بیش از 75 ورزشکاران حرفه ای گرد هم می آیند در 36 ساعت برای Coronavirus جمع آوری کمک

بینش کلیدی:

  • ورزشی ستاره شده اند اهدا کردن پول برای حقوق کارکنان در خانه خود ورزشگاه.

به عنوان COVID-19 موارد در ادامه به افزایش در ایالات متحده کسب و کار در سراسر کشور در حال بسته شدن پایین برای کمک به اجرای اجتماعی فاصله. در ورزش جهان تقریبا در هر مسابقه قرار داده شده است در وقفه ترک ورزشکاران با مقدار زیادی از زمان در دست خود. سوال مشترک در سراسر ورزشکاران سیستم عامل رسانه های اجتماعی این است: “چه چیزی می تواند به من کمک کند؟”

در NBA بازیکنان مانند صهیون Williamson, Giannis Antetokounmpo و بلیک گریفین همه متعهد به پوشش حقوق برای کارگران در تیم مربوطه عرصه است. در حالی که کسانی که تلاش برداشت عناوین ورزشکاران از سراسر جهان ورزش را اهدا به کارگران, جامعه, سازمان ها و موسسات خیریه.

بیش از آخر هفته های ورزشی آژانس ضلعی تسهیل یک برنامه است که به ورزشکاران یک چارچوب برای تلاش های امدادی در هنگام وقوع. در حالی که هشت ضلعی شروع ایده, آژانس دعوت کرده است تا همه ورزشکاران برای پیوستن به در.

“ما متوجه شدیم تعدادی از ورزشکاران بودند که پله تا برای اهدای علنی و خصوصی گفت:” دیوید شواب معاون اجرایی رئیس جمهور از وجهی. “اما پس از آن در پاسخ های خود را در پست های خود را, آنها گفتند: چگونه ما بیشتر است ؟ چگونه ما چیزهایی با هم؟’ بنابراین ما در تماس با یک پلت فرم ها و جمع آوری کمک های مردمی ساخته شده به سایت برای ورزشکاران [COVID-19] امداد.”

ظرف 36 ساعت از راه اندازی آن 75 ورزشکار در حال امضا شده در حال حاضر بر روی برنامه در PledgeIt پلت فرم. در حالی که مقدار زیادی از ورزشکاران در حال دادن پول خود را در این سایت طراحی شده است برای ارائه طرفداران ورزش یک محل برای اهدای. هر ورزشکار ارائه می دهد تا یک امضا قطعه ای از خاطرات و هر کسی که می دهد حداقل 25 دلار می شود یک شانس برای برنده شدن که در مورد. در حالی که 25 دلار است که حداقل طرفداران در حال حاضر اهدا تا 1000 دلار در برخی از موارد است. تمام درآمد حاصل از رفتن به مرکز فاجعه بشردوستانه را COVID-19 پاسخ صندوق.

شرکت ورزشکاران رفته اند به مراتب فراتر از بسکتبال و شامل ژیمناست سیمون Biles سابق Red Sox بازیکن David Ortiz, شناگر مایکل فلپس snowboarder شان سفید, WNBA بازیکن النا Delle Donne و بسیاری دیگر. مهمتر از همه ورزشکاران خوش آمدید صرف نظر از وابستگی های خود.

“این مردان این زنان است. این ایالات متحده آن را بین المللی” شواب گفت. “این فقط آغاز; همه ما یک راه طولانی جلوتر از ما. این فقط یکی از چیزهایی که ورزشکاران در حال تلاش برای انجام additively در بالا از دیگر کمک های مالی. ما همه در این با هم. در صورتی که این فقط یک چیز کوچک برای افزایش توجه سرمایه و دانش, پس از آن من فکر می کنم که فوق العاده است.”

“وجود دارد بسیاری از چیزهایی که می توانید انجام دهید برای حمایت از کسانی که تحت تاثیر قرار در حال حاضر. بزرگ یا کوچک هر کمک مالی و یا قانون خدمات می رود راه طولانی” اضافه شده Delle Donne یک رو به جلو برای واشنگتن عرفا در WNBA. “این شگفت انگیز بوده است برای دیدن تمام کمکهای مالی به ورزشکاران برای تسکین ابتکار تا کنون, اما این فقط آغاز است. لطفا به گسترش این اخبار donate که در آن شما می توانید و اگر دیگر ورزشکاران می خواهید برای شرکت بالا بردن دست خود را. ما می خواهید برای دریافت هر کس در هیئت مدیره است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de