میلیون دلار در مقایسه با درآمد خالص از $47.016 میلیون در سه ماهه چهارم سال 2018 است.

این شرکت زمانی سودآوری در یک تنظیم EBITDA (درآمد قبل از بهره و مالیات و بدهی و استهلاک) اساس tallying $77.308 میلیون در سه ماهه چهارم تا از $51.862 میلیون در سال-پیش سه ماهه.

پینترست گفت: در آن سهامدار نامه “ما حاشیه EBITDA مسطح بود در طول دو سال گذشته به ما تحویل داده و یک نام تجاری و درک بازاریابی مبارزات انتخاباتی در شهرستانها را انتخاب کنید و ادامه را به سرمایه گذاری در کارکنان.

این شرکت در صدر $1 میلیارد دلار در سال درآمد برای اولین بار در سال 2019 در مجموع $1.143 میلیارد تا 51% سال بیش از سال.

پینترست را GAAP از دست دادن خالص برای سال 2019 شد $1.361 میلیارد گرفتی دلار 62.564 میلیون آن پست شده در سال گذشته در حالی که آن EBITDA تنظیم شد $16.706 میلیون در مقایسه با از دست دادن $39.003 میلیون دلار در سال 2018 است.

این شرکت گزارش داد که 88 میلیون متحده MAUs تا 8 درصد در مقابل قبل از سال و 247 بین المللی MAUs تا 35 درصد است.

پینترست گفت: در آن سهامدار نامه ای که محصول پیشرفت و بهبود تبدیل دید سوار در طول دو سال گذشته رشد 150% در بهینه سازی تبدیل درآمد برای سه ماهه.

این شرکت اضافه شده است که درآمد حاصل از خرید تبلیغات بیش از دو برابر در نیمه دوم سال 2019 از نیمه اول با تعداد فعال ماهانه تبلیغ و خرید تبلیغات آن صعودی با 125 درصد.

پینترست گفت: پویا retargeting محصول که افزایش در طول سه ماهه سوم نشان داد به خصوص قوی در جذب و عملکرد.

این شرکت نوشت: “ما همچنان به بهبود به ما تبلیغ محصولات در سراسر هیئت مدیره به خصوص به صورت تصویری. استاندارد عرض تبلیغات تصویری در حال حاضر در دسترس در دسکتاپ و تصویری ایجاد محتوا بسیار آسان تر پس از ما فعال تر و تمیز و قابلیت محصول در ما PinBuilder ابزار. در سال 2020 یکی از اولویت های ما این است که به تبلیغات در Pinterest خودکار بیشتر و آسان تر به استفاده و مقیاس. برای این منظور ما به تازگی راه اندازی اتوماتیک مناقصه برای ترافیک هدف طراحی شده است که به صرف تمامیت یک تبلیغ کننده بودجه در پلت فرم ما با کمترین هزینه ممکن در هر کلیک کنید.”

پینترست نیز خطاب بهبود در اندازه گیری کرد و گفت که نسبت تبدیل در سه ماهه چهارم رشد 2.5 برابر سال بیش از سال و دادن برخی از اعتباری به یک ابزار آن عرضه در طول دوره به منظور بهبود کیفیت آن برچسب یکپارچگی.

این شرکت همچنین با اشاره به تبدیل آن تجزیه و تحلیل است که به طور سیستماتیک نشان می دهد چگونه تبلیغ دیگر اسناد ویندوز آنها را قادر به اندازه گیری تبدیل و اضافه کرد: “ما باید شروع به استفاده از تاریخی فروش و تبدیل به الگوهای ارائه بتن ارشاد برای ما تبلیغ. ما با استفاده از این دانش را با موفقیت در سه ماهه چهارم به کمک برنامه ریزی رسانه ها تلاش تشویق برندها به صرف زودتر به نفوذ Pinners به عنوان آنها برنامه ریزی برای تعطیلات.”

بازگشت به خرید Pinterest گفت: فروشگاه خوراک ارسال شد تا 70 درصد در سه ماهه چهارم در مقایسه با سه ماهه سوم و کلیک بر روی محصول قابل اعتماد پین دو برابر سال بیش از سال.

به دنبال به جلو به بقیه این ماه این شرکت افزود: “خرید آنلاین هنگامی که الهام بخش اعتماد مصرف کنندگان فروشندگان. در ماه های آینده ما در حال برنامه ریزی برای راه اندازی Pinterest تایید بازرگانان برنامه خواهد بود که با تمرکز در ابتدا در مد و دکوراسیون خانه است. Pinners را ببینید VMP مارک ها و علامت بعدی به تمام تجار در برنامه به طوری که آنها می دانند که آنها در حال دیدن سایت و خرید از یک نام تجاری است که مطابق با دستورالعمل های ما. تجار در VMP را بیشتر از سود جامع GMV (حجم ناخالص کالا) گزارش است که ما انتظار می رود برای راه اندازی این بهار.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>