همه گیر نقش متفاوت در 3 شهر خارج لاس وگاس

یادداشت سردبیر: به عنوان نوادا به آرامی شروع به بازگشایی کسب و کار ما همسایه در سه متحده تحت متنوع متحده اورژانس تا آنجا که اقامت-خانه سفارشات و کسب و کار تعطیل اعمال شده توسط مقامات دولتی به سرعت گسترش COVID-19. ما از ارسال گزارش تیم به سه شهر نزدیکترین لاس وگاس اما در خارج نوادا — برستو کالیفرنیا; کینگمن آریزونا; و سنت جورج یوتا — این هفته به ببینید که چگونه موقعیت خود را در مقایسه با جنوب نوادا جدید واقعیت است.

ST. جورج یوتا — فقط 120 مایلی شمال شرقی لاس وگاس بسیاری از تجملات ساکنان منطقه داشته اند و برای بیش از دو ماه در حال حاضر به راحتی در دسترس است.

سنت جورج برداشته داوطلبانه محدودیت ممکن است 1 در کسب و کار است که تا به حال کاهش عملیات پس مارس 18 به سرعت گسترش coronavirus. رستوران در حال حاضر مجاز به مشتریان ناهار خوردن در و تجمعات تا 20 نفر مجاز است.

روز سه شنبه مردم قدم زدن در خیابان های شهر بسیاری از آنها با پوشیدن ماسک. اما کارگران در خرده فروشی مواد غذایی و موسسات بودند با پوشیدن آنها و مشتریان به نظر می رسید به زیر اجتماعی فاصله راهنمایی.

Server Katherine Warden, right, wears a medical mask while delivering food to one of her tables ...
سرور کاترین سرپرست راست می پوشد پزشکی, ماسک, در حالی که ارائه مواد غذایی به یکی از جداول در سنت هلن رستوران در سهشنبه, مه 5 سال 2020 در سنت جورج یوتا است. (بنیامین Hager/Las Vegas Review-Journal) @benjaminhphoto

با 95 COVID-19 موارد و در اطراف واشنگتن کانتی ساکنان نشده است بیش از حد نگران کروناویروس گفت: خط Stromberg مدیر سنت هلن رستوران و نوار های ورزشی در واشنگتن فقط در خارج از سنت جورج.

سنت هلن بازگشت به خدمات کامل آوریل 1, از بین بردن یک سوم از جداول مربوطه به خود اجازه می دهد تا برای اجتماعی فاصله. رستوران باز شده بود را خارج و فقط قبل از این که به جز دو هفته زمانی که آن را بسته بود.

بازگشایی نمی تواند به زودی به اندازه کافی برای Stromberg زن که صاحب کسب و کار است. این زن و شوهر تا به حال برای حمله به پس انداز خود را در ماه گذشته به نگه داشتن رستوران شناور.

“آن بوده است سخت به عنوان شما را درک نمی کنند چقدر شما در زندگی روزانه خود را جریان نقدی” Stromberg گفت. “مثل همه چیز را به توقف ناگهانی آمد در 17 یا 18 مارس. ما تا به حال به جلو و 50.000 دلار به $60,000 فقط به پایان برساند که در سه ماهه اول برای همه ما purveyors.”

Chick-fil-A employees wearing medical masks take drive through orders on Tuesday, May 5, 2020, ...
Chick-fil-A کارکنان با پوشیدن ماسک های پزشکی را از طریق درایو سفارشات در سهشنبه, مه 5 سال 2020 در سنت جورج یوتا است. (بنیامین Hager/Las Vegas Review-Journal) @benjaminhphoto

روز سه شنبه بعد از ظهر حدود ده نفر بودند خوردن به عنوان کارکنان رفت و در مورد کار خود را با پوشیدن ماسک و دستکش و به طور منظم تمیز کردن خود کار ایستگاه های بهداشت با دستمال مرطوب.

برخی از کسب و کارهای غیر ضروری در نظر گرفته نمی دید با وجود این بخشنامه از رژیم صهیونیستی است. گری هربرت.

بود داغ ورزشگاه در سنت جورج نگهداری آن از 5000 فوت مربع-به علاوه تسهیلات باز در نرم shutdown اما محدود کلاس ها به نه و یک مربی با نشانه گذاری در روی زمین برای اطمینان و اجتماعی فاصله گفت: لیزا Feelove که صاحب استودیو با شوهرش Jasher. این استودیو نیز متوقف استفاده از تجهیزات از قبیل باند و kettlebells و متوقف اجاره تشک یوگا. هر استودیو نیز بررسی پس از هر کلاس.

