Penn & Teller ستاره در زرنگی-در-خانه تلویزیون ویژه

خود علامت دهانه دره لاس وگاس این روزها اما Penn & Teller باقی می ماند یک هم پیوسته عملکرد پشت سر هم. ضربه سحر و جادو دو نوبت کلاهبرداری از مربوطه خود را در خوابگاه های جدید خود را به “سعی کنید این را در خانه” ویژه در 8 بعد از ظهر دوشنبه در سی دابلیو.

نشان می دهد منعکس قضیه از این دو سال 1990 فیلم تلویزیونی “سعی نکنید این کار را در خانه.” در میان دیگر روال اواز یا موسیقی دو نفری فرار بیش از یک مرد با یک 18-ویلر در حالی که ویکتوریا جکسونپس از “SNL,” نگاه کرد. این نقطه در زمانی که از آن ساخته شده حس که Victoria Jackson به نظر می رسد در تلویزیون ویژه ای با Penn & Teller.

امروز به عنوان Jillette می گوید: “سعی کنید این را در خانه” تریلر “این ترفندها شما می توانید در خانه خود را به مات و متحیر کردن و یا آزار دوستان و خانواده خود را. و شما نمی خواهد نیاز به هر گونه فانتزی کنسرت بربس. این حقه ها را با استفاده از انواع اشیاء روزمره همه ما در اطراف خانه.”

مانند مرگ گیاه بامبو یک زن و شوهر بینی دلقک و چند وگاس شوالیه طلایی هاکی pucks? شاید ؟

P&T معرفی چنین تاسیس headliners به عنوان مک پادشاه از Harrah را Shin Lim از سراب و مایکل Carbonaro از “Carbonaro اثر” در TruTV. بازیگران و خواهر Elle و داکوتا فانینگ در حال غیر جادوگران یادگیری سحر و جادو.

P&T با استفاده از نشان می دهد به ترویج سزار مراقبت Caesars Entertainment, کارکنان, کمک های پلت فرم. Jillette مطرح $13,000 بیش از روز آخر هفته در Cameo پلت فرم تقسیم بین سزار مراقبت و AFAN. کمک مالی به طور خاص برای Caesars صندوق اعلام می شود در پایان روز دوشنبه نشان می دهد.

اواز یا موسیقی دو نفری مشغول نگه داشته است در COVID-19 shutdown با خود CW نشان می دهد “ما احمق” بازگشت 22 ژوئن. آنها ضبط فصل 7 در ریو در بهار. به عنوان Jillette, هنوز هم پشت سر هم و عبدالله می گوید: “هیچ کس نمی تواند بهتر از استفاده از برخی از زمان به تنهایی بهتر از یک دسته از لعنت جادوگران.”

خوش شانس ” پنی

Brad Garrett بررسی در بعد از ظهر یکشنبه. من تصور می کنم او فقط خسته است. او می گوید: او MGM Grand باشگاه ممکن است بازگشایی “جولای-ish” که در حال حاضر واجد شرایط به عنوان یک افق زمانی قابل قبول.

ضمن گرت بود به لیگ برتر در Showtime را احیای “Penny Dreadful: شهر فرشتگان” یکشنبه شب. این سری است که در سال 1938 لس آنجلس با گرت پخش بنی برمن کانگستر مایر Lansky دست.

اصلی خالق و تهیه کننده اجرایی جان لوگان است reprising همه از سری اصلی’ نقش است و می زنیم تا نوشتن تیم. مبادا ما را فراموش گرت انجام شده است چشمگیر بازیگر نقش اول مرد (هر چند نه یک شیر رقصنده) و او را به عقب در قسمت های 9 و 10.

برای underrated شراب خواری-تجربه تماشای اتمام فصل 2 از کوتاه کمدی-درام “من دارم می میرم اینجا.” Showtime سری است که در 1970s L. A. استندآپ کمدی مدار. گرت نقش یک جانباز طنز ارائه راهنمایی به عنوان کمیک مثل حلزون حرکت کردن آن را در حالی که به دنبال یک استراحت در “The Tonight Show Starring Johnny Carson.” این یک زندگی گرت زندگی می کردند.

جان Katsilometes’ ستون اجرا می شود روزانه در این بخش است. او PodKats! پادکست را می توان در یافت reviewjournal.com/podcasts. تماس با او را در [email protected] Follow @johnnykats در توییتر @JohnnyKats1 در Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>