هکرها بزرگ سالن از شهرت DB ویلی چوب می میرد در 83

لس آنجلس — ویلی چوب, سالن از شهرت پشت دفاعی که برنده پنج NFL قهرمانی با Green Bay Packers تحت مربی وینس لومباردی ساخته شده و اولین رهگیری در سوپر باول تاریخ درگذشت دوشنبه. او 83.

چوب در اثر علل طبیعی در واشنگتن با توجه به رابرت اشمیت دیرین خود را دوست و هم تیمی سابق در جنوب کالیفرنیا. چوب تا به حال دچار زوال عقل پیشرفته برای چندین سال.

پس از undrafted از جنوب کالیفرنیا, چوب, ارسال کارت پستال به چند NFL تیم به دنبال یک ازمایش. 5-پا-10 در 190-کوبنده امضا به عنوان یک عامل رایگان با هکرها و ایمنی برای آنها از 1960-71.

“هکرها دیدم قلب خود را در حالی که دیگران او را دیدم اندازه” جیم هیل که بازی برای هکرها از 1972-74 و در حال حاضر مدیر ورزشی برای KCBS-تلویزیون در لس آنجلس آسوشیتدپرس گفت. “وینس تا به حال یک چشم مانند جو تره یا تام Lasorda. او می تواند استعداد که در آن مردم دیگر نمی تواند.”

چوب تا به حال یک کلید رهگیری در سوپر باول بازگشت آن 50 متری برای راه اندازی سه ماهه سوم touchdown که مهر و موم شده هکرها’ 35-10 پیروزی بر Kansas City Chiefs در سال 1967.

“ویلی آقای پاکر در دفاع همراه با ری Nitschke,” هیل گفت: AP. “ویلی تن و سرعت برای افرادی که بازی ایمنی — بسیار هوشمند بسیار بیان خوب tackler. هر چیزی که خوب بود در مورد ورزش و فوتبال بود ویلی چوب است.”

چوب تا به حال 31-حیاط زدن توپ بازگشت در دوم سوپر باول بود که به عنوان یک رکورد برای 16 سال است. هکرها ضرب و شتم Oakland Raiders 33-14 در سال 1968 به عنوان بازی.

“The Green Bay Packers خانواده از دست یک افسانه” هکرها رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت علامت مورفی گفت. “ویلی داستان موفقیت برخاسته از یک undrafted rookie رایگان عامل به Pro Football Hall of Fame, الهام بخش نسل از طرفداران فوتبال. در حالی که سلامتی خود را به چالش نگه داشته و او را از بازگشت به Lambeau Field در سال های اخیر, خود, فارغ التحصیلان آخر هفته بازديد شد گرامی هر دو ویلی و طرفداران ما.”

چوب بود نه زمان همه NFL اول یا دوم تیم honoree یک آسوشیتد پرس تمام نرم افزار از 1964-68 و در هشت Pro کاسه. او برنده پنج شش قهرمانی NFL بازی او با بازی در. در زندگی حرفه ای او, او تا به حال 48 interceptions و تا به حال 1,391 متری در 187 زدن توپ را برمی گرداند. خود را 154 حرفه ای شروع شد NFL رکورد برای ایمنی.

او القاء شد به Pro Football Hall of Fame در سال 1989 و هکرها Hall of Fame در سال 1977. او به نام NFL 1960 تمام دهه تیم و یکی از دو safeties انتخاب در سوپر جام نقره سالگرد تیم در سال 1990.

“بازی از دست داده است یک افسانه واقعی با عبور از ویلی چوب” Hall of Fame, رئيس جمهور و مدیر عامل دیوید بیکر گفت. “او تا به حال باور نکردنی فوتبال حرفه ای است که کمک به تبدیل Green Bay ویسکانسین به Titletown ایالات متحده آمریکا است. ویلی نادر بود بازیکنی که همیشه مبارزه به یک هم تیمی و رسیدن به موفقیت است.”

اگر چه آنها بازی نمی کند و در همان زمان در خلیج سبز تپه دوستانه بود با چوب.

“من همیشه به او بگویید, ‘هیچ کس نمی تواند جای شما و او را به لبخند و بی اهمیت جلوه دادن نقش خود” هیل گفت.

چوب, اما, هیچ pushover روشن یا خاموش میشه.

“اگر کسی از ارتفاع خود آنها آن را انجام نمی در مقابل او” هیل گفت. “او یکی سخت (مرد).”

پرچم در سالن از شهرت در کانتون اوهایو خواهد شد پرواز در نیمه کارکنان در چوب حافظه.

در USC چوب بازی کارفرمایی و دفاعی از 1957-59. او اولین سیاه کارفرمایی در آنچه در حال حاضر Pac-12 کنفرانس. او کاپیتان تیم به عنوان یکی از مقامات ارشد هنگامی که تروجان ها بودند 8-2. او به USC پس از بازی در سال 1956 فصل در کولینگا (کالیفرنیا) وارد کالج, که در آن او بود JC همه آمریکایی

چوب رفت به مربیگری بعد از روز بازی خود را. او اولین سیاه, سر مربی در ورزش را در دوران مدرن با جهان فوتبال لیگ فیلادلفیا بل در سال 1975. او همچنین برای اولین بار بود سیاه و سر مربی در لیگ فوتبال کانادا با تورنتو Argonauts در سال 1980 و ’81. او همچنین تا به حال نانامی به بازی به عنوان دستیار مربی با این سن دیگو شارژر و Argonauts.

پس از مربیگری چوب زد کسب و کار خود را در واشنگتن دی سی منطقه است.

او به عنوان یکی از سی بزرگترین دبیرستان ورزشکاران بعد از بازی در آرمسترانگ بالا است. یکی از خیابان های شهرستان است که به نام ویلی چوب راه است.

چوب است که جان سالم به فرزندان ویلی جونیور که مربی در سی را وودرو ویلسون بالا و در عرصه فوتبال لیگ و آندره; و دختر LaJuane. همسرش, شیلا در سال 1988 درگذشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>