Pharrell Williams شگفتی Verizon Adfellows کلاس در حاضر فارغ التحصیلی

بینش کلیدی:

  • همه گیر مجبور adfellows کلاس به سرعت وفق دهند.

زمانی که 35 نفر جوان از سراسر کشور به نیویورک آمد در سال گذشته برای شرکت در آرزو adfellows برنامه یکی از آنها را نمی تواند تصور کرده اند که خود بهار مراسم فارغ التحصیلی لغو خواهد شد با توجه به جهانی همه گیر.

امسال کلاس از همراهان از ورایزون تنوع خط لوله یاران برای بازاریابی و تبلیغات مشاغل رود به صورت همان ناامیدی به اشتراک گذاشته شده توسط دانشجویان و دانش آموزان دبیرستان در همه جا می آید که با جایگزین کردن یک مقدار پیش بینی جشن برای یک رویداد مجازی. اما آنچه آنها انتظار نداشتند این بود که نوازنده و کارآفرین Pharrell Williams بود که ورود به آنها را شگفت زده.

ویلیامز پیوست آنلاین adfellows مراسم فارغ التحصیلی چهارشنبه در ساعت 5 بعد از ظهر هنرمند نشسته در سایه خارج از خانه خود عذرخواهی برای تلفن های موبایل از کودکان در حال بازی در حیاط. “من معنی نیست که به سقوط این چیزی که” ویلیامز گفت: این کلاس از فارغ التحصیلان. “اما من فقط می خواستم بگم تبریک به همه بچه ها در این برنامه است.”

Music artist Pharrell Williams appears on a live Zoom call while sitting outside his home

Verizon/adfellows

“تنوع بسیار مهم است همانطور که می دانید” ویلیامز ادامه داد. “وجود دارد همه این روایات در مورد مردم رنگ و اقلیت و من فکر می کنم چه می کند این [است] این نشان می دهد که تاثیر مثبت یک شرکت است که می تواند فقط در خارج وجود دارد در تعقیب پول و تعقیب ارز. اما شما در حال فکر کردن در مورد افرادی که در خارج وجود دارد افرادی که استفاده از این سرویس به افرادی که زندگی می کنند این در هر روز است.”

Verizon vp و افسر ارشد بازاریابی دیگو Scotti راه اندازی adfellows در سال 2017 و زمان کلاس بزرگترین تا کنون. این برنامه می فرستد و با استعداد مشتاق آگهی جوانب مثبت به دفاتر بالای سازمان های مانند مک کین Publicis و Digitas در حالی که پوشش هزینه های زندگی و حق الزحمه برای هر شخص. در این سال هر شخص رفت و از طریق چهار “چرخش” کار بر روی پروژه های بازاریابی برای امثال Verizon, امریکن اکسپرس, Anheuser-Busch و خارج شده است.

“برنامه اجازه می دهد تا [همراهان] به گرفتن یک نگاه در عمق در مناطق مختلف را تشکیل می دهند که بازاریابی برای شناسایی منافع خود” گفت: Scotti. “آن حذف موانع اقتصادی که اغلب نگه داشتن جوان متنوع استعداد از حرکت به یک شهر مانند نیویورک به تجربه آنها نیاز به شروع کار خود را و آن را یک فرصت برای این صنعت به همکاری و ایجاد یک تغییر در مقیاس است که ما انجام می دهیم با آژانس ما و شرکای تجاری.”

حتی اگر همه گیر ضربه در وسط برنامه یاران تجربه حرکت همه چیز را آنلاین کمک برخی از همراهان یادگیری به فکر می کنم adaptively.

“من چهارم و نهایی چرخش در خارج شده است به طور کامل مجازی است که تا به حال چالش های آن, اما من تحت فشار قرار دادند به فعال تر وقتی که می آید به ارتباط با مدیر من و تیم من گفت:” همکار Nudrat Kadir. “من در بر داشت راه برای تقلید قبلی چرخش توسط FaceTiming همکاران به کار جلسات که آن را احساس می کنم مثل ما پشت در دفتر.”

یکی از اهداف اولیه adfellows برنامه این است که به جای 90 درصد از فارغ التحصیلان در شغل تمام وقت. اگر که نبود یک کار چالش برانگیز قبل از آن قطعا راه اندازی به قلمرو ناشناخته در حال حاضر. Kadir گفت که او انجام شده از مصاحبه های شغلی تقریبا که می آید با سهم عادلانه خود را از چالش است.

three people are seen in separate boxes in an online video chat

Verizon/adfellows

برای همکار جاستین Alvis این Covid-19 بحران به سرعت تحت تاثیر کار خود را تمرکز.

“من مشغول به کار در بسیاری از تجربی, پروژه ها و Covid-19 قرار می گیرد بسیاری از چیزهایی که در مکث. از آن شده است برای دیدن کار از تغییر طراحی در فرد تجربه به تمرکز بر واقعیت مجازی و تجارت الکترونیک,” Alvis گفت.

در این مراسم Alvis صحبت در مورد سرعت از کوره در رفته از زندگی در نیویورک و چگونه او غالبا از آپارتمان به آپارتمان. این Covid-19 قرنطینه گفت: در واقع او را مجبور به ماندن در خانه و استراحت برای اولین بار پس از رسیدن به این شهر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>