آرام بخش دشمنان همیشه خبر خوب برای شوالیه طلایی

پیت Condoleo گفت: لاستیک جاده بازدید این زمان از سال است.

بیشتر شبیه به ملاقات آن و نبود او صحبت کردن در مورد کانر McDavid بودن یک بوگاتی در اسکیت.

Condoleo نقطه: در حال حاضر زمانی است که یک NHL فصل می شود واقعا مهم است.

به این معنی 17 به طور منظم فصل بازی باقی می ماند برای شوالیه طلایی پس از پیروزی 3-0 برابر ادمونتون در شب چهارشنبه قبل از 18,421 در T-موبایل آرنا.

به این معنی یک دسته از لاستیکی که خواهد شد از ویژگی های آرم آرام بخش تیم, کدام بهتر است, اخبار وگاس از یک سقف خاصی که نزدیک به اتمام خاص NFL ورزشگاه.

از زمان آغاز آن در سال 2017 شوالیه باید درمان بخش مخالفان خود را به عنوان هاکی نسخه از واشنگتن ژنرال.

آنها 51-19-8 در چنین matchups.

خواندن بخشی که دوباره.

حتی هنگامی که در پایان سومین فصل گذشته Vegas نوشته شده بهتر اقیانوس آرام رکورد از کلگری و سن خوزه جلوتر از آنها.

آن را ممکن است یک نمونه کوچک از یک تصویر بزرگتر در تاریخ, ترین, NHL, طرف, مگر اینکه شما هنوز وجود سه فصل است.

سپس آن را در یک کل بازی ارزش از شواهد.

“برای ما این یک فرصت برای قرار دادن (تیم) کمی در آینه در جدول رده بندی گفت:” Condoleo که می داند این بخش به خوبی وارد به عنوان مربی زیر چهار به علاوه فصل در سن خوزه. “در سمت تلنگر, اگر ما این کار انجام می شود شما درست در وسط این گل با همه دوباره.

“این یک فرصت به خصوص بخش بازی ها واقعا از هم جدا کنید.”

هیچ کس انجام داده است و بسیاری از آن. چهار صفحه اقیانوس آرام از تیم جدا می شوند و تنها با شش امتیاز و پنج و هشت. شوالیه را برنده کرد. هنوز Oilers و ونکوور باقی می ماند به اندازه کافی نزدیک به لمس است.

اما همه چیز شده اند و در این راه تمام فصل که لزوما ترجمه به یک خوشه از تیم های بزرگ. اقیانوس آرام است که به درستی به عنوان NHL ضعیف ترین بخش با شوالیه داشتن حداقل تعدادی از نقص های بیش از هشت فهرست اسامی.

پایین از اقیانوس آرام (پادشاهان کوسه ماهی و اردک) واقعا بد است.

در نظر بگیرید: هنگامی که شوالیه ضرب و شتم خلیج تمپا در فوریه. 2o به فرض اول به تنهایی در اقیانوس آرام خود را 72 امتیاز را جای کسی را گرفتن فقط یک تیم (فلوریدا) در موقعیت حذفی از کنفرانس شرق.

اما عدم عظمت معنا نیست که کمتر درام.

این اغلب به معنای یک کل خیلی بیشتر از آن است.

از 17 بازی های باقی مانده شوالیه روبرو خواهد شد و اقیانوسیه تیم نه بار بسیاری از آنها حداقل سعی در بهبود خود را در مهلت تجارت.

وگاس بخش بهترین تیم با 78 امتیاز اما متوقف نمی دیگران از ساخت حرکت می کند سعی کنید برای گرفتن شوالیه در طول یک کشش اجرا شود.

حس می کند. هیچ طرف اما برای این کار زمان اجرا توسط وگاس نشان داده است خود را به نخبگان.

ساخت و اجرا

ادمونتون اضافه شده به جلو Andreas Athanasiou برای پیوستن به McDavid که در سرعت بخش به معنی آن خط بالا در حال حاضر خواهد بود در تلاش برای نگه دارید تا با اوسین بولت گذشته بیش از 50 متر است.

شوالیه قطعا جواب داد که چالش شنبه با دروازه بان Marc-Andre فلوری تبدیل به دور تمام 29 عکس.

“راه کارهایی در این فصل یک بازی می تواند تمام تفاوت را, راست?” فلوری گفت.

کناکز بستن برای دوم با 74 امتیاز اضافه شده دروازه بان لوئیس Domingue و رو به جلو تایلر Toffoli.

کلگری معامله برای defenseman اریک Gustafsson که می تواند کمک به شعله های آتش ادبانه اما اغلب فراموش بخشی در مورد دفاع است. آریزونا در حال حاضر تا حدودی محو شدن در پنجم با 70 امتیاز آن حرکت بزرگ در ماه دسامبر توسط تجارت برای تیلور سالن.

“همه چیز تنگ است” شوالیه مرکز ویلیام Karlsson گفت. “ما شده اند به خوبی بر روی یک رول به تازگی و به ما نشان داد رنگ واقعی و آنچه که ما در حال ساخته شده است. اما ما همچنین می دانیم که تیم های مثل ادمونتون و دیگران خوب تیم ما را به ماندن متمرکز شده است. چیزهایی مانند (رقیب برای بخش) است که همیشه از یک سال-به-سال چیز است.”

سعی کنید بیشتر بازی به بازی به عنوان فصل طول می کشد نهایی چند دور بالا و پایین 200 پا از یخ قبل از حذفی ترکیب هیرو به طور رسمی تنظیم شده است.

چه چیزی مهم تر است … اعتماد به نفس و یا صلاحیت?

با توجه به این شوالیه ها در مورد چهره بسیاری از اقیانوسیه تیم های دوم تا به یک فرصت فوق العاده برای ایجاد بیشتر و بیشتر از سابق است.

مهم نیست که اگر لاستیک ضربه و یا ملاقات با جاده است.

تماس نویس اد Graney در [email protected] یا 702-383-4618. او شنیده می شود “مطبوعات جعبه” ESPN Radio 100.9 FM و 1100 هستم از 7 صبح تا 10 صبح دوشنبه تا جمعه. Follow @edgraney در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im