زمانی که محدودیت بودند سست استودیو شروع اجازه می دهد تا 25 نفر در هر کلاس در حالی که هنوز پیوستن به اجتماعی فاصله پروتکل های.

“ما باز بماند (در طول پنج هفته shutdown),” Feelove گفت. “اما من فکر می کنم ما بیشتر از یک مرکز سلامت روان در این نقطه است. که در آن مردم می آیند و باید یک مکان امن می شود و احساس وجود دارد برخی از صورت ظاهر از نرمال. ما قطعا تا به حال کمتر کلاس و (پایین تر) اندازه کلاس.”

Feelove و خود نیز مجاور Feelove کافی شاپ بود که یک جریان ثابت از مشتریان سه شنبه.

ترافیک بود چشم خوش آمدید forFeelove که شاهد کاهش درآمد تحت اقامت-صفحه اصلی بخشنامه.

“ما احتمالا کاهش یافته و به حدود 25 درصد از آنچه که ما انجام می دهند اما ما قادر به نگه داشتن کارکنان و قادر به پرداخت کارکنان ما,” او گفت:. “ما مردم نشسته در خارج امروز در اینجا. … این شگفت انگیز بوده است.”

ما باز بماند (در طول پنج هفته تعطیلی). اما من فکر می کنم ما بیشتر از یک مرکز سلامت روان در این نقطه است. که در آن مردم می آیند و باید یک مکان امن می شود و احساس وجود دارد برخی از صورت ظاهر از نرمال. ما قطعا تا به حال کمتر کلاس و (پایین تر) اندازه کلاس.

لیزا Feelove صاحب بود داغ ورزشگاه در سنت جورج

سالن Khroma نیز نمی در طول خاموش کردن اما کسب و کار فرو قبل از چیدن در هفته گذشته زمانی که مقامات دولتی کاهش COVID-19 تهدید به سطح متوسط است.

“ما در مانند 30 درصد از معمول ما مشتریان” گفت: سبک مو ونسا Faylor. “در هفته گذشته بود و من اولین هفته عقب (برای کسب و کار عادی سطح).”

با پوشیدن ماسک اختیاری است در این سالن برای هر دو سبک و مشتریان با Faylor تنها سبک در میان چهار پوشیدن یک.

اکثر مشتریان نمی پوشیدن ماسک در نرم shutdown و نمی درخواست سبک آنها را می پوشند یا Faylor گفت. اما او گفت که او را دیده می شود افزایش تقاضا برای سبک به همین پوشش از آنجا که بیشتر مشتریان شروع به بیرون آمدن.

بحث قانون اساسی نقش در کینگمن

کینگمن, ARIZ. — آن آرام همراه مشهور Route 66 روز سه شنبه. هدیه مغازه ها که نم نم کشیدن اصلی محروم بود درهای خود را. خارج از خانه و خانواده خود را نشانه ای از یک کودک 6 ساله به نام کارتر به پدر خود مشغول به کار در نزدیکی زندان: “با تشکر از شما. لطفا ایمن ماندن. ما شما را دوست داریم و از شما قدردانی.”

The TNT Auto Center along Route 66 has a full parking lot and business continues during the cor ...
TNT خودرو مرکز در طول مسیر 66 کامل پارکینگ و کسب و کار همچنان در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در روز شنبه, آوریل 4 سال 2020 در کینگمن. (L. E. Baskow/Las Vegas Review-Journal) @Left_Eye_Images

کینگمن در رستوران بودند در خدمت مشتریان از طریق وانت و یا تحویل و نیمکت در پارک نزدیک شد طناب ، اما بسیاری از کاربران در یک ایستگاه گاز نیست با پوشیدن ماسک و نمی توجه زیادی به اجتماعی فاصله مارکس در طبقه داخل.

شهر و دولت فقط روز دور از بازگشت برخی از صورت ظاهر از حالت عادی: آریزونا رژیم صهیونیستی است. mlb روز دوشنبه شتاب خود را مرحله به مرحله بازگشایی طرح در اصل مجموعه ای برای شروع در مارس 15, گفته, آرایشگاه, سالن ها و دیگر کسب و کار می تواند رزومه خدمات با تعیین وقت قبلی در روز جمعه اگر از آنها حد اشغال و پیاده سازی بهداشت و اجتماعی فاصله اقدامات نوادا کسب و کار در حال انجام است.

