پپسی را پایداری افسر فکر می کند بازاریابان انجام نمی دهد به اندازه کافی در مورد تغییر آب و هوا

سیمون Lowden فکر نمی کند که بازاریابان انجام می دهند به اندازه کافی در مورد پایداری. و او می دانم.

در ماه اکتبر Lowden شد پپسی ارشد پایداری افسر مسئول هدایت یکی از بزرگترین مواد غذایی و آشامیدنی (persian) علامت های تجاری در جهان نسبت به آنچه در آن امیدوار تر خواهد شد مسئول تمیز کننده آینده است.

هیچ کار آسان با توجه به پپسی در میان بدترین های پلاستیکی آلوده در جهان است.

“ما هیچ کاری انجام نمی. ما بحث کوچک ما داستان ما کمی جهان اما ما هیچ کاری انجام نمی” Lowden گفت: مخاطبان در Adweek را CMO حرکت در اجلاس سران شرق در پای بخاری چت در کنار Adweek ارشد جامعه افسر و میزبان CMO حرکت نادین Dietz. اشاره به فصل آمار و ارقام از ترکیب بودجه تبلیغاتی در اتاق Lowden گفت حتی او مسئول بود.

“که دارای تاثیر است که ما واقعا می تواند تفاوت را با ما در حال انجام آن است. و من خودم را در مقابل پایان انجام نمی دهد به اندازه کافی در مورد آن,” او گفت:. “ما در خدمت یک میلیارد نفر در روز است. یک شرکت مانند پپسی یک مسئولیت عظیم اگر نه یک تغییر عنوان یک کاتالیزور برای تغییر.”

بین کوکا کولا و پپسی بیش از 300 میلیارد بطری های پلاستیکی ساخته شده در سال است. تنها حدود 10 درصد دریافت بازیافت با توجه به Lowden و پلاستیکی تولید است و انتظار می رود تا سال 2050 چهار برابر.

مانند دیگران در C-suite به خصوص در اروپا Lowden می بیند نوشتن بر روی دیوار مربوط به فشار نظارتی و انتقال نگرانی های مصرف کننده. در یک نظرسنجی از آینده گرایش بازاریابی توسط مشاور شرکت Deloitte بیش از 20 درصد از مصرف کنندگان از شناسایی با مارک های مبتنی بر زیست محیطی یک شرکت واجد fides. بیش از 80 درصد از مصرف کنندگان خواهد بود مایل به پرداخت بیشتر اگر یک نام تجاری “افزایش قیمت آن به بیشتر سازگار با محیط زیست و مسئولیت اجتماعی.”

“ما به دستور عمل زیر سوال” Lowden گفت. “ما تولید هزار بطری آب در سال است. آنچه به ما می دهد حق را به منظور جلب آب در خارج از کالیفرنیا قرار داده و آن را در یک بطری پلاستیکی و حمل و نقل آن را به وسط کشور که در آن وجود دارد و فراوانی آب ؟ من نه می خواهد در مقابل این مکالمه از در عقب پایان این گفتگو.”

Lowden مشاوره? خوب قدیمی از مد افتاده احساس گناه. و هیچ کس وجود دارد که می توانید انجام دهید که بهتر از بازاریابان.

“شما نیاز به آن را شخصی برای افراد,” او گفت:. نمی underplay گناه. … مردم به طور ناگهانی متوجه آنها می تواند چیزی در مورد آن انجام. هیچ فرد بهتر و یا نوع مردم برای اجرای این [پایداری] برنامه از افراد و تیم های که درک صمیمیت را در درک چگونه به آموزش. … اگر یک بازاریاب نیست صحبت کردن در مورد چیزهایی که ما در حال صحبت کردن در مورد آنها انجام نمی دهد و کار خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im