اسکله 1 بیرون رفتن از کسب و کار بسته شدن تمام 540 فروشگاه

نیویورک — اسکله 1 فروشنده از صندلی ترکه یا چوب کوتاه و شمع های معطر گفت: آن را به بیرون رفتن از کسب و کار و به طور دائم تمام 540 از فروشگاه خود را.

فورت ورث تگزاس مبتنی بر شرکت روز سه شنبه گفت که آن را قادر به پیدا کردن یک خریدار برای کسب و کار خود را پس از تشکیل پرونده برای ورشکستگی حفاظت از این سال است.

آن شروع خواهد شد رفتن-خارج-از-فروش کسب و کار به عنوان به زودی به عنوان آن می تواند بازگشایی فروشگاه شده اند که به طور موقت بسته به علت بیماری همه گیر کوروناویروس.

اسکله 1 اثری به یک فروشگاه در سال 1962 که به فروش می رسد beanbag صندلی و دانه های عشق به هیپی در شهرستان سن ماتئو, کالیفرنیا. گسترش آن به ارائه فقط در مورد هر چیزی برای خانه از صندلی به پرده و بعدا آن را به تصویب آرم: “از هیپی به لگن.” در آن ارتفاع اسکله های 1 تا به حال بیش از 1200 فروشگاه.

اما در سال های اخیر فروش آن کاهش یافته است آن را به عنوان تلاش برای رقابت با خرده فروشان آنلاین Wayfair و آمازون که فروش مبل ها و میز قهوه در کاهش قیمت و ارائه آنها را به سرعت.

دیگر زنجیره ای است که شکست خورده اند برای ارتباط با مشتریان را برای ورشکستگی زمینه حفاظت اخیرا از جمله J. C. Penney و J. Crew.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net