‘Pawn Stars’ Chumlee می دانستم که “شلاق پسر’ نقش می تواند کار

بیش از یک دهه پیش و در اوایل توسعه پروژه تلویزیونی است که تبدیل به “Pawn Stars,” سه نفر از اعضای بازیگران شد مجموعه: طلا و نقره گرو صاحب ریک هریسون; پسرش کوری Harrison; و خانواده پدرسالار ریچارد “پیر مرد” هریسون.

همه آشکار شد میدارد برای خانواده متعلق به کسب و کار. اما ریک هریسون که سر تا اصل “Pawn Stars” صدای هیس کردن حلقه مفهوم نیاز به یک شخصیت چهارم به تعادل بازیگران.

برای آستین “Chumlee” راسلفرصت زدم.

“آنها یک قسمت کوتاه و ما تا به حال در مورد 12 نفر در آن زمان” Chumlee گفت: در هفته گذشته طی مصاحبه ای برای زمان قسمت از PodKats! “آنها را از طریق رفت همه میگفتند:” همه حق چه کسی را برای رفتن به چهارم ما عضو؟’ من نمی تماشای بیش از حد تلویزیون, اما تصمیم گرفتم که من می خواهم به تماشای برخی از تلویزیون, برخی از واقعیت را نشان می دهد و من به نوعی متوجه شدم چه بود گم شده بود بخش خنده دار نشان می دهد, شلاق پسر چیزی است که من نام آن را در زمان. کسی که آنها می تواند سرگرم کننده و خنده با.”

Chumlee تبدیل شده است و این نشان می دهد اصلی طنز فویل. او همچنین نشان داده شده است او در مقابل دوربین و در طول این ده سال رشد کرده است به سراسر کشور به رسمیت شناخته شده تلویزیون ، “Pawn Stars” در ادامه آن به ظاهر بی حد و حصر اجرا در تاریخچه کانال که قرار است به زودی فیلمبرداری آن فصل 17 شهریور.

از من خواسته ستون “تماس با ستاره ها” در مورد نخ ریسی به عنوان ستاره خود را نشان می دهد. او می خواهم نیاز به ماندن با سابقه که صاحب حقوق پخش به هر پروژه. اما Chumlee است تفکر فراتر از به سادگی برجسته در یکی دیگر از سری واقعیت. او به تولید و همکاری با “Pawn Stars” تهیه کننده اجرایی تریسی ویتاکر در چند مفاهیم.

“من یک ایده است که اساسا در صنعت مد به سمت صنعت مد” Chumlee گفت. “این یک شبیه پرنیان به آنچه ما در اینجا در فروشگاه. آن را تحت repped جمعیتی و من فقط با همکاری واقعا یک شرکت تولید و ساخته شده خلبان در سال گذشته است. ما در حال رفتن به دوباره کاری خلبان و سعی کنید آن را به فروش برساند بنابراین من می تواند در تولید را به سمت دوربین است.”

به دور از سری Chumlee صرف چند ساعت دوشنبه در دره بیمارستان در لاس وگاس را احساس و تحت آزمایشات قبل از اینکه منتشر شد بعد از ظهر دوشنبه. روابط عمومی هرزه گفت Chumlee مشخص نیست که او نگران بود در مورد کوروناویروس. Chumlee طرفداران آموخته از این همه پس از او نوشته شده یک عکس از خود را در یک تخت در حالی که متصل به یک چهارم.

“Pawn Stars” ستاره نیز هنوز عملیاتی خود را کسب و کار سمت Chumlee را آب نبات در بلوار در گرو پلازا مجاور به طلا و نقره پیاده. Chumlee افتتاح شد کسب و کار در مارس 2017. برادرش حکیم راسلاجرا می شود روز به روز ops.

فروشگاه بهترین فروشندگان هستند Chumlee میله آب نبات و همچنین فروشگاه انواع آب نبات سیگار.

“نوستالژی برای آب نبات در تابستان, من نمی تواند نگه داشتن آب نبات سیگار و حباب آدامس و سیگار در قفسه” Chumlee گفت. “مردم می آیند و خرید به عنوان بسیاری به عنوان مناسب می تواند در دست خود را. آنها می خواهند برای خرید یک جعبه کامل و ما باید جعبه در عقب. من نمی توانم سفارش به اندازه کافی از آنها.”

Chumlee رشد در یک دوره که در آن شما می توانید آب نبات و سیگار خاموش کامیون بستنی نورد از طریق محله. در حال حاضر او می گوید: “شما به معنای واقعی کلمه باید برای رفتن به یک فروشگاه آب نبات. بسیاری از مردم آنها را لمس نمی از آنجا که ما در یک جهان که در آن آنها نه به لحاظ سیاسی درست است.”

آب نبات مورد علاقه غربيها به Chumlee دراماتیک از دست دادن وزن بیش از گذشته 2½ سال است. او صدر در 345 پوند قبل از تصمیم به انجام معده sleeve عمل جراحی کاهش می یابد که در معده اش ظرفیت به 6 اونس. او همچنین کار کردن به طور منظم به طوری که او می تواند پوشیدن لباس شیک او را تبدیل به یک فن از پس از تبدیل شدن به یک بیان.

Chumlee به عنوان یک سوال در اواخر جلسه ما: که آیا او می خواهم که برای دیدار با او نشده است ملاقات کرد ؟

“من واقعا نمی تمایل به دیدار با کسی” 37 ساله و “پیاده استار” گفت. “این برای تلفن های موبایل عجیب و غریب, اما به جای ملاقات با مردم من ترجیح می دهند به کار در مهربانی می دانید ؟ من ترجیح می دهم به گسترش مهربانی … که هدف من در زندگی به گسترش عشق و محبت, مانند زندگی, فروشگاه آب نبات.”

جان Katsilometes’ ستون اجرا می شود روزانه در این بخش است. او PodKats پادکست را می توان در یافت reviewjournal.com/podcasts. تماس با او را در [email protected] Follow @johnnykats در توییتر @JohnnyKats1 در Instagram.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im