پینترست گزارش قوی Q1 درآمد در میان Covid-19 همه گیر

پینترست گزارش قوی سه ماهه اول درآمد سهشنبه, ضرب و شتم تحلیلگر تخمین زده اما هشدار داد که این شرکت به طور کلی چشم انداز ممکن است سنگی در ماه های آینده با توجه به Covid-19 بحران است.

پینترست سه ماهه اول سال جاری درآمد رشد 35 ٪ در سال بیش از سال به $272 میلیون در حالی که جهانی خود کاربر فعال ماهانه پایه افزایش 26 ٪ در سال بیش از سال به 367 میلیون ضرب و شتم پیش بینی برای هر دو. تحلیلگران پیش بینی شده $270.1 میلیون درآمد در این سه ماهه به طور متوسط توسط Refinitiv.

“در این زمان به چالش کشیدن ماموریت ما از آوردن ایده ها و الهام بخش مردم در سراسر جهان هرگز مهم تر بوده است,” Ben Silbermann مدیر عامل شرکت پینترست در بیانیه ای گفت. “این سه ماهه ما شاهد تعداد بی سابقه ای از مردم به نوبه خود به پینترست برای ایده های در مورد چگونه برای ساختن یک زندگی در خانه راحت تر و سرگرم کننده و الهام بخش است.”

این شرکت متحمل از دست دادن خالص $141 میلیون دلار برای سه ماهه تا 241% از 41 میلیون به زمان مشابه در سال گذشته.

“ما هزینه از درآمد است به طور کلی رشد کرده و با کاربران به جای درآمد که در این محیط قرار می دهد فشار بر روی ناخالص حاشیه” این شرکت در بیانیه ای گفت.

CFO تاد Morgenfeld در بیانیه ای گفت که در حالی که پینترست “شروع 2020 قوی جای پا” و Covid-19 pandemic “قطعا تا به حال تاثیر بر روی کسب و کار ما و کسب و کار ما تبلیغ” آنها “باقی می ماند خوش بینانه در مورد آینده است.”

اندرو Lipsman یک تحلیلگر اصلی در eMarketer گفت: “Pinterest ارسال شده جامد چهارم در خط بالا با وجود مواجهه با عمده تبلیغات دیجیتال درآمد.”

“با کمتر قرار گرفتن در معرض سخت ترین ضربه ها تبلیغات مانند خودرو و سفر, پینترست باید قادر به حفظ topline شتاب بهتر نسبت به دیگر رسانه های دیجیتال سیستم عامل در آینده چهارم” Lipsman در بیانیه ای گفت. “اما آن را نیز به صورت افزایش حاشیه فشار آن افزایش هزینه های بیشتر در خط با کاربر رشد نسبت به رشد درآمد.”

در Pinterest درآمد تماس Silbermann گفت که بسیاری از تبلیغات را متوقف و یا متوقف آگهی خود را صرف. اما برای کسانی که هنوز هم هزینه های, پینترست دیده است “تغییر دور از کمپین آگاهی و نسبت به عملکرد تبلیغات, منطقه ما به شدت سرمایه گذاری در بیش از سال گذشته است.”

او همچنین اشاره کرد که “خرید تبلیغات یک بخش بسیار بزرگتر [از کسب و کار ما از] آنها یک سال پیش” است که آن را دیده است یک چشم انداز مثبت در خرید تبدیل در طول چند هفته گذشته.

در طول Covid-19 pandemic, رسانه های اجتماعی شرکت ها را تا حد زیادی دیده می شود فزاینده ترافیک و هجوم کاربران جدید به سیستم عامل خود اما ضربه سخت شده توسط یک رنگ باخته تبلیغات بخش. ورزش لیگ هستند به تعویق افتاد, سفر و مهمان نوازی بخش است که تقریبا به طور کامل متوقف و تقریبا هر کسب و کار تحت تاثیر قرار شده است در برخی از راه های تخلیه اقتصاد است.

Adweek قبلا گزارش شده است که پینترست دیدم ضبط-تنظیم ترافیک در ماه مارس ضبط آن تمام زمان های شلوغ آخر هفته در 21-22 مارس. همچنین نورد از ویژگی های جدید و مرکزی امروز برگه برای تلفن همراه خود را برنامه با اطلاعات معتبر از سازمان بهداشت و درمان در مورد Covid-19 بحران است.

پینترست خود کناره full-سال راهنمایی در اوایل مارس با استناد به این نگرانی ها در مورد Covid-19 تاثیر تبلیغات بخش. این شرکت گفت: در یک سهامدار نامه جمعه که آن را “زمان اولویت های استراتژیک از مطالب, استفاده, مورد, گسترش خرید و تنوع ما تبلیغ پایه ها به خوبی مناسب برای این لحظه.”

پینترست سهام به حال پر سر و صدا سه ماهه اول سال رو به افزایش عنوان بالا به عنوان $25.20 سهم در فوریه. 7 قبل از سقوط به $10.92 سهم در 18 مارس به بازار و تبلیغات بخش ویژه—در زمان یک ضربه شدید به علت این بیماری همه گیر.

در بعد از ساعات معاملاتی پس از افشای درآمد پینترست سهام کاهش یافت و 18 درصد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>