پیرو صاحب آشپز مونتاژ بالا نام لاس وگاس سالن غذا

مالک و آشپز از افسانه ای قدیمی-وگاس رستوران در حال مونتاژ برخی آشپزی all-stars برای ارائه مواد غذایی برای west valley توسعه است.

اوان Glusman که خانواده صاحب پیرو را با همکاری پیرو آشپز کریس Conlon و کارآفرین Wayne Jefferies برای ایجاد یک سالن غذاخوری اداری و مسکونی و شیوه زندگی پیچیده ویکیواژه است که برای باز کردن در 2021. دوبله یک پلت فرم آن را به همراه 19 آشپزی مفاهیم و یک نوار در زیر یک سقف است.

در حالی که معاملات هنوز در حال نهایی شدن برخی از لاس وگاس’ top گمنام سرآشپزها و رستوران حرفه ای یا امضا یا در حال حاضر در مذاکرات به توسعه ایده های. Roy Ellamar از برداشت سابق Nove Italiano و معماری آشپز Geno برناردو صحرا شکوفه محیط زیست مزارع’ کلودیا Andracki و جسیکا Perlstein از به زودی به باز کردن خیابان اصلی مقررات برای اولین بار تایید شرکت کنندگان است. اما بحث نیز در جریان با Sparrow + گرگ و ولفگانگ جانباز دانیل Stramm, آشپزی پروموتر Jolene Mannina سابق معماری آشپز نیک Aoki, درمان & کشک را J. Michael Stamm و VegansBaby.com بنیانگذار دیانا Edelman.

Conlon می گوید هدف این است که برای امن با استعداد سرآشپزها و رستوران که نه به حال فرصت و در عین حال خود را برای توسعه مفاهیم و آنها که شانس در یک جمعی از سالن ناهار خوری است که ارائه سرگرمی و جاذبه های دیگر است.

“(ما) نه لزوما با تمرکز بر سرآشپزها که در حال حاضر تاسیس شده است و باید خود را با مفاهیم, اما این اجرایی سرآشپزها sous سرآشپزها سرآشپزان آشپزی” Glusman می گوید. “به آنها این فرصت را به انجام چیزی است که واقعا نمی خواهید به تداخل با شغل روزانه خود را. آنها در اینجا می توانید کار خود را در روز و یا قبل از کار و یا بعد از کار. آنها می آیند و بخشی از این جامعه.”

برای یک آشپز مانند برنارد, که با این نسخهها کار تمام وقت در منحصر به فرد اجلاس سران باشگاه که به معنی فرصتی برای توسعه یک بوتیک crudo و خام نوار مفهوم است. Perlstein و Andracki انتظار می رود به همکاری در راه به نمایش گذاشتن محصولات از صحرا شکوفه مزرعه. Stramm است که گفته می شود در حال توسعه یک مفهوم اجرا تقریبا به طور انحصاری توسط آشپزی به دانش آموزان. Mannina امیدوار است برای ایجاد یک آجر و ملات تجسم از تخم-فلفل قرمز مضمون کامیون مواد غذایی Sloppi جو. Edelman امیدوار است به معاون کشیش بخش یک مفهوم وگان. درمان & کشک است انتظار می رود به تمرکز بر روی charcuterie و پنیر که آن را شناخته شده است. و Aoki در حال کار بر روی یک مرغ هاوایی مفهوم است. همچنین انتظار می رود به یک غرفه ارائه نمایندگی پیرو یاد غذاهای ایتالیایی است.

دو-داستان یک پلت فرم است که انتظار می رود به اشغال 18,000 متر مربع در 100.000 فوت مربع, $400 میلیون ویکیواژه پروژه است که برنامه ریزی شده برای گوشه جنوب شرقی Durango درایو و 215 کمربندی.

Glusman, Conlon و Jefferies شناخته شده در مجموع به عنوان دسته ای از مهمان نوازی هستند مقايسه مفهوم به فیلادلفیا خواندن ترمینال بازار و استانبول Grand بازار است. اما Glusman یادداشت های آنها اختصاص داده شده به آن را منعکس کننده طیف کاملی از محلی آشپزی جامعه است.

“وجود دارد خیلی چیزهای بزرگ در خارج وجود دارد می گوید:” Glusman. “چگونه می تواند به شما درخواست تجدید نظر به 7 سال و 70 سال foodies, غیر سختگیر و هر کس در بین? چیزی که باعث می شود آن را سرگرم کننده — واقعا ایجاد چیزی.”

تماس Al مانچینی در [email protected] Follow @AlManciniVegas در Twitter و Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im