Pier 1 Imports فایل برای ورشکستگی را به دنبال فروش شرکت

Pier 1 Imports برای پرونده فصل 11 ورشکستگی حفاظت از امروز و به دنبال فروش این شرکت در هر یک توافق با اکثر مدت آن وام دهندگان با توجه به بیانیه ای.

ورشکستگی واصل شد در ورشکستگی در ایالات متحده دادگاه منطقه شرقی ویرجینیا, مبلمان خانه, خرده فروش اشاره کرد.

Pier 1 Imports در حال حاضر به دست آورد علاقه از خریداران بالقوه و گفت: Robert Riesbeck شرکت, مدیر عامل, در بیانیه ای. این شرکت گفت: این انتظار که, مهلت ارائه پیشنهادات مختار خواهد بود و یا در اطراف مارس 23. گوگنهایم اوراق بهادار ارائه مشاوره مالی در طول روند در حالی که AlixPartners است که در خدمت به عنوان بازسازی مشاور.

این خرده فروش همچنین قصد دارد با استفاده از فصل 11 فرآیند برای تکمیل قبلا اعلام بسته شدن از 450 فروشگاه که شامل همه مکان های خود را در کانادا. تا کنون Pier 1 Imports بسته شده است و یا آغاز بیرون رفتن از کسب و کار و فروش در بیش از 400 مکان و نیز سازندگان: دو مراکز توزیع.

شرکت نمی کند, پاسخ به یک درخواست برای نظر.

“در ماه های اخیر ما گام های مهمی به جلو در ما تحول کسب و کار و کاهش هزینه طرح های. ما کار کرده اند برای ایجاد اندازه مناسب و سودآور ذخیره ردپا, عامل ساختار و طبقه بندی کالا را قادر خواهد ساخت که اسکله های 1 تا بهتر در خدمت مشتریان در سراسر فروشگاه ها و کانال های آنلاین” Riesbeck گفت. “امروز اقدامات در نظر گرفته شده برای ارائه اسکله 1 با زمان بیشتر و انعطاف پذیری مالی.”

خرده فروش را دریافت کرده است یک بدهکار در اختیار داشتن منابع مالی تعهد $256 میلیون دلار از بانک مرکزی امریکا, ولز فارگو و Pathlight سرمایه است. در انتظار تایید دادگاه تامین مالی در ترکیب با جریان نقدی ناشی از عملیات است که انتظار می رود به ارائه پول نقد به اندازه کافی برای تامین مالی عملیات و فروش این شرکت از طریق فصل 11 روند این شرکت اعلام کرد.

Pier 1 Imports ادامه خواهد داد برای خدمت به مشتریان و پرداخت فروشندگان و تامین کنندگان برای تمام محصولات و خدمات ارائه شده در یا پس از تشکیل پرونده ورشکستگی. علاوه بر این شرکت شروع رسیدگی به ورشکستگی در کانادا در ارتباط با بسته شدن تمام فروشگاه های خود را وجود دارد. A&G ملک همکاران که صاحبخانه را تشویق به تماس, کمک, Pier 1 Imports با اعلام تعطیلی فروشگاه و اجاره تغییرات.

خرده فروش ثابت شد که مضطرب و در معرض خطر از تشکیل پرونده برای ورشکستگی توسط آژانس های رتبه بندی اعتباری فیچ و مودی و S&P. مبلمان خانه, خرده فروش بود مبارزه با “دندان و ناخن” برای زنده ماندن به گفته سارا شرکت wyeth سرب تحلیلگر برای خرده فروشی و رستوران ها در S&P که صحبت به Adweek در اواخر ماه ژانویه است. بازگشت در اوایل ماه ژانویه moody’s Pier 1 Imports با توجه به بدتر شدن وضعیت مالی.

در مودی مشاهده این شرکت خواهد بود قادر به تشکیلات جدید بکار تجاری وام در همتراز و می تواند در نهایت قراردادی. خرده فروش تا به حال یک Ebitda از دست دادن حدود 230 میلیون دلار برای 12 ماه منتهی به نوامبر. 30 رتبه بندی شرکت اشاره کرد و درآمد حاصل از $1.4 میلیارد دلار است.

حتی اگر برنامه ریزی فروشگاه تعطیلی و کاهش هزینه را کاهش می دهد شرکت, نقدی, رایت, Pier 1 Imports خواهد همچنان به رنج می برند تلفات گفت: مودی خرده فروشی تحلیلگر رایا Sokolyanska در زمان جمع و جور کردن. او افزود که یک ورشکستگی اجازه می دهد Pier 1 Imports برای کاهش بدهی و خروج و یا مذاکره مجدد اجاره است که کمک خواهد کرد که آن را جلوگیری از انحلال.

Pier 1 Imports تاسیس شد و در سال 1962 و توسط یک omnichannel خرده فروش خانه دکور و لوازم جانبی. خرده فروش گفت: آن را تا به حال در مورد 930 فروشگاه ها در ایالات متحده در علاوه بر این به فروشگاه آنلاین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im