اورگان نقش بازی کامل در تار و مار از دانشگاه استنفورد

استنفورد مربی تارا VanDerveer گفت: قبل از اینکه تیم او مواجه اورگان برای Pac-12 مسابقات قهرمانی یکشنبه که اردک بهترین تیم در کشور است.

بالا-کشت اورگان به او هیچ دلیلی برای تبری جویند که بیانیه.

سه اردک به ثمر رساند حداقل 20 امتیاز و اورگان به طور کامل تحت سلطه سه چهارم به ادعای دوم آن Pac-12 مسابقات قهرمانی در سه سال با یک 89-56 پیروزی شماره 3 دانه استنفورد در ماندالای خلیج حوادث مرکز.

“ما فقط می خواستم به پیروزی در این بازی” اورگان مربی کلی گور گفت. “ما می دانستیم که تمام ملت بود ، این زمان از سال است که اعضای کمیته در حال تماشای به عنوان به خوبی. ما اصلا بازی سخت تر است اما من فکر می کنم این مهم است راه ما در این بازی راه آن را.”

Ruthy Hebard گل 24 امتیاز Minyon مور 21 و سابرینا Ionescu به پایان رسید و با 20 امتیاز 12 کمک و هشت ریباند به دست آوردن این مسابقات را برجسته ترین بازیکن افتخار است.

اردک (31-2) هستند و برخی به عنوان یک ردیف 1 دانه در آینده NCAA tournament و این بیانیه پیروزی به عنوان آنها به دنبال شماره 1 به طور کلی دانه.

“ما نشان داد که واقعا همه چیز را ما می تواند انجام دهد” گور گفت. “این است که بسیار موثر تیم. ما 10 برنده — 10 — در برابر تیم های که در بالا 16 در گذشته (NCAA tournament bracket) نشان می دهد. ده که بیش از سه تن دیگر از پیش بینی ردیف 1s ترکیب شده است.”

دانشگاه استنفورد (27-6) led 17-14 پس از سه ماهه اول بود اما outscored 52-22 در دو بعدی به عنوان اردک قفل شده پایین دفاعی. که منجر به یک بهمن از جرم در انتهای دیگر با اورگان تیراندازی 63 درصد بیش از سه چهارم نهایی و 10-برای-19 از 3 نقطه محدوده برای بازی.

مور اولیه گزینه از محدوده زمانی. او 4-برای-5 از فراتر از قوس در حالی که Ionescu و تیلور چاوز اضافه شده یک جفت 3-اشاره گر.

“تیم کمک کرده اند, در من, و من می دانم که آن لطمه می زند, جرم ما لطمه می زند و ما در داخل بازی با Ruthy,” مور گفت. “من آن را در زمان به قلب من ضربه عکس امشب. من خوشحال هستم آنها در رفت. من هم تیمی ها و مربیان باید ایمان من است.”

Ionescu نمی نمره در سه ماهه اول محتوا به یک توزیع کننده, اما او تغییر کرده است که به سرعت در دوم. او ساخته شده یک بلوز برای باز کردن سه ماهه سه پرتاب آزاد پس از ناپاک و تا به حال سه نقطه بازی هشت امتیاز در 1:10 سه ماهه دوم به اورگان سرب هرگز آن را واگذار.

Ionescu به پایان رسید سه ماهه با 15 امتیاز از جمله 3-اشاره گر با پنج ثانیه به سمت چپ که فرستاده اردک به حاصل کار دو تیم با یک 43-26 منجر شود.

“من فقط در تلاش بود به خواندن دفاع” Ionescu گفت. “من می دانم که آنها پرتاب بسیاری از چیزهایی که در خارج وجود دارد و من فقط در تلاش بود به خواندن دفاع و ببینید که چگونه آنها می رویم به آن بازی است. پس از آن که در سه ماهه دوم من قادر به شروع به ساخت می خواند برای خودم و هم تیمی های من به عنوان به خوبی.”

Kiana ویلیامز به ثمر رساند 21 امتیاز برای استنفورد و Ashten Prechtel 14. Lexie هال که تا به حال 28 امتیاز در کاردینال نیمه نهایی برنده بیش از UCLA بود 2-برای-13 از کف و نه امتیاز.

تماس Jason Orts در [email protected] یا 702-387-2936. Follow @SportsWithOrts در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im