پارامونت پیکچرز همچنان Snapchat حمله رعد اسا برای سونیک خارپشت

صوتی جوجه تیغی است که هزینه های زیادی از زمان در Snapchat این هفته است.

پارامونت پیکچرز همکاری با نرم افزار پیام رسانی در واقعیت افزوده landmarker لنز و همچنین به عنوان یک چهره لنز و جهان, لنز پشتیبان گیری از ویژگی های فیلم که بازدید تئاتر جمعه (Feb. 14).

Landmarker لنز در دسترس خواهد بود در برلین (Brandenburg Gate), لندن (موزه تاریخ طبیعی, برج, پل), لس آنجلس (چینی تئاتر), نیویورک (Flatiron Building, مجسمه آزادی) و پاریس (برج ایفل).

زمانی که Snapchatters در نزدیکی هر یک از این نشانه های صوتی آیکون را نشان می دهد تا لنز چرخ فلک. انتخاب آن را به برنامه سریع کاربر برای پیدا کردن نقطه عطفی.

زمانی که دوربین خود را روی صفحه نمایش است اشاره کرد و در نقطه عطفی کاربر می توانید آن را به تبدیل از طریق آر لنز.

پارامونت پیکچرز/Snapchat

پارامونت پیکچرز/Snapchat

Snapchatters که در نزدیکی هر یک از این نشانه سمت چپ از سرگرم کننده به عنوان لنز چرخ فلک نیز از ویژگی های صوتی به صورت لنز و جهان, لنز در دسترس همه کاربران ایالات متحده.

کسانی که لنز نیز از ویژگی های اسنپ چت را shoppable علیرضا فن آوری را قادر می سازد Snapchatters برای خرید بلیط به طور مستقیم از طریق لنز.

پارامونت پیکچرز/Snapchat
پارامونت پیکچرز/Snapchat

پارامونت پیکچرز/Snapchat

برترین شرکت رئيس جمهور از بازاریابی در سراسر جهان و توزیع مریم روزانه یک ایمیل به در گفت: “این همکاری واقعا قطاری موضوع دوستی است که در قلب این فیلم است و ما هیجان زده است که این کمپین نشانه اولین بار پل برج تبدیل شده به یک اسنپ چت landmarker. به عنوان یک پلت فرم اسنپ چت بر اساس ایده ایجاد و به اشتراک گذاری با دوستان خود را و آن را هیجان انگیز است که صوتی است که قادر به به اشتراک گذاری خود را جهانی ماجراهای مستقیم با Snapchatters در سراسر جهان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>