پینترست شروع می شود نورد خرید زیر طاق

پینترست اضافه شده به آن خرید آرسنال با روز سه شنبه اجرای خرید افکن که به Pinners دسترسی به متخصص توصیه هایی از مد و tastemakers و ناشران.

خرید زیر طاق دنبال یک میزبان از خرید امکانات معرفی شده توسط پینترست در اوایل ماه آوریل از جمله یک فروشگاه جدید تب در آن تجربه جستجو و همچنین در Pinners خود دکوراسیون خانه یا مد تخته.

ویژگی های دیگر پدید آمده است که در ماه گذشته بیشتر شامل محصولات واجد شرایط برای shoppable محصول پین با تشکر از به روز رسانی به پلت فرم بصری جستجو و تجربه و سرپرستی سبک راهنماهای.

مهمان ویراستاران برای اولین خرید زیر طاق شامل: مد بلاگر بلر Eadie; طراح داخلی سارا شرمن Samuel; و ایلین Welteroth, روزنامه نگار, نویسنده و سردبیر سابق در, رئیس, نوجوانان رواج است.

آنها خواهد پیوست توسط انتشارات همکاران دومینو, هارپر بازار, InStyle, نایلون, Refinery29 و چه کسانی چه می پوشند.

خرید زیر طاق فعال Pinners به فروشگاه برای درصد روند مانند بین کهکشانی آرایش مایل به قهوهای lopo خانه لهجه و رنگ کراوات.

آنها خواهد شد به نظر می رسد در تب جستجو با مقالات شامل محصول پین های اتصال به طور مستقیم به در انبار خرده فروش محصول صفحات که در آن Pinners می توانید خرید.

قابلیت شروع به نورد از شنبه با تمام آندروید, iOS و کاربران وب به onboarded در روزهای آینده.

پینترست نوشت: در یک پست وبلاگ “با احساس از یک سبک شخصی و نگاه از سرمقاله, مجله, خرید آخرین روند و همچنین به عنوان محصول میدارد های مورد علاقه خود را اثرگذارندهها و مجلات شده است هرگز آسان تر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im