همه گیر تاتنهام مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین برای تغییر به دیجیتال-تنها عملیات

به عنوان مبارزات انتخاباتی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آموخته او را اعلام وضعیت اضطراری در ایالات متحده در تاریخ 13 مارس به دلیل COVID-19 pandemic, برنامه ای برای حفظ دیجیتال-زرنگ و دانا دوباره انتخابات شد و سریع به فرمان های دیجیتال-تنها واقعیت است.

و سریع از آن اتفاق افتاد.

“ما کاملا مجازی عملیات در 24 ساعت” گفت: Keith Schipper کمپین نوادا میگویند. “ما 807 نفر در سراسر ایالات متحده با بیش از 30 اینجا در نوادا است. ما باید یک پا در این انتخابات و ما احساس می کنیم واقعا می تواند کوهها را جابجا کند.”

آموزش داوطلبان و کارکنان جلسات در حال حاضر به طور کامل مجازی — معمولا از طریق زوم Google Hangouts یا دیگر کنفرانس تماس برنامه. کمپین عملیاتی با استفاده از همان ابزار به پرتو به گردهمایی کارکنان و یا هواداران.

در طول های اخیر خود را “هفته از اقدام” ماهانه عملیات که شامل چند روز تمرين به اوج خود رسید در یک روز کامل از داوطلبان در تماس با رای دهندگان در روز شنبه مبارزات انتخاباتی نگه داشته تا آن برنامه های معمول بیش از 300 جلسات آموزشی.

از مارس 13-19, 1,390 داوطلبان آموزش دیده بودند و نزدیک به 1.8 میلیون تماس ساخته شده بودند با استفاده از یک خانه در نرم افزار با توجه به یک رشته عملیات توضیح ورق ارائه شده به نقد و بررسی-مجله توسط کمپین.

یک ویدیو روایت تهمت مشاور جان پنس توضیح می دهد که چگونه به استفاده از برنامه که اجازه می دهد تا داوطلبان خود را به استفاده از تلفن همراه تلفن ثابت و یا کامپیوتر برای برقراری تماس با هیچ کمک مورد نیاز از مبارزات انتخاباتی و یا آن سازمان.

داوطلبان می توانند علامت اگر فرد شرکت کننده در این نظر سنجی گذاشت روی caller نبود خانه و غیره با فشار یک دکمه.

این شامل یک اسکریپت که در این ماه متمرکز شده تقریبا تنها در coronavirus پاسخ و نه سنتی انتخابات مسائل. یک گزینه وجود دارد برای تمرین آماده, سلام, سوالات, پاسخ و بسته شدن هر چند داوطلب را تشویق به مکالمه و گاهی اوقات می تواند تغییر جهت دادن اسکریپت اگر آنها آن را دوست دارم احساس.

“این یک زمان عجیب و غریب,” Schipper گفت. “ما می خواهیم آنها را به رای دادن, اما ما در حال تمرکز بر روی است که تا آنجا که پیدا کردن که چگونه آنها در حال انجام است. ما در حال کارگردانی رای دهندگان به دولت و اطلاعات محلی. ما بسیاری از سالمندان است که ما تماس بگیرید به طوری که ما در حال پرسیدن چیزهایی مانند ‘می تواند ما را به شما مواد غذایی?'”

اگر داوطلب می رسد رای دهندگان صوتی جعبه ضبط تهمت مشاور و دختر در قانون لارا تهمت استفاده می شود با فشار یک دکمه. که پست صوتی نیز گفت: کمی در مورد انتخابات واقعی و تمرکز صرفا بر coronavirus کمک.

Schipper گفت: جدید آنلاین برنامه اجازه تهمت هواداران که در غیر این صورت ممکن بود گیر کرده در خانه به احساس به عنوان اگر آنها در حال انجام کاری توسط این تماس — همه در حالی که پر کردن عمده نیاز برای مبارزات انتخاباتی.

مارس 19 بعد از عمل در آورده بیشتر داوطلبان از هر قبلی در ماه Schipper گفت. در نوادا به تنهایی نزدیک به 100,000 رای دهندگان تماس گرفته شد.

این برنامه متصل داوطلبان به رای دهندگان در درون خود دولت است. کسانی که رای دهندگان افرادی هستند که جمهوری خواهان می خواهند به نوبه خود به عنوان شناسایی شده توسط کمپین سیستم داده که Schipper گفت: تا به حال صدها میلیون دلار را در آن ریخت.

مغلوب ساختن پیشی جستن هواداران خواهد بود قادر به استفاده از وب سایت کمپین به برنامه تجمعات پس از اجتماعی فاصله است دیگر مورد نیاز است.

در ستایش از مغلوب ساختن پیشی جستن عملیات Schipper همچنین با انتقاد از حزب دموکرات است.

“دموکرات ها’ استراتژی است که به متن جمهوریخواهان برای رفتن رای دادن در یک جلسه آنها مجاز به شرکت در” Schipper گفت: در اشاره به نوادا دولت دموکراتیک حزب Feb. 22 قفقاز.

او افزود که دموکراتیک ترین فعالان در نوادا فرار دولت پس از قفقاز.

“ما هنوز در اینجا و آنها نه” Schipper گفت.

در حالی که بسیاری از فعالان سیاسی چپ شهر به عنوان مبارزات آیا دموکرات ها را حفظ طول سال برگزاری, حضور, خواهد شد که تقویت شده توسط یک سرمایه گذاری از کمیته ملی حزب دموکرات.

سخنگوی مولی Forgey گفت: دولت دموکرات ها در قوی ترین موقعیت آنها تا کنون شده است در برخی از 17,000 جدید دموکرات ها در هنگام ثبت نام قفقاز و افزایش ثبت نام سرب بیش از جمهوری خواهان از جمله اخیر دموکراتیک سبقت از Washoe شهرستان است.

“با موفق حزبی پشت سر ما NV Dems نیست کاهش” Forgey گفت. “ما در حال گسترش تیم ما در حال رشد ما در زمینه عملیات و ramping تا ما زمین بازی را رد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای بار دوم.”

تماس با روری اپلتون در [email protected] یا 702-383-0276. دنبال @RoryDoesPhonics در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>