حیوانات خانگی در حال حاضر خوش آمدید در بسیاری از بارگذاری سواری در لاس وگاس

کسانی که به دنبال آوردن حیوان خانگی خود را همراه برای سوار خود را-نقطه تجربه در شانس هستند.

بارگذاری راه اندازی آن بارگذاری حیوان خانگی خدمات سه شنبه در لاس وگاس, اجازه می دهد تا سواران برای آوردن حیوانات خانگی از همه گونه با آنها را در سفر خود را برای $5 اضافه کردن.

“ما دائما در حال فکر کردن در مورد راه ما می توانیم بیشتر برای مشتریان ما” گفت: استفانی Sedlak یک بارگذاری سخنگوی. “ما باید این توانایی منحصر به فرد برای ساخت برنامه هایی که جای نیازهای منحصر به فرد در سراسر مکان های مختلف برای کسانی که انتخاب می کنید بارگذاری. Uber حیوان خانگی فقط یک مثال که در آن ما در حال گسترش راحتی در راه منحصر به فرد و همچنین ارائه رانندگان فرصت دیگری برای افزایش درآمد خود را.”

سواران خواهد بود قادر به مشاهده Uber حیوان خانگی اضافه بر روی خود رسید که اضافه شده به خود را در صف مقابل قیمت زمانی که این گزینه انتخاب شده در برنامه.

Uber انتظار اکثر حیوانات خانگی به سگ ها و گربه ها اما همه انواع حیوانات خانگی مجاز به سوار شدن در راننده را تشخیص.

بارگذاری ارائه می دهد و این نکته برای کسانی که در برنامه ریزی سفر با حیوانات خانگی:

— مهار حیوان خانگی خود را با یک مهار و یا محل آن را در یک جعبه یا حامل.

— کمک به رانندگان برای نگه داشتن وسایل نقلیه خود را تمیز با آوردن یک پتو و یا حوله برای پوشش صندلی برای کاهش خطر آسیب و یا ظروف سرباز یا مسافر.

— درخواست راننده خود را اگر آنها ترجیح جای یک حیوان خانگی باید بنشینید.

— آیا ترک حیوانات خانگی مراقبت

حیوان خانگی جدید هزینه شارژ را شامل نمی شود, سواران با خدمات حیوانات که می توانید سوار با حیوانات خود را رایگان است.

رانندگان می توانید انتخاب کردن از این سرویس است.

“ما می دانیم که سواران در حال حاضر آوردن حیوانات خانگی با آنها و بسیاری از رانندگان خوب است که با تجربه” Sedlak گفت. “برخی از رانندگان با این حال ممکن است بخواهید به حمل و نقل غیر-خدمات حیوانات و ما می خواهیم به آنها ارائه انعطاف پذیری را به اجتناب از آن سفر. برای برقراری ارتباط این تغییر ما را به اشتراک در-برنامه ایمیل و دستورالعمل ها را به رانندگان در اطراف چگونه به انتخاب کردن از این قابلیت هفته گذشته است.”

تماس با میک Akers در [email protected] یا 702-387-2920. Follow @mickakers در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>