P&G معتقد است ما در ارتباط با بهداشت و پاکیزگی را برای خوب

بینش کلیدی:

  • P&G نیست و انتظار می رود تقاضا برای تمیز کردن محصولات برای رها کردن در هر زمان به زودی.
  • مصرف کنندگان قصد تمرکز بیشتر بر پاکیزگی و حتی پس از coronavirus همه گیر عبور می کند.

Coronavirus شیوع نخواهد بود در اطراف برای مدت طولانی, اما مدیران در Procter & Gamble فکر می کنم نگرش جدید در مورد نگه داشتن خانواده ها و آیتم های درون آنها پاک خواهد شد.

امروز سینسیناتی مبتنی بر CPG تولید کننده گزارش بالاترین ایالات متحده رشد فروش در دهه شاهد 10 درصد افزایش در سه ماهه گذشته به عنوان خریداران انبار مصرف کننده کالاهای اساسی مانند کاغذ توالت و مواد شوینده رختشویی و صابون.

طی تماس با تحلیلگران جان Moeller, P&G اهسته بازمزمه ادا کردن و CFO گفت که در حالی که بحران کنونی است افزایش تقاضا برای محصولات شرکت او پیش بینی نیست آن را به افول در هر زمان به زودی.

“ما در خدمت چه خواهد شد به احتمال زیاد تبدیل به یک برای همیشه لطفا برای-تغییر سلامت, بهداشت و تمیز کردن تمرکز برای مصرف کنندگان که با استفاده از محصولات ما روزانه یا چند بار در هر روز به او گفت:” با توجه به متن ارائه شده توسط S&P در بازار جهانی هوش. “ممکن است افزایش تمرکز در خانه زمان بیشتری را در خانه بیشتر وعده های غذایی در خانه.”

بر اساس پانل دیتا و اطلاعات را از دستگاه های هوشمند Moeller همچنین اظهار داشت که مصرف کنندگان ایالات متحده انجام می دهند بیشتر بارهای از لباس های شسته شده در هر هفته و شستشو بیشتر البسه پس از استفاده.

روند مشابهی در حال رخ, با ماشین ظرفشویی, تولید فروش بیشتر از ظرف صابون.

“ظرف مراقبت از مصرف افزایش یافته است که خانواده ها خوردن وعده های غذایی در خانه و بیشتر نگران بهداشت از ظروف و ظروف نقره,” او گفت:.

Moeller اضافه شده که بیشتر وعده های غذایی خانه پخته به معنای سطوح مورد نیاز بیشتر پاک کردن منجر به افزایش فروش از فضل Swiffer و آقای پاک است.

“ما اعتقاد داریم که این وضعیت با COVID-19 ایجاد خواهد شد سکولار تغییر در تقاضا برای سلامت و بهداشت محصولات حداقل برای تعدادی از سال” گفت: Kaumil Gajrawala یک تحلیلگر در کردیت سوئیس. “مصرف کنندگان به احتمال زیاد بیشتر متمرکز بر بهداشت در تمام جنبه های زندگی خود و بسیاری از محصولات از شرکت P&G, Clorox و کلگیت باید رشد در یک سرعت سریع تر از قبل به [انجام].”

تمرکز بر پاکیزگی در تبلیغات آن است که هیچ چیز جدید در سراسر P&G نمونه کارها. در طول سوپر باول, P&G زد یک چند نام تجاری تعاملی آگهی در کدام یک از مهمانان حزب تمیز کردن ظروف سرباز یا مسافر ناشی از یک کاسه چیلی هدف قرار دادن پنکه سقفی. مارک های برجسته شامل Charmin فضل و Febreze.

با توجه به تحقیقات اخیر از مشاوره شرکت Capgemini 77 درصد از مصرف کنندگان در سراسر جهان می گویند که آنها را محتاط تر در مورد مسائل مربوط به بهداشت و ایمنی پس از coronavirus همه گیر عبور می کند.

به عنوان یکی از برتر جهان, تبلیغ, P&G نیز گزارش داد افزایش صرف بازاریابی در سراسر بخش های مختلف از جمله زنانه مراقبت و بهداشت شخصی و مراقبت از پوست و مراقبت شخصی.

این شرکت هنوز تبلیغات در سراسر این بیماری همه گیر. به تازگی P&G با همکاری 15 ساله Infinite ستاره Charli D’Amelio برای ترویج اجتماعی فاصله در یک کمپین به نام #DistanceDance که الهام بخش هزاران نفر از تفریح و سرگرمی ویدئوها.

P&G گزارش داد که جهانی فروش خالص افزایش به $17.2 میلیارد دلار برای سه ماهه 5 درصد افزایش در مقایسه با زمان مشابه در سال گذشته.

به عنوان یک سرویس به جامعه ما خیلی از ما coronavirus مربوط به پوشش برای همه در دسترس است با رایگان Adweek عضویت. هرگز از دست یک کلید داستان با ثبت نام به صورت روزانه ما اولین چیزهایی که اول عضویت در خبرنامه و نظر به دست آوردن دسترسی کامل و حمایت از ما روزنامه نگاری با Adweek نرم افزار اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>