پینترست است که کاربران تشویق به ماندن الهام در حالی که ماندن در

به عنوان افراد جدا شده در صفحه اصلی با استفاده از جریان سیستم عامل و یا کپی کردن طراحی Infinite برای رقص, سرگرمی, پینترست امیدوار است که آن فعلی و بالقوه “Pinners” را تکیه بر برنامه خود را برای تشویق در فاصله.

هفته گذشته Pinterest پرده برداری “اقامت الهام,” یک, نشاط بخشی, ویدئو ایجاد شده با 72andSunny شامل تصاویری واقعی جستجوهای موجب عدم اطمینان از coronavirus بیماری همه گیر.

درستی با عنوان pinboards که پدید آمده در طول همه گیر مانند “وحشت نکنید” “چیزی برای گفتن به ترس بچه ها” و “ماندن نزدیک از دور” نمایش داده می شود در طول 60-نقطه دوم و همچنین مطالب در این پست مجموعه مانند ویدئوها از پدر و مادر در تلاش برای نگه داشتن بچه ها پریشان و تبادل نظر صورت آموزش. نقطه ای به پایان می رسد با یک پیام است که heartens بینندگان به ماندن و اقامت الهام با Pinterest.

پینترست CMO Andréa ملارد معرفی جدید تصویری در یک پست وبلاگ در سایت و مورد بحث و چرا راه مردم شده اند با استفاده از پینترست برای مقابله با COVID-19 است و به او امید و چگونه این رفتارها انگیزه پینترست به انتشار ویژگی های بیشتر به بالا بردن تجربه کاربر.

“جستجو در Pinterest هستند تا 55 درصد در مقابل همان زمان در سال گذشته کمک Pinners پیدا کردن الهام در میلیاردها نمایش داده شد” ملارد گفت. “هیئت مدیره جدید ایجاد شده است نیز تا حدود 45 درصد است. اما دلایل مردم ایجاد تابلوهای جدید و جستجو می گویند زیادی در مورد این نوع از افرادی که با استفاده از پلت فرم و, به اعتقاد من, در مورد روح و انعطاف پذیری بشریت به طور کلی.”

طی شش هفته و رفتار مصرف کننده در Pinterest اتحادش را تغییر به عنوان مردم به دنبال چگونه به ایجاد یک جدید عادی در میان COVID-19 پرسیدن سوال در مورد چگونه به کاهش موی خود را و یا طبخ غذا از آشپزخانه قوطی. کاربران بودند که بیشتر متمرکز بر triaging مهم ترین حوزه های زندگی خود را در: بازی, خانواده, سلامت, صفحه اصلی, و, کار, ملارد گفت.

این جستجوها موجب راه اندازی از امروز تب در مارس 24, که در خدمت به عنوان یک “منبع الهام روزانه با سرپرستی موضوعات و روند پین است که آن را آسان تر برای کشف محبوب و ایده های به موقع” با توجه به پینترست. این ویژگی در برنامه در دسترس در iOS و دستگاه های آندروید—همچنین برجسته متخصص اطلاعات از سازمان بهداشت جهانی و مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و ویترین دسته بندی که در حال به دست آوردن شتاب در سراسر جهان مانند بچه دوستانه پخت و ایده های خود-مراقبت tips.

این شرکت همچنین نشان داد که در مدت کوتاهی پس از شیوع ویروسی مختل ایالات متحده جستجوهای مانند “رهایی از استرس” سه برابر طول ماه مارس است. این چراغ پینترست به “رول دلسوز جستجو” ملارد گفت.

جستجو برای عباراتی مانند “آرام نقل قول” از پینترست سایت بر روی دسکتاپ خود را در کامپیوتر و یا تلفن را بکشید تا یک صفحه جدید که ارائه مربوطه و سرپرستی فعالیت های هدایت شده. کارشناسان از اشفتگی فکری موقتی که دانشگاه استنفورد آزمایشگاه بهداشت روانی و نوآوری خدمات بهداشت روان پر جنب و جوش, سلامت عاطفی و ملی پیشگیری از خودکشی نجات بودند همه مشورت برای تمرین.

ظهور COVID-19 و پس از آن انتشار اطلاعات غلط همچنین سازی پینترست به معرفی یک ویژگی است که اسطوره رکود ترویج coronavirus-پست های مرتبط از این که تایید حساب Pinterest.

ملارد گفت: او بیشتر خوشحال است که “Pinners در حال تغییر واقعا به سرعت به دنبال بیرون” یک نگرش است که ترویج در طول مبارزات انتخاباتی تصویری. او همچنین گفت که جستجوها برای چگونگی کمک به دیگران, چگونه برای جشن گرفتن دیگران و تشکر از دیگران با جستجوهای مانند “دکتر هدیه ایده ها” و یا غیر منتظره مراقبت از ایده های بسته به “تشویق یک دوست” آیا همه دو برابر در هفته های اخیر در ایالات متحده آمریکا

پینترست تصویری است که در حال حاضر زندگی می کنند در سراسر پلت فرم آن و در نام تجاری, Twitter, LinkedIn, Facebook, Instagram و صفحات یوتیوب.

به عنوان یک سرویس به جامعه ما خیلی از ما coronavirus مربوط به پوشش برای همه در دسترس است با رایگان Adweek عضویت. هرگز از دست یک کلید داستان با ثبت نام به صورت روزانه ما اولین چیزهایی که اول عضویت در خبرنامه و نظر به دست آوردن دسترسی کامل و حمایت از ما روزنامه نگاری با Adweek نرم افزار اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>