پدر و مادر در لاس وگاس بریس برای تعطیلی مدارس به علت coronavirus

نشستن در یک محلی هندرسون پیتزا رستوران بعد از ظهر یکشنبه Gena Eve و پسرش لوقا در واکنش به اخبار مدارس تعطیل در نوادا به عنوان آنها به عنوان خوانده شده در مورد آن در رسانه های اجتماعی.

“اجازه رفتن” لوقا Eve یک دانش آموز در نزدیکی باب میلر میانه مدرسه گفت در بین گزش از پیتزا.

رژیم صهیونیستی. استیو Sisolak اعلام کرد این ایالت تعطیل K-12 مدرسه حداقل تا 6 آوریل به عنوان مقامات سعی کنید برای جلوگیری از گسترش COVID-19 در دولت است. همانطور که از یکشنبه بعد از ظهر وجود دارد 26 گزارش موارد جدید کروناویروس در نوادا است.

Gena Eve پشتیبانی از تعطیلی مدارس به خصوص پس از شاهد دیوانگی در فروشگاه های مواد غذایی محلی و رسانه های خرده فروشی به عنوان اخبار در مورد جدید کروناویروس گسترش یافته است.

“من فکر می کنم این یک چیز خوب است,” او گفت:. “من فکر می کنم آن می تواند کمک به جلوگیری از گسترش (از coronavirus). در ابتدا من در هیئت مدیره با آن (لغو مدرسه) اما زمانی که من دیدن فروشگاه های مواد غذایی و وحشت رفتن در اطراف من فکر می کنم این زمان مناسب است.”

اگر چه پشت, ایالت, بسته شدن, Eve نگران یادگیری حفظ مسائل خارج از زمان ممکن است ایجاد کنید.

“چگونه آنها می رویم به یاد بگیرند که خود را Chromebooks?” او گفت:. “سه هفته است که واقعا مدت زمان طولانی. ما در حال رفتن به انجام بهترین های ما برای نگه داشتن او مشغول است.”

او پسر ماندن از مدرسه به خانه برای چند هفته نباید ایجاد هر گونه مسائل برای Eve چرا که او با این نسخهها کار از خانه.

Eve روز به روز در حال حاضر تحت تاثیر قرار شده است هر چند به عنوان لوقا ورزشی لیگ به تعویق افتاده است و ممکن است سفر است تا در هوا به عنوان به خوبی.

“او نقش بیس بال و آن هم متوقف شد,” او گفت:. “ما یک سفر رزرو برای رفتن به هاوایی بنابراین ما نمی دانیم که اگر میخوای باید لغو شود. که رفتن به در مارس 7. بنابراین من نمی دانم. بنابراین تمام زندگی ما متوقف شده است.”

لاس وگاس پدر و مادر میگل و سرجیو شهرداری که هر دو کار به عنوان وام دهندگان وام مسکن که به تازگی راه اندازی دفتر خانه خود را در تعطیلات آخر هفته هنگامی که آنها پیدا کردن پسر خود را نیز به پیوستن به آنها را کار از خانه.

آنها گفته بودند سپاسگزار برای شغل است که اجازه می دهد آنها را به کار از خانه به عنوان به خوبی به عنوان خود مراقبت 11 ساله پسر آیدن.

آیدن یک ششم کلاس در هاید پارک مدرسه در ریاضی و علوم آهنربا برنامه. سرجیو شهرداری گفت: پسر خود را که هنوز از خواب بیدار در همان زمان و در ادامه مطالعات خود را.

“او برای رفتن به در صبح انجام کار خود را فارسی, علوم, ریاضی, او باید ناهار و او را فراموش عادی خود را فقط مانند نرمال,” او گفت:. “این نشان می دهد بر روی بروید حتی اگر او را در شکستن. او نمی خواهید به نشستن در اینجا تماشای تلویزیون و بازی های ویدئویی.”

سرجیو شهرداری گفت: معلم پسرش گفت: در روز بعد و یا به طوری که پدر و مادر دریافت خواهد کرد به روز رسانی در آنچه که دانش آموزان می توانید در طول زمان به کار نسبت به پروژه های خود را و به مجموعه ای از مطالعات خود را به عقب.

“من فقط می خواهم به مطمئن شوید که همه چیز در حال رفتن به انجام می شود برای بچه ها,” او گفت:.

پدر گفت: او فقط نگران کمتر خوش شانس دانش آموزانی که تکیه رایگان یا کاهش قیمت ناهار ارائه شده توسط منطقه مدرسه.

“چه اتفاقی می افتد دراز مدت?” او گفت:. “این سختی برای همه است. ما خوش شانس هستید چرا که ما در موقعیت های مختلف اما هر کسی نمی تواند انجام دهد.”

شهرداری گفت: تدارکات آموزش آنلاین ممکن است ایده آل برای تمام خانواده به عنوان به خوبی.

“آنها می توانید گوگل کلاس درس آنها می توانید تمام این منابع مختلف برای کمک به این بچه ها اما اگر آنها لازم نیست که لپ تاپ یا کامپیوتر آن را نمی,” او گفت:. “برخی از این خانواده ها فارسی نیست زبان اصلی خود را. که برای رفتن به یک معامله بزرگ; که سه هفته با هیچ چیز برای برخی از بچه ها.”

یکی دیگر از لاس وگاس پدر و مادر آماندا بعد گفت او را ندارد اینترنت در منزل او نگران است در مورد یادگیری جنبه برای او 9 ساله پسر هولدن که در کلاس سوم در باس مدرسه ابتدایی.

“من نمی باید کامپیوتر, و من می دانم که من نه تنها کسی است که” او گفت:. “این انتخاب بین خرید مواد غذایی و پرداخت اینترنتی قبض, بنابراین من نمی فهمم چگونه این همه رفتن به محل کار. من قصد دارم برای قرار دادن ایمان به افرادی که مسئول هستند.”

تماس با میک Akers در [email protected] یا 702-387-2920. Follow @mickakers در توییتر. نقد و بررسی-مجله تحریریه Briana اریکسون کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im