پاندورا کمپین جدید در پاسخ به افزایش خانه های هوشمند دستگاه گوش دادن

بینش کلیدی:

  • صفحه اصلی گوش دادن معیارهای چالش پس از چند مردم اغلب گوش دادن به یک جریان.
  • اولیه-مستند خروش در اخبار و سلامت listenership داده است راه را برای خیالبافانه سرگرمی.

بسیاری از مردم در حال تبدیل به خانه های هوشمند دستگاه برای اولین بار به عنوان coronavirus همه گیر نیروهای آنها در داخل با توجه به مجموعه ای جدید از گوش دادن روند از پاندورا.

Sirius XM-متعلق به صوتی دیجیتال شرکت دنبال افزایش پاندورا شنوندگان ورود به سیستم از یک متصل دستگاه خانه برای اولین بار در هفته پس از قرنطینه اقدامات شروع به رفتن به اثر در ایالات متحده در اوایل ماه مارس.

این شرکت نیز دیده می شود به طور کلی در خانه, گوش دادن—یک دسته که شامل هوشمند بلندگو و تلویزیون و کنسول های بازی و دیگر به اینترنت فعال لوازم خانگی—انتخاب کنید تا توسط دو رقمی برخی از زمان آنها در غیر این صورت صرف متصل به یک دستگاه تلفن همراه در رفت و آمد است.

در نور آن تغییر پاندورا است نورد از یک نام تجاری جدید انتخاباتی در این هفته به نام “کشف بزرگ خود را در داخل خانه” اجرا خواهد شد در سراسر, اجتماعی, صفحه نمایش دیجیتال صوتی و کانال های ایمیل و همچنین در پاندورا خود سیستم عامل. موضوع کمپین شنوندگان تبدیل اتاق از خانه های خود را با صوتی تجربه های هوشمند-صفحه اصلی دستگاه.

جریان موسیقی و پادکست خدمات از جمله Pandora مدت طولانی است که محبوب ترین برای استفاده از smart سخنرانان مانند آمازون اکو و گوگل حتی به عنوان دستگاه-سازندگان تلاش کرده اند تا به مردم فشار فراتر از چنین اصلی نرم افزار در تلاش برای kickstart یک برنامه اکوسیستم.

لیز Widhelm svp آگهی نوآوری در پاندورا گفت که استفاده از روند می تواند ادامه حتی به عنوان مستند اقدامات در نهایت کاسته. “من فکر می کنم که این مشتریان جدید و توانایی خود را به ببینید که چگونه ما می تواند به تقویت کیفیت زندگی ما در خانه چوب” Widhelm گفت.

که تغییر رفتار پیامدهای چگونه پاندورا آثار با مارک های به شکل تبلیغات و معیارهای این شرکت را به آنها می دهد. یک 2019 گزارش از پاندورا و خارج شرکت تحقیقاتی متوجه شد که 37 درصد از این آگهی ها رفت uncounted به دلیل “co-گوش دادن”—شرایطی که در آن بیش از یک نفر در حال گوش دادن به یک جریان در یک زمان معین.

با Covid-19 همه گیر هل دادن بیشتر مردم بر روی دستگاه های هوشمند این تعداد به احتمال زیاد بسیار بزرگتر در حال حاضر. Widhelm گفت او شده است ارائه مشاوره تبلیغ به خاطر تبلیغات بیشتر خانواده محور و یا صنایع دستی خلاق در راه است که طول می کشد را به حساب این واقعیت است که چند نفر از اعضای یک خانواده ممکن است گوش دادن.

این شرکت همچنین متوجه یک دوره تنظیم به زندگی تحت قرنطینه شبیه به آن اشاره آگهی های دیگر معیارهای تحلیلگران. که یعنی کوتاه مدت سنبله در اخبار و علوم و یا بهداشت محتوای دادن راه به بیشتر خیالبافانه و سرگرم کننده موضوعات به عنوان مردم فرسوده توسط اخبار روزانه چرخه. محتوای تناسب اندام نیز شاهد افزایش محبوبیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>