PBR اولین کمپین از 72andSunny قرار می دهد چرخش مدرن در قدیمی Timey تبلیغات

آن را طولانی نیست قبل که 72andSunny را لوس آنجلس دفتر برنده Pabst روبان آبی یک نام تجاری است که حداقل در سال های اخیر انجام نشده بسیار تبلیغات.

با تعدادی از جدید ارائه شده در زیر کمربند خود از جمله یک قهوه و خط seltzers, PBR شنود گذاشته 72andSunny برای کمک به گسترش این کلمه و شاید جوانی از سر گرفتن آبجو با نام تجاری است که در طولانی مدت ترجیح داده به زیر رادار پرواز امید جذاب به نوپرست جمعیتی.

اما PBR است که شکستن این روند در 30 نقطه دوم که ارائه می دهد یک بازی سرگرم کننده ترکیبی از قدیم و جدید. بسیاری از آن harks به آن تبلیغات از 1950s که با تکیه بر خوش بین شعر و سیاه و سفید انیمیشن.

در حالی که تبلیغ یک نوستالژی بازی از انواع آن را نیز مستقیما با هدف Gen Z و به طور کلی هنرمندان و سازندگان این برند می خواهد در ارتباط با.

با توجه به PBR آژانس کار می کرد با 11 سازندگان به جلو و مبارزه کردن از جمله بیکر اشلی هولت و Infinite رقصنده Sione Kelepi. این کمپین که 72andSunny برای اولین بار برای نام تجاری است که در خط با PBR را دیرینه تعهد به حمایت از هنرمندان است. چند سال پیش آن را برجسته هنر فن بر 6 میلیون قوطی به عنوان بخشی از آن می توانید مسابقه طراحی.

“PBR دارای سابقه قوی از اتصال با و کمک به هنرمندان و طراحان” لوقا اتکینسون معاون ارشد رئيس جمهور از بازاریابی در PBR گفت. “اما ما تا به حال هرگز این را به تبلیغات قبل یا واقعا انجام می شود بسیار تبلیغات است.”

او ادامه داد: “سال 2020 یک تحول سال با نام تجاری گسترش به نوشیدنی های خوشمزه مانند سخت قهوه بنابراین ما احساس می کنیم در حال حاضر زمان را به ما ارتباط فرهنگی و منفجر شدن آنها با استفاده از قدرت جذاب, نشاط بخشی, ایده و انبوه برسد.”

اتکینسون گفت: این کمپین در آثار قبل از Covid-19 رسید اما اعتراف کرد که جهانی shutdown منجر به برخی از سکسکه در طول راه.

“ما همیشه در نظر گرفته شده برای کار با ما, خلاق, جامعه, اما ما همچنین می خواهم به ترکیب این با برخی از تولید سنتی” او توضیح داد. “Covid کشته شدند که امکان و به ما توقف فکر: اولویت ما باید جوامع است که ما در طول سال. Covid یک بحران وحشتناک, اما با این کار من احساس می کنم ما لیموناد از لیمو.”

آگهی های در حال اجرا در سراسر کشور در دیجیتال و کانال های اجتماعی در طول تابستان با تمرکز بر روی بازارهای کلیدی برای تجاری از جمله پرتلند و آتلانتا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>