پس از تعطیلات آخر هفته رستوران ها و کافی شاپ ها می توانید شروع به ارائه ناهار خوردن در خدمات با کاهش اشغال.

من نمی توانم در وجدان و نمی خواهد کنترل حقوقی رایگان حرکت دیگران بر اساس بخشنامه که به اعتقاد من در تضاد با قانون اساسی است. اجرای قانون نباید تبدیل به اجتماعی فاصله پلیس.

Mohave County Sheriff داگلاس شوستر

Kingman که دارای جمعیت بیش از 30,000 است بخشداری Mohave County, که از روز شنبه گزارش شده بود 165 COVID-19 موارد و 18 مرگ و میر.

شهرستان کلانتر داگلاس شوستر راه جدا با فرماندار در هفته گذشته گفت که او تا به حال هیچ وجه قصد استناد و یا دستگیری صاحبان کسب و کار و یا افرادی که در نقض اضطراری دولت coronavirus محدودیت.

“من نمی توانم در وجدان و نمی خواهد کنترل حقوقی رایگان حرکت دیگران بر اساس بخشنامه که به اعتقاد من در تضاد با قانون اساسی” شوستر نوشت: در بیانیه ای. “اجرای قانون نباید تبدیل به اجتماعی فاصله پلیس.”

A variety of warning signs posted on the front of the Kingman Police Department during the coro ...
انواع علائم هشدار دهنده ارسال شده در مقابل کینگمن اداره پلیس در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در روز شنبه, آوریل 4 سال 2020 در کینگمن. (L. E. Baskow/Las Vegas Review-Journal) @Left_Eye_Images

اما در کینگمن, اداره پلیس محلی تحت شهردار و اجرای بسته شدن غیر ضروری از کسب و کار همچنان ادامه دارد.

رئیس پلیس زنگ زده کوپر گفت: دو بخش 54 افسران شده بود اختصاص داده شده به مطمئن شوید که افراد تحصیل کرده در مورد اورژانس بخشنامه و تنها “نیم دوجین یا بیشتر” کسب و کار بوده است به کارگردانی نزدیک جلوتر از کاهش محدودیت.

“وجود چند نفر پرسیدن اگر ما همان موضع (به عنوان کلانتر) و جواب این است:” نه ما نمی,” او گفت:.

“اکثر شهرداری ها سازمان های پلیس در همان قایق و همه در تلاش برای حرکت به حقوق اساسی شهروندان ما و قوانین در جوامع ما و آن را به یک تعادل ظریف” او رفت. “ما درک می کنیم معیشت مردم در خطر هستند و ما در حال تلاش برای حفاظت از سلامت جامعه ما نیز هست.”

در مسیر 66 اد Mann, 42, اجرا می شود که دوچرخه تعمیر فروشگاه SpokesMann اجازه دهید مردمی در یک در یک زمان. روز سه شنبه او پیچیده bandana بیش از او فرمان سبیل و بررسی مارک تامپسون جراحی قاب دوچرخه.

هر چند کسب و کار خود باز مانده است به عنوان ضروری برای حمل و نقل مان گفت: آن تلاش شده است. و او ترس بسیاری دیگر از مغازه ها در نزدیکی ممکن است بازگشایی شده است.

SpokesMann bicycle shop owner Ed Mann, left, talks about the repairs recommended to customer Ma ...
SpokesMann دوچرخه صاحب مغازه اد مان, چپ, مذاکرات در مورد تعمیرات توصیه می شود به مشتری مارک تامپسون در یک قاب فولاد دوچرخه او فقط خریداری شده در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در روز شنبه, آوریل 4 سال 2020 در کینگمن. (L. E. Baskow/Las Vegas Review-Journal) @Left_Eye_Images

“من احساس می کنم من قصد دارم به از دست دادن بیش از نیمی از همکار من کسب و کار را در اینجا,” او گفت:, و اضافه کرد که این به طور معمول شلوغ ترین زمان به دلیل آب و هوای خوب snowbirds و افرادی که پول اضافی از فصل مالیات.

اما برخی از کسب و کارهای کوچک در کینگمن مشتاق برای رفتن. استفانی Wilkerson صاحب کمی بالا تعمیر و نگهداری مو و ناخن سالن تصمیم او نمی تواند صبر کنید برای فرماندار به سهولت محدودیت و بازگشایی مغازه دو هفته در اوایل آوریل 1.

