Pabst روبان آبی نام 72andSunny لس آنجلس منجر خلاق آژانس

آن را ممکن است از دست داده اند Coors نور در سال گذشته اما 72andSunny لس آنجلس خواهد بود و تان شدیدا از تبلیغات آبجو دوباره به زودی.

آژانس داده شده است منجر خلاق وظایف برای Pabst روبان آبی لاگر شده است که یک نوپرست مورد علاقه از اوایل aughts. آن را یک حرکت جالب برای یک نام تجاری است که به طور معمول shies به دور از تبلیغات سنتی اما به عنوان آبجو فروش در ادامه به کاهش این امکان وجود دارد که PBR است که به دنبال افزایش فوق العاده.

با توجه به 72andSunny سخنگوی آژانس در حال حاضر دست زدن به Pabst روبان آبی آبجو با خدا ممنوع, کسب و کار, اما نه آن seltzer, ویسکی یا قهوه ارائه شده است. در تابستان گذشته BBH نیویورک منتشر شد یک کمپین با نام تجاری قوی تر Seltzer—و ظاهرا پرداخت می شود نه با پول بلکه از یک سال عرضه PBR نوشیدنی.

“به عنوان کسی که بوده است Pabst فن به عنوان یک فروشنده و یک نوار صاحب من افتخار دارم که 72andSunny انتخاب شد برای حمل, خلاق, مشعل برای نسل بعدی خود را طبقه, نمونه کارها” گفت: Teri میلر رئیس جمهور 72andSunny لس آنجلس, در بیانیه ای. “مشترک ما جاه طلبی است که به کار به عنوان نمادین و ویژه به عنوان نام تجاری خود را.”

آژانس کار برای اولین بار برای نام تجاری است که برای این بهار.

Pabst روبان آبی صرف $125,000 در اندازه گیری رسانه ها در آمریکا بین ماه های ژانویه و سپتامبر سال گذشته به گفته Kantar. این رقم شامل تبلیغات سنتی و همچنین به عنوان پول صرف بر روی صفحه نمایش و جستجو پرداخت اما نه اجتماعی.

“Pabst روبان آبی تا به حال بسیاری از فصل در آن 175 سال و ما هیجان زده برای نوشتن یک جدید با 72andSunny” گفت: Luke اتکینسون svp بازاریابی در Pabst روبان آبی, در بیانیه ای. “Pabst راه اندازی بسیاری از هیجان انگیز محصولات به عنوان ما در تلاش برای آوردن همان خلاقیت مخاطبان ما دارای به دسته بندی نوشیدنی و 72andSunny خلاق شجره نامه آنها را شریک زندگی ایده آل.”

در حالی که این نام تجاری در طول تاریخ نشده آگهی تقریبا تا آنجا که امثال جوانه نور و Miller Lite آن خروش در نوبه خود از قرن دور از تصادف. آتلانتا-آژانس Fizz که دارای تخصص در کلمه از دهان بازاریابی ادعا می کند آن را کمک کرد تا نام تجاری معکوس سال کاهش فروش را با کمک آن جلب نفع با “مرزی شهری hipsters” یک استراتژی است که درگیر ارائه آبجو آگهی ها و پشتیبانی در حوادث آنها به احتمال زیاد برای حضور در (شما می توانید جزئیات مورد مطالعه در اینجا).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>