عکاس شکایت وبلاگ نویس محافظه کار بیش از استفاده از Ted Nugent عکس

ایندیانا عکاس آزاد واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر محلی محافظه کار وبلاگ نویس چاک Muth در نوادا دادگاه فدرال روز شنبه ادعا Muth استفاده نادرست عکس از سنگ نوازنده Ted Nugent در Muth وب سایت.

Muth ادعا می کند که طرح دعوی در دادگاه با انگیزه های سیاسی است. او به نام شاکی وکیل است که رنو معاون شهردار “دیرین سیاسی nemesis.”

دوون T. ریس شرکت Hutchison & Steffen واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر Muth را غیر انتفاعی شهروند بنیاد توسعه از طرف عکاس لری G. Philpot. آن مدعی است که Muth استفاده Philpot, عکس بدون درست اعتباری او و لینک به وب سایت عکاسی برای یک پست وبلاگ Muth نوشته و ارسال شده به وب سایت خود را در سال 2017.

طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند Philpot این حق برخوردار است که به دنبال به 150.000 دلار خسارت اگر بداند دادگاه Muth عمدا نقض در Philpot کپی رایت و یا به $30,000 اگر آن را عمدی نیست. آن را نیز می پرسد برای قانونی هزینه بازپرداخت و تمام سود حاصل از استفاده از عکس.

درباره تلفن در جمعه Muth گفت که او آگاه از طرح دعوی در دادگاه. اما پس از بررسی آن او گفت که او به یاد ندارد در مورد این موضوع از عکاس در هر نقطه ای در سه سال پس از Philpot اتهام متوجه آن است.

“من مطمئن هستم که تصادفی است که وکیل شاکی است دیرین سیاسی نمسیس که من شمشیر در موارد متعدد” Muth گفت. “(آن را) سخت به دیدن این عنوان چیزی جز انگیزه های سیاسی.”

ریس یک در بزرگ و عضو شورای فعلی معاون شهردار رنو. هر چند در حال حاضر برگزاری حزبی او زد برای ایالتی نوادا در مجلس سنا به عنوان یک دموکرات در سال 2016.

Muth شناخته شده محافظه کار فعال و مدیر اجرایی سابق آمریکایی محافظه کار اتحادیه و رئیس سابق Clark County حزب جمهوری خواه.

ریس گفت: در مصاحبه روز شنبه که او تنها بازیگری محلی به عنوان مشاور برای دالاس اساس وکیل Kenton Hutcherson از Hutcherson, قانون, PLLC, که نشان دهنده Philpot.

اگر چه Muth ذکر شده است به عنوان شهروند بنیاد توسعه عامل در طرح دعوی در دادگاه ریس گفت که او آگاه نیست Muth تا به حال چیزی برای انجام با این مورد زمانی که او موافقت کرد به فایل آن را برای Hutcherson. Hutcherson نوشت: طرح دعوی در دادگاه است اما نه مجوز و عمل به قانون در نوادا بنابراین ریس شرکت است که کمک به او.

“من هرگز ملاقات چاک Muth,” ریس گفت. “من می دانم که او چه کسی است. ما احتمالا تا به حال برخی از توییتر بحث. اما ما نه سیاسی nemeses. من نمی باید سیاسی nemeses. من بازیگری در ظرفیت من به عنوان یک وکیل و نه به عنوان یک انتخاب رسمی.”

این پرونده شامل نسخه اصلی 2013, عکس, گواهی خود را از کپی رایت ایالات متحده و یک تصویر از Muth وبلاگ های عکس به عنوان حمایت از مواد.

نیز وجود دارد یک متصل کپی از عوام خلاق حقوقی کد. ریس معتقد است که Philpot اجازه استفاده از عکس تحت Creative Commons ارائه Philpot به درستی اعتبار. خط اعتباری در ضمیمه تصویر از Muth داستان به نظر می رسد به اعتبار این عکس به “ویکیپدیا” و هیچ اشاره ای Philpot.

Muth کاهش یافته است به نظر بیشتر در مورد این اتهامات گفت که او نیاز به مشاوره خود را وکیل.

تماس با روری اپلتون در [email protected] یا 702-383-0276. Follow @RoryDoesPhonics در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>