او گفت که توافق با کلانتر و احساس مجبور به باز نه تنها به خاطر آن بود که سالن 12, سالگرد, اما از آنجا که کارکنان آماده بودند برای بازگشت به کار.

“هر روز یک خطر به زندگی و من فقط در نقطه مانند” هیچ کس از پرداخت صورتحساب من: “پس من که قرار بود به اقدامات احتیاطی مناسب به عنوان طولانی به عنوان مشتریان مایل به در آمده است,” او گفت:.

Owner Stephanie Wilkerson regularly sanitizes her station for the next customer as business as ...
صاحب استفانی Wilkerson به طور منظم sanitizes او را ایستگاه بعدی مشتری به عنوان کسب و کار به عنوان رزومه در کمی بالا تعمیر و نگهداری سالن در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در روز شنبه, آوریل 4 سال 2020 در کینگمن. (L. E. Baskow/Las Vegas Review-Journal) @Left_Eye_Images

سالن فراهم می کند ماسک برای مشتریان که می خواهند آنها را بیشتر کاهش آنها. در روز سه شنبه نه Wilkerson و نه او را کارگران با پوشیدن ماسک, اما پوشیدن آنها را بر اساس درخواست, او گفت:.

مشتریان که در حال گرفتن ناخن های خود را انجام گرفتن ناخن خود را پاک اول با درجه پزشکی پاک کننده و پارتیشن بندی در دسترس هستند برای جلوگیری از مشتریان و ناخن تکنسین از تنفس به طور مستقیم بر روی یکدیگر است. اکثر مشتریان نیز منتقل کسانی Wilkerson گفت.

او همچنین در خرید تصفیه کننده هوا و قفل درب را به اطمینان حاصل شود که بیش از 10 نفر هستند در فروشگاه در یک بار.

“این فوق العاده است. مشتریان خوشحال هستند آنها می خواهند به آغوش شما” Wilkerson گفت. “برگشت به حالت عادی است که آنها چه می خواهند چرا که ما مانند درمان برای آنها است.”

دبی hair artist academy, 61 کردم ناخن به رنگ صورتی رنگ روز سه شنبه گفت: “او هیجان زده بود به عقب بر گردیم به سالن.

“این غم انگیز است که مردم از دست داده اند و زندگی خود را بدون شک اما همه ما می دانیم چه خطرات هستند و همه ما انجام دهد. و من فکر می کنم آنها باید به ما این آزادی را خود ما تصمیم. من فکر می کنم شانس من بهتر از اینجا در فروشگاه مواد غذایی با 150 دیگر مردم,” او گفت:.

“اگر شما می ترسم نمی رویم; اما انتقاد من برای گرفتن ناخن من انجام می شود.”

Drivers are encouraged to wash their hands from an electronic reader board along U.S. Highway 9 ...
رانندگان را تشویق به شستن دست های خود را از الکترونیکی خوان هیئت مدیره همراه ایالات متحده بزرگراه 93 در دوران بیماری همه گیر کوروناویروس در روز شنبه, آوریل 4 سال 2020 خارج کینگمن. (L. E. Baskow/Las Vegas Review-Journal) @Left_Eye_Images

در بارستو “ما همه نیاز به پول’

برستو, کالیفرنیا. — ساکنان این کویر شهرستان در حال پیروی از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اقامت-در-خانه و مشتریان نمی تواند وارد اکثر کسب و کار بدون پوشیدن ماسک.

غیر ضروری کسب و کار بسته باقی می ماند هر چند رستوران ها باز هستند و برای درایو را از طریق و یا منظقه وانت. دو برستو ستونهای این مدیر کاخ موزه و برستو رسانه ها نیز بسته شده است.

“ما نوع مبارزه کمی از آنجا که هیچ کس می آمد داخل رستوران اما مردم love my مواد غذایی به طوری که آنها همیشه با من تماس گرفت و آمد از طریق درایو از طریق و انتخاب کنید تا مواد غذایی خود را, گفت:” Uvaldo Covian صاحب Roy کافه.

کافه یک خانواده متعلق به کسب و کار و Covian و بستگان خود را تنها آنهایی که کار در حال حاضر. اما او می گوید که آنها موفق به باز بماند چرا که “مردم می گویند ما بهترین رستوران در شهر.”

او گفت که او بود ممنون از به طور منظم که به حمایت از کسب و کار بلکه امید همه چیز را به حالت عادی بازگشت زودی برای خاطر خود را به عنوان به خوبی به عنوان خود را.

“امیدوارم آن را به حالت عادی برمی گردد و ما دوباره مشغول بنابراین هر کس می تواند به شما می دانید ؟” او گفت:. “همه ما نیاز به پول نه فقط من. آنها نیاز به آن بیش از حد.”

همه گیر نشده و درمان این شهر کارگران به همان اندازه. Troy برنت یک نوکر و landscaper در برستو مرکز خرید گفت که نه تنها او هنوز هم کار او را شلوغ تر از همیشه است.

“برای من, آن را نمی کند به من در کار من” برنت گفت. “من به گرفتار چون کمتر مردم در اینجا.”

او گفت که اکثر کسب و کار در مرکز نوار بسته شده و چند که در حال باز کردن در حال دیدن چند مشتریان.

Romeo Hattawi and his wife Sheren, owners of Shop For Less store on West Main Street in Barstow ...
رومئو Hattawi و همسرش Sheren صاحبان فروشگاه برای کمتر فروشگاه در غرب خیابان اصلی در بارستو (ابهامزدایی) واقع در کالیفرنیا است کمک به یک مشتری که کاهش یافته است را به نام خود در پشت یک مانع حفاظتی سهشنبه, مه 5 سال 2020 است. (K. M. کانن/Las Vegas Review-Journal) @KMCannonPhoto

“ما هنوز هم نیمه رفتن نگه دارید, شما می دانید که همه ما می توانید انجام دهید. ما بپوشید و ماسک و دور ماندن از هر یک از دیگر” برنت گفت.

اما برخی از ضروری کسب و کار مانند رومئو Hattawi فروشگاه کمتر در خیابان اصلی دیده می شود مشتریان بیشتر از حد معمول موضوع را هنگامی که در تلاش برای پایبندی به اجتماعی فاصله و دستورالعمل های ایمنی.

هیچ کس نمی تواند وارد فروشگاه بدون ماسک و مشتریان در سه شنبه نگه داشته و دور از یکدیگر که ممکن است بافت اطراف قفسه های انباشته با تنقلات برای جلوگیری از تماس.

“این یک تغییر بزرگ شما می دانید. آن را ناراحت کننده زندگی برای همه” Hattawi گفت.

مانند Covian, Hattawi تشکر خود را به طور منظم برای کمک به او را به شناور باقی می ماند.

“خدا را شکر که ما یک کسب و کار ضروری. این اجازه می دهد تا ما را در رفتن و تغذیه کودکان و نوجوانان ما بدون نیاز به هر گونه کمک” او گفت:.

Michelle Fuller Hines at Emmy's Laundromat on East Main Street in Barstow Calif. Tuesday, May 5 ...
میشل فولر Hines در امی ماشین لباسشویی در شرق خیابان اصلی در برستو, کالیفرنیا. سهشنبه, مه 5 سال 2020 است. (K. M. کانن/Las Vegas Review-Journal) @KMCannonPhoto

چند مایل پایین خیابان اصلی دیگر ضروری کسب و کار فقط به عنوان شلوغ است. ماشین پر پارکینگ 99 سنت تنها فروشگاه و امی ماشین لباسشویی که در آن میشل فولر Hines تا به حال شش واشر و خشک کن در حال اجرا در یک بار.

Hines’ به خوبی در اموال او در نیوبری چشمه خراب است پس او را به درایو 20 مایل به برستو هر زمان او به آب نیاز دارد. اما او گفت که این بیماری همه گیر شده است یک برکت و رحمت مخلوط. Hines در آستانه از دست دادن خانه خود را به دلیل عدم پرداخت مالیات پشت, اما به همه گیر داده است به زمان بیشتری برای پیدا کردن یک راه حل است.

اما Hines باعث می شود زندگی خود را بازیافت ضایعات فلزی و مواد دیگر است که او solicits و گفت: آن را سخت تر برای به دست آوردن آن چیزهایی که در حال حاضر به دلیل مردم اقدام متفاوت است.

“آنها می گویند که آنها اهمیتی نمی دهند و یا آنها یک نگرش” نه! من نمی توانم به شما کمک کند’,” او گفت: شروع به گریه. “آن را مانند در می آیند. من در تلاش برای شکستن کسی در اینجا من فقط در تلاش برای کمک بخواهید.”

تماس با میک Akers در [email protected] یا 702-387-2920. Follow @mickakers در توییتر. تماس با Briana اریکسون در [email protected] یا 702-387-5244. Follow @ByBrianaE در توییتر. تماس با حداکثر Michor در [email protected] یا 702-383-0365. Follow @MaxMichor در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im