اورگان راه اندازی بلانت COVID-19 پيام: ماندن در خانه و یا شما می تواند به طور تصادفی کشتن کسی

در دست زدن به ارتباطات از coronavirus بحران برخی از رهبران دولت به عنوان ظهور direct, صدای قوی. فرماندار نیویورک اندرو کومو است که به احتمال زیاد بهترین مثال اما دیگران شده اند پرقدرت طرفداران برای نگه داشتن شهروندان امن است.

در اورگان, اما, فرماندار کیت براون مواجه انتقاد برای او بی مهارت از دولت را مستند. Indecisiveness باعث شد گروهی از شهرداران از جمله تد ویلر از پورتلند به وادار عمل از کاپیتول در سیلم.

در نهایت دولت نقل مکان کرد و برای نگه داشتن مردم در خانه. در عین حال به عنوان رخصتی بهار آغاز شده و ساکنان و بازدید کنندگان از خارج از کشور رفتند به سواحل اورگان امید به فرار COVID-19. این منجر به شهرداران در شهرهای آن صدور تخلیه اضطراری دستور اخراج گردشگران.

اگر منظور ماندن در خانه است که به خوبی تثبیت دولت دنبال می شود بسیار روشن در مورد اهمیت آن. در یک استارک آگهی از پورتلند آژانس Wieden + Kennedy ریسک از ترک خانه—و امکان آلوده کردن دیگران—گذاشته است کاملا لخت.

در حالی که دیگر COVID-19 تبلیغات و ارتباطات ضروری ریاضی غیر قابل انکار است و این به خوبی می تواند یک قالب خوب برای کشورهای دیگر استفاده کنید. استارک پس زمینه و پیام ساده هستند قوی یادآوری در یک جامعه است که شایسته ارزش توانایی حرکت آزادانه (هر چند این امر می تواند خوب به یک نسخه با یک صدای خارج از قاب برای کسانی که مبتلا به کم بینایی).

آژانس و دولت می رقصید در اطراف موضوع مرگ مربوط به این بیماری است. به جای آنها تصمیم به آن آدرس است.

پوستر و رسانه های اجتماعی پست به همان اندازه موثر و بی پرده (نه لزوما یک پورتلند اورگان صفت) با پیام مانند “آیا به طور تصادفی کشتن کسی” و “حفظ پورتلند عجیب و غریب زنده است.”

“ما در ایجاد این کمپین با فرماندار زیرا ما نمی خواهیم به عقب نگاه کنید و آرزو می کنم که ما تا به حال انجام می شود بیشتر” گفت: Jason بیگلی و اریک بالدوین اجرایی مدیران خلاق در Wieden + Kennedy پورتلند. “ما بسیاری از قلب برای اورگان و همه کسانی که در اینجا زندگی می کنند و ما می دانیم که ماندن در خانه را زندگی را نجات دهد. این کمپین شفافیت را فراهم می کند و اعتقاد در اطراف چه در خانه ماندن به معنی — و چگونه همه ما نقشی برای کمک به جامعه ما است.”

یکی دیگر از تبلیغ را جشن دولت “ضروری قهرمانان” در خط مقدم از همه گیر و دوباره به یاد مردم است که آنها باید در خانه بمانند به طوری که آنها می توانند شغل خود را.

“ما مواجه با یک بحران بی سابقه ای. هیچ یک از ما شده اند از طریق هر چیزی شبیه به این گفت:” فرماندار قهوه ای است. “تنها مهم ترین چیزی که هر یک از ما می توانید انجام دهید برای محافظت از جامعه ما و خط مقدم کارگران و برای صرفه جویی در زندگی در حال حاضر است در خانه بمانند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im