Penn & Teller, ‘بلند پروازانه’ coronavirus تصویری: 25 جادوگران 1 ترفند

Penn Jillette یافت الهام از یک شعبده باز اما یک نوازنده: مایک “Jonesy” جونزکه نقش یک ماهواره جاز پیانو به عنوان پن plucks درست bebop باس قبل از Penn & Teller را نشان می دهد در ریو.

هفته گذشته جونز فرستاده Jillette ویدیو یوتیوب از رابی رابرتسون همه-پوشش ستاره از گروه کلاسیک “وزن.” رابرتسون تا به حال مونتاژ یک صف از نوازندگان از سراسر جهان — رینگو استار است (درامز) — برای این آهنگ سالگرد 50th. این مونتاژ فیلم برای اولین بار در “بازی برای تغییر” بین المللی کانال یوتیوب.

“من تو را دیدم این فیلم و فکر کردم” اگر شما می توانید انجام دهید که با نوازندگان چرا جادوگران؟’ “Jillette می گوید. “من تحت تاثیر قرار گرفته بود که چگونه سریع آنها به نظر می رسید برای قرار دادن آن همه با هم به دلیل آن به نظر می رسید مانند همه مجبور شد به پناهگاه در محل و هنوز هم بازی موسیقی. من نمی دانستم تا بعد که این همه سال گذشته است.”

بله در ماه سپتامبر. مهم نیست. Jillette و مرحله خود را شریک گویسریع تولید شده به طور مشابه مدل دهید تصویری از یک سری از شعبده بازان انجام “بلند پروازانه کارت” ترفند. پیدا کردن تصویری در Penn & Teller کانال یوتیوب.

معمول است که جهانی انجام شده میان illusionists از تمام سطوح و تجربه: یک کارت بازی (3 از باشگاه در این مثال) به نظر می رسد به حرکت به بالای عرشه پس از اینکه در وسط قرار داده شده.

اما هیچ دو شعبده بازان انجام این ترفند در بسیار به همان شیوه. در این راستا این ویدئو یادآور Penn & Teller سال 2005 فیلم “اشراف” که در آن کمدین بگویید تغییرات مختلف از یک شوخی با همان راه اندازی و punchline.

“این است همه چیز در مورد خواننده نه آهنگ” Jillette گفت. “همه می کند ‘بلند پروازانه کارت,’ اما آنچه جالب است دیدن آنچه انجام می دهند با این ترفند.” نتیجه های به هم پیوسته, 20 دقیقه ای مجموعه ای از جادوگران پاسخ دادن به P&T تماس بگیرید.

کامل 25-شعبده باز صف: Jillette, Teller, حصیر Franco, Jen Kramer, Simon کرنل, برنارد Sedlacek جارد Kopf, Chris کنر Moxie CrimeFighter Jillette, شلیک اگوا مت Donnelly خاویر مورتیمر, چوبی, آراگون, فوت فتیش, جوراب ساق Kimlat, Piff اژدها سحر و جادو, مایکل Carbonaro مایک Pisciotta مک, پادشاه, مایک, از, دیوید, شاهوار, Carisa هندریکس, خوش تیپ, جک, Vinny گروسو هنری لوئیس و Jandro.

چند cagey لحظه در حال جمع به این ویدئو. Piff به نظر می رسد در مقابل یک تصویر از آنچه او می گوید که خود را “جزیره خصوصی” یک راه به استناد دیوید کاپرفیلد (که در این ویدیو اما تولید کننر است). CrimeFighter Jillette پن است و جوانه زدن شعبده باز. Donnelly, Teller را شرکت میزبان در “پن یکشنبه مدرسه” ضربه با پای — دو بار — توسط خود کودکان و نوجوانان است.

و باب دیلن طرفداران را به راحتی انتخاب کنید تا در اشاره به “ملاقات در صبح” در Kopf را به تصویب گوی.

این ویدئو ارسال شده در سه شنبه. Jillette شده است تا ضربه توسط جادوگران که به نظر نمی رسد که می خواهند به ویرایش ،

“احتمالا وجود دارد یکی دیگر از 50 در لیست من است که من باید دعوت” Jillette می گوید. “اما این آنهایی که من به طور اتفاقی صحبت کردن با در زمان و گوی نیز به لیست خود. آن را مانند گذشته 25 جادوگران من اتفاق افتاده بود که در e-mail در این ویدئو.”

این باشگاه به در می شود, در حالت ایده آل مناسب برای کار با همه دست به دست در عرشه. و ما در حال حاضر را puns … ناپدید می شوند!

جان Katsilometes’ ستون اجرا می شود روزانه در این بخش است. او PodKats پادکست را می توان در یافت reviewjournal.com/podcasts. تماس با او را در [email protected] Follow @johnnykats در توییتر @JohnnyKats1 در Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>