اورگان بلانت پیام; HQ چیزهای بی اهمیت است: روز دوشنبه اولین چیزهایی که اول

به انجمن خوش آمدید چیزهایی اول اول, Adweek روزانه منابع برای بازاریابان است. ما خواهید بود با انتشار این مطالب برای اولین چیزهایی که برای اولین بار در Adweek.com هر روز صبح (مثل این پست) اما اگر شما ترجیح می دهند که آن را مستقیما به صندوق پستی خود را, شما می توانید ثبت نام برای ایمیل اینجا.

اورگان راه اندازی بلانت COVID-19 پيام: ماندن در خانه و یا شما می تواند به طور تصادفی کشتن کسی

در این دوران وخیم تعدادی از سازمان ها ایجاد کرده اند اعلانات آگاهی عامه درمورد به توضیح دهید که چه اقداماتی باید انجام شود به نگه داشتن خود را امن و همچنین جلوگیری از گسترش کروناویروس که باعث COVID-19. ویاکام و تبلیغ شورای ایجاد شده #AloneTogether; CBS 50 داوطلب خدمت سربازی از آن ستاره برای 60 ثانیه “ما همه در این با هم” PSA و تعدادی از شرکت های مشغول به کار همراه با آگهی شورا به کمک رسانه ها فضا را برای یک PSA شامل Dr. Anthony Fauci و دیگر چهره های کلیدی در مبارزه با کروناویروس.

بیش از سه روز گذشته بیشتر اعلانات آگاهی عامه درمورد نورد از NBCUniversal بازیگران از سرایت و NFL (پایین را نگاه کنید برای اطلاعات بیشتر در کسانی که) اما چیزی بود که استارک به عنوان اورگان COVID-19 مبارزات انتخاباتی. این توضیح می دهد که این ویروس می تواند کشتن 1.4% از Oregonians. از آنجا که فرد به طور متوسط می داند 600 نفر PSA توضیح می دهد که شما می دانید پنج افرادی که می میرند اگر اقدامات احتیاطی نیست گرفته شده است. پس از اتمام آن با بلانت پیام: “ماندن در خانه و یا شما می تواند به طور تصادفی کسی را بکشند.”

آن را ببینید: 30-PSA دوم پیام روشن است.

NBCUniversal ایجاد, در خانه, ‘بیشتر’ اعلانات آگاهی عامه برای COVID-19

ان بی سی به دنبال ویاکام و CBS’ سرب با PSA از خود ستاره ایجاد تکرار بعدی آن 30 ساله “بیشتر بدانید” کمپین. جین لینچ, Ted Danson, Mary Steenburgen, ماریو لوپز و بیشتر به ویژه در نقاط. سازمان دیده بان آنها را در اینجا.

بازیگران از سرایت می خواهم شما را به ماندن در خانه و شستن دست های خود را

فیلم سرایت رسیده شماره 2 در آیتونز نمودار در اوایل این ماه و در حال حاضر آن دسته از بازیگران را برای یک سری از اعلانات آگاهی عامه در مورد ماندن در منزل و شستن دست های خود را. سازمان دیده بان پیام از Matt Damon, Kate Winslet, لورنس Fishburne and Jennifer Ehle.

چگونه NFL به سرعت تبدیل به اطراف PSA شامل بیش از 50 لیگ ستارگان

NFL گرد هم آورد تا 50 ستاره برای یک کمپین تشویق همگان به #StayHomeStayStrong. علاوه بر این, لیگ اهدای 35 میلیون به 10 سازمان. سازمان دیده بان پیام از NFL.

HQ چیزهای بی اهمیت بازگشته است

ماه گذشته HQ چیزهای بی اهمیت به طور ناگهانی تعطیل می شود. این برنامه که جهان توسط طوفان در زمان در سال 2018 دیدم مخاطبان خود به آرامی رسید در سال 2020 است. اما زنده برنامه چیزهای بی اهمیت بازگشت و یکشنبه شب با آن معمول 12-بازی سوال و کمک مالی از $100,000 به خوزه آندرس جهان آشپزخانه مرکزی موسسه خیریه. اگر شما مثل من (متاسفانه من رفت روی Q10), سپس, شانس خوب وجود دارد شما یک برنده است. بیش از 10 ، 000 نفر تقسیم 1000 گلدان برای یک بانک-شکستن 10 درصد جایزه. برنامه می گوید آن را به عقب خواهد بود شبانه با 9 p. m. ET بازی برای کمک به سرگرم کردن تمام HQers (به عنوان یک دیدگاه توصیف آنها: صفحه اصلی quarantiners) وجود دارد.

نگاه: HQ چیزهای بی اهمیت است زماني و چگونه مصرف کنندگان در استفاده از برنامه ها و الهام بخش یک میزبان از مقلدان.

Publicis Groupe شتاب جهانی مارسل راه اندازی با استناد به نیاز برای اتصال در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

این لحظه شده است در ساخت برای سه سال. در سال 2017, آرتور Sadoun مدیر عامل شرکت Publicis Groupe اعلام کرد برگزاری شرکت ایجاد یک هوش مصنوعی دستیار که بهتر اتصال آن 80,000 کارکنان در سراسر جهان است. پس از سال ها از توسعه مارسل در نهایت اینجا است. Publicis Groupe شتاب جهانی راه اندازی آن AI پلت فرم/اتصال شبکه مارسل ابتدا با آمریکا در هفته آینده. آن را شامل روزانه خوراک به روز رسانی از Publicis Groupe پوشش اطلاعات در مورد وضعیت صنعت و آموزش های ماژول و همچنین به روز رسانی اطلاعات در مورد COVID-19.

is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>