پیت Buttigieg به پایان می رسد پیشنهاد برای دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری

پیت Buttigieg که از بودن در یک شهر کوچک غرب میانه شهردار به یک مانع شکستن لایه نامزد دموکرات ریاست جمهوری, نامزدی است که پایان دادن به مبارزات انتخاباتی خود را.

سه نفر با دانش Buttigieg تصمیم به اسوشیتد پرس گفت او شروع کمپین اطلاع رسانی کارکنان در روز یکشنبه. آنها مجاز به صحبت علنی و نخواست نامش فاش شود.

مبارزات انتخاباتی خود گفت: Buttigieg صحبت خواهد کرد یکشنبه شب در خم جنوب ایندیانا است.

Buttigieg اولین همجنسگرا نامزد به طور جدی ادعا برای ریاست جمهوری تلاش کردند تا مورد که حزب او رونق هنگامی که آن را در آغوش نامزدها که ارائه نسل را تغییر دهید. اما 38 سال از جنگ افغانستان veteran به پایان رسید تا بودن موفق تر در برنده تر رای دهندگان در حالی که سناتور. Bernie Sanders, 78, اسیر انرژی از آنهایی که جوان است.

رای دهندگان دیدم Buttigieg در میانه خط و دموکراتیک زمینه و او رونق گرفت اولیه با بالا پایان در آیووا قفقاز و جایگاه دوم در پایان در نیوهمپشایر. اما به عنوان نژاد منتقل متنوع تر متحده کمتر وابسته به کالج تحصیل رای دهندگان Buttigieg تلاش.

خروج خود را از این مسابقه نشان دهنده رشد فشار در میان متوسط بیشتر دموکرات ها به تحکیم در تلاش برای بلانت ظهور ساندرز که Buttigeig گفته بود بیش از حد لیبرال انتخاب شود.

با وجود قوی سازمان در آیووا و نیوهمشایر و هواداران که شامل هجوم سابق مستقل و جمهوری خواهان Buttigieg موفق به غلبه بر دلهره آور سوال در مورد توانایی های خود را به منظور جلب آفریقایی پشتیبانی از کلید به پایه دموکرات.

به عنوان شهردار یک شهر است که 25 درصد, سیاه, Buttigieg مواجه انتقاد شلیک اولین آمریکایی آفریقایی تبار رئیس پلیس در تاریخ South Bend و خود را برای دست زدن به مورد یک افسر پلیس که به ضرب گلوله یک فرد مسلح در ماه ژوئن.

پس از افزایش غیر منتظره به مشاجره در آیووا و نیوهمشایر در پاییز گذشته Buttigieg شد هدف از ایالت ماساچوست الیزابت وارن برای بالا دلار جمع آوری اعانه او میزبانی به ویژه در شراب غار در کالیفرنیا است.

ایالت مینه سوتا ctq همچنین رفت و در Buttigieg در ماه های قبل از قفقاز برای ملی فاقد تجربه است. او اشاره کرد که او تا به حال خود را از دست داد تنها ایالت نژاد به عنوان یک نامزد برای ایندیانا خزانه دار در سال 2010 در حالی که او تا به حال برنده سه ایالت از نظر در مینه سوتا در بخش حمل جمهوریخواه-سنگین مناطق.

Buttigieg ارائه شده کاملا متفاوت شکل در بحث مرحله از دیگر نامزدهای — همه septuagenarians و جلب تحسین برای آرامش او استدلال رفتار و مهارت سخنوری است که انعکاس خود را در دانشگاه هاروارد-آموزش رودز محقق پس زمینه اما که برخی از رای دهندگان و فعالان به عنوان “رباتیک.”

Buttigieg تا به حال مدل سازی مبارزات انتخاباتی خود را تا حدودی در آن رئیس جمهور سابق باراک اوباما که برنده جایزه سال 2008 آیووا قفقاز تا حد زیادی بر اساس یک پیام وحدت و نقشه کشی در یک سالم بلوک برای اولین بار حزبی شرکت کنندگان اغلب کلید در شلوغ بالا-مشارکت مسابقه.

این است که در حال توسعه داستان. بررسی